Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WOW która korzystała

Polecane posty

Gość gość

Podzielcie się sytuacją życiowa, która was zmusiła do skorzystania ze strony WOW. Jak długo czeka się na przesyłkę? Czy z przelewem zagranicznym nie ma problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, jeszcze nie wiem czy zaszłam w ciążę, seks był ryzykowany z facetem, na którego nie będę mogła liczyć. Muszę poczekać na okres albo na ciążę. Tylko mam pytanie czy są tu kobiety,które korzystały z WOW i jakie mają z tym doświadczenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnkllkml
Możesz zrobić badanie krwi Betę HCG, jej wynik wskazuje lub wyklucza ciążę już po 10 dniach od stosunku. I nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież antykoncepcja wczesnoporonna jest legalna w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila 99
Przesyłka z WOW przychodzi na adres odbiorcy po 5 do 10 dniach od zaksięgowania przelewu. Sama aborcja trwa kilka godzin, jest udana w 97% przypadków, krwawienie po niej trwa kilka dni, po 10 dniach od zabiegu należy pójść na usg sprawdzające czy macica odpowiednio się oczyściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kobieta wiem że trzeba się zabezpieczyć, a nie szukać tabletek poronnych.Dziewczyny studiujecie,a dlaczego macie niską wiedzę na temat antykoncepcji.Gdy spotkacie chłopaka do od razu dajecie d**y.W obecnym czasie można byc dobrze zabezpieczoną i czekać na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zrobiłam przelew dla wow Jestem w 5tyg, mam już syna 19lat, więc to już nie czas na kolejne dziecko Bardzo się zdziwiłam wynikiem testu... czekam teraz na przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz czekaj:) Czas szybko zleci a ty masz jeszcze sporo czasu. Przesyłki obecnie bez problemu dochodzą do potrzebujących Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile należy przelać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można jeszcze próbować z art

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Najlepiej kupić od lokowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×