Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ABCWOZKI12

WOZKI NOWE 2012! JANE MUUM

Polecane posty

Gość ABCWOZKI12

Hej dziewczyny, uwielbiam nowosci i aktualnie zaczynam czytac jakie wozki wchodza w tym roku. Napalilam sie na wozek jane muum bo wazy zaledwie 6.6 kg i moim zdaniem wyglada super. Ma wyjsc w tym roku (np Anglia kwiecien 2012) http://www.jane.es/en-en#/catalogo-jane/de-paseo/pushchairs/muum/pushchair/p-muum http://www.youtube.com/watch?v=Qlrl7f3G62Y Jak dla mnie wozek wydaje sie byc super, wiecie moze jakies inne nowosci na ten rok? Co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cismarch
Fajny :) Ja się napalam na x-landera 2012 :) Ale w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josie61
ja tez chce kupic jane muum, bardzo mi sie podoba, mam tylko watpliwosci czy nie jest za twardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie on ma koła
pianka czy pompowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josie61
piankowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_krakowianka
No widzę ze nie tylko ja sie zakochałam w tym wóziu:) No straaasznie mi się spodobał, naprawdę widać i klasę i styl :D i super wykonany, wszystko takie dopracowane , och.... czy jest twardy? raczej nie, ma fajnie zamortyzowany przodzik i wygodnie sie prowadziło w sklepie no ja jestem na duże TAK jeszcze tylko teściom pokaże bo to oni płacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKWARELKAAA
Też czytałam o tym cudzie i faktycznie brzmi nieźle Szukam właśnie czegoś nowego jeszcze nie oklepanego na naszych ulicach i ten wydaje się ciekawy no i ładny ! jane ma dobrą opinię więc tylko go zobaczyć na żywo, sprawdzić mi zostało i jak będzie oki to borę bez zastanowienia "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały ten topik wygląda
tak jakby jedna i ta sama osoba do siebie pisała i sama sobie odpowiadała... jak chcecie nowa markę wprowadzić albo mieć lepsza sprzedaż to zainwestujcie w reklamę , a nie jakieś topiki na forach gdzie sama biedota siedzi i wózek który kosztuje ponad 800 zł uważa za zbędny luksus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzyta
he he ale tu zazdrość kogoś zżera ja tam bidna nie jestem a lubie na kafe pisac to nie oceniaj kazdego po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózek wyglada ciekawie
Ja mam x landera i bardzo sobie chwalę. Też mi sie wydaje ze to reklama. A co do wózków za 800zl i mniej to można sobie gdzieś wsadzić :o Koleżanka kupiła za 700zl wózek to na chodnik nim ledwo wjeżdża, po kamieniach prawie go niesc musi a lekki nie jest. Na wózek trzeba wyłożyć a nie dziadować i kupować jakieś dziady, który nie dość że wygląda jakby zaraz miał sie rozpaść to jeszcze nie nadaje sie do użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie wygląda jak czołg:D strasznie jakiś taki militarny. Nie widzi mi się wcale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnamamuska
ja też bym wózka za mniej niż 800 nie kupiła wiem że nie każdego stać ale to chyba lepiej uzywańca kupić ale dobrej klasy i marki bo taka tanizna wśród wózków to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotka_wredotka
Kaplica! na dziecku się nie oszczędza! Nam przed porodem działo się tak sobie bo mi umowy nie przedłużyli jak w ciąze zaszłam ale na wózek zbieralismy od poczatku , rodzice pomogli i wolałam kupic wózek porzadny a nie jakieś dziadowstow no i tez mam Muuma i chwalę i ciesze się że nie zaoszczędziłąm bo pewnie bym narzakaa jak niektóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2222222222
sluchajcie mam pytanie odnosnie jane muum , tez go kupilam co prawda bez ogladania w sklepie i jestem bardzo zadowolona wzielam opcje z gondola matrix light 2 spacerowka i fotelik, czy w waszych muum'ach tez delikatnie buja sie czy husta gondola do przodu i do tulu co prawda delikatnie i w niczym to nie przeszkadza ale jednak jakos nie do konca mi to odpowiada, ja malenstwa jeszcze nim nie wozilam bo rodze w sierpniu, moja szwagierka ma jane rider i tam nic sie nie buja wszystko trzyma sie sztywno , a u mnie ten problem wystepuje tutaj gdzie wozek lamie sie przy skladaniu prosze o pomoc i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrbapappa
karola, takie bujanie to bardzo isę przydaje w kołysaniu dziecka, ja bym się nie martwiła tylko cieszyła z tego , zresztą zobaczysz jak zaczniesz uzywac :) No i gratuluje wyboru, MUUM to naprawde niezły wózeczek, sama o nim myslałam ale dostałam w rezultacie wózeczek uzywany od koleżanki za grosze , szkoda było nie skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym byc królewną
Ja właśnie kupiłam Jane Muum dla naszej małej królewny która ma sie nam urodzić :))) wózek wymarzony , wypatrzony i obejrzany na wszystkie strony w sklepie chyba z 10 razy, naprawde wieki spędziłam i wszystkie kolezanki zamęczyłam zanim go wybrałam ale jest wspaniały! Do całkowitego zadowolenia brakuje mi jeszcze spacerów ale juz niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankka
No ja też mam jane muuma za mną już pierwsze spacery, na razie wszystko w jak najlepszym porządku , prowadzi się wygodnie, lekko, robi wrażenie :D Myslę sobie ze dobrze wybrałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopydełkowa
Muum w końcu zawitał w naszym domku. Dzisiaj pogoda nie dopisałą ale jutro mam zamiar z maleńką iść na spacerek w sumie to jako świeżo upieczona mama:) Dzięki tym waszym opiniom kochane mamusie zdecydowałam się na MUUM i jestem pewna że Milenka będzie słodziunio w nim spała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola222222222222222
dziewczyny my mamy ten wozek od sierpnia i to jest najlepszy wynor z mozliwych , polecam go wszystkim TEN WOZEK NIE MA WAD dla mnie sprawdzil sie w 100%, teraz jezdzimy juz w spacerowce , corcia uwielbia w niej spac jest szeroka i wygodna , nie ma do czego sie przyczepic no chyba ze do ceny hehehe , ale warto i polecam wszystkim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline
A my muum mamy już od prawie pól roku i cała rodzinka zadowolona i to bardzo. Moge go także śmiało polecic bo to bardzo dobry wózek. Lekki, bardzo łatwo się składa, spacerówka składana jak wózek typu parasolka...zajmuje niewiele miejsca, fajne koła , dobre na wyboiste drogi.dla nas okazał się świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaPopież
Dla mnie też bezkonkurencyjny faworyt wśród wózków przede wszystkim ze względu na niską wagę, na swą uniwersalność i niebywale fajne prowadzenie po drogach. Z nim nie męcze się na spacerach z synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancyśka
Ja równiez mogę smiało polecić Muum'a. Ostatnio po prawie 4 miesięcznych poszukiwaniach wózka na wiele sposobów i przeszukując zasoby neta, i patrząc na ulicach i zbierając opinie po znajomych i rodzinie zdecydowąłam się na Muum właśnie.Dziś jedno wiem- jest to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonac i mąż się ie przyczepi bo i jemu wózio przypasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaplica! na dziecku się nie oszczędza! Nam przed porodem działo się tak sobie bo mi umowy nie przedłużyli jak w ciąze zaszłam ale na wózek zbieralismy od poczatku , rodzice pomogli i wolałam kupic wózek porzadny a nie jakieś dziadowstow no i tez mam Muuma i chwalę i ciesze się że nie zaoszczędziłąm bo pewnie bym narzakaa jak niektóre XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX chooy że w chodniku dziura na dziurze, w domu bida, jedzenie z dyskontu, grzyb na scianie i przepalanie smieciami, ale fikusny niepraktyczny wozek musi byc, wszak mozna blysnac na miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dziecku się nie oszczędza- fakt! Ale gwarantuje, ze wózek typu roan marita czyli klasyk będzie dla dziecka 100 razy wygodniejszy od tego kaleckiego sztywniaka :D Takie wózki to matki kupują dla siebie a nie dla dziecka :D Więc o jakim oszczedzaniu na dzieciach tu mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maandarynkaa56
Ja także mam Muum i powiem szczerze jak czytam niektóre recenzje aż mi się słabo robi...a czy jak mamie wózek nie sprawia kłopotu i mama jest zadowolona to nie oznaka że także dziecku to na dobre wyjdzie? Muum jest leciutki przede wszystkim więc mój kręgosłup nie jest tak nadwyrężany. Poprzedni wózek ważył ze 16 kg więc masakra dla mnie. Teraz mam siłe i chęci na zabawe z Mają a nie leżę obolała. Do tego to montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy siedzisko- super. Regulowana rączka także się sprawdza bo akurat wysocy oboje z mężem jesteśmy i ten wózek nam pasuje idealnie. Zakup Muum był idealny zarówno dla nas jak i dla Majusi bo malutka lubi swój wózeczek a i my zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJAAAAAAAAAAAAAAA
święta prawda że muum to idealny wózek dla nowoczesnej mamusi i jej dzieciaka< leciutki< niebywale zwrotny< prosty w obsłudze i taki ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka reklama :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama? a może po prostu opinie zadowolonych mam i tatusiów po to te fora są by wyrażać opinie...a ja dzięki takim opiniom kupiłam rewelacyjnego dziś dla mnie Muum Jane właśnie więc uważam że fora takowe są potrzebne. Reklamy to są w tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaS
Muum zdecydowanie dla mnie jest wózeczkiem wartym polecenia wszystkim mamusiom...ja też stałam przed tak ciężkim wyborem jak wybór wózka...wiadomo chcemy by był wygodny dla dziecka ale i dla nas, by był bezpieczny i ładny...no bo chcemy nawet jako mamusie wyglądać super a nie zwracać uwagę jakimś heblowatym pojazdem:) tak myślę, mam 25 lat i wygląd wózka też jest dla mnie istotny. Dziś dzięki muum mam co szukałam- piękno, nowy modny wózek, lekki, bezpieczny i bardzo praktyczny zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×