Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Suczka ; *

Wpadki podczas seksu

Polecane posty

Gość Suczka ; *

Jaka byla wasza najwieksza wpadka podczas seksu?? U mnie bylo tak: kiedys w czasie stosunku oralnego kiedy chlopak robil mi minete puscilam bąka. Chlopak mial glupia mine i nic z tego nie wyszlo : ( a jak bylo z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około północy będąc w pozycji 69 ze swoim facetem wszedł jego kolega nam do pokoju zapalając 400W z textem na ustach że chciał tylko cukierniczkę bo nie lubi gorzkiej herbaty:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lallooonia
Noc u chłopaka. Juz po wszytskim,okapani,usneliśmy. W takiej pozycji ze ja na boku a on za mną przytulony do mnie. Około 3 w nocy puściłam tak głośnego i wielkiego bąka ( w sumie nie był śmierdzący,ale MEGA głośny,jak burza) I aż się obudziłam jak to usłyszałam. Mój chłopak też się obudził. Niewiedziałam co zrobić..wpadłam na pomysł ze jak spał to moze nie wiedział ze to ja. I mółwie do niego ''słyszałes to??'' a o mi ''no,myślałem że mi jaja urwie'' O boze.Jaki wstyd. Ale zaraz siez tego smialismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeezycieee
ja podczas sexu analnego pusciłam baka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geisterfahrer.
Kochalam sie raz z mlodszym od siebie prawiczkiem.Tak sie rozszalal ze zaczal mnie walic jak szalony. Nagle poczulam cieplo i mowie do niego takim sexi glosem ze mam mokro na maxa,a on ze tez czuje i podjarany posuwa mnie dalej.Ja taka podniecona za chwile mysle co tak za mocno leci i az reka pomacalam cipke,patrze a to KREW! Dostalam ostrego krwotoku,za mocno mnie walil.Wstyd mi bylo bo cale lozko mu zasyfilam i pralismy to razem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to słuchajcie mojej. Dawno temu, jak mój partner trafił do wojska na drugi koniec Polski przez pierwsze miesiące przyjeżdżał na przepustki stosunkowo rzadko. Jasne więc było to, że wykorzystamy ten czas na maksymalne zaspokojenie. To była jego druga przepustka, pojechałam po niego na dworzec koło północy, wróciliśmy coś zjedliśmy i do łóżka. Było grubo po drugiej, kiedy zaczęliśmy uprawiać seks. kochamy się, wszystko pięknie, słyszymy, ze na dole dzwoni telefon mojego taty, ale no nic, jedziemy z koksem. Mój ogier wziął mnie na czworaka, zero czujności i nagle do pokoju moja matka wpada, po kluczyki od auta. Kołdra w szale gdzieś na podłodze, K od razu padł na brzuch, tylko dupa w ciemności świeciła, ja okryłam się rękami i dałam jej te pieprzone kluczyki. A ona amiast wyjść jak przystało, to do mojego faceta: K, a jak ci się wracało, pewnie zmęczony jesteś, a jedliście coś, a na jednostce ci odpowiada, wszystko ok, koledzy itp, itd... Ten leży z tym tyłkiem goły, patrzy na nią, głową kiwa,próbuje rozmawiać, ja naga skuliłam się na łóżku, pusty śmiech mnie zaczął ogarniać... w końcu wyszła i nigdy mi nic nie wspomniała o tym zdarzeniu. Z dwojga złego i tak dobrze, że to ona weszła, a nie ojciec, bo jemu to bym chyba w oczy nie spojrzała po czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dretwyon
ile juz tej krwi sie przelalo, ile bakow poszlo, ile krech na gaciach... http;//zdjeciapolek.eii.com.pl - moja stronka z podobnymi czubami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochałam się ze swoim chłopakiem i tak siępodnieciłam że z ust poleciała mi ślina. Ja -poker face,może nie zauważył.To był nasz trzeci raz i jeszcze pewne bariery wstydu istniały.y.Myślałam że go to zniechęci ale jego to jeszcze bardziej podkręciło.Innym razem(nie jestem z tego dumna)kochaliśmy sie po wypaleniu jointa.Po kilku chwilach zaczęłam sie tak panicznie śmiać , że dalsze bunga/bunga okazało się niemożliwe.To byl mój drugi i ostani skręt:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z moim chlopakiem ostro sie na siebie napalilismy no i postanowilismy odbyc swoj "pierwszy raz" , chlopak sie rozebral wzial kondoma i wgl no i juz chcielismy to robic no ale niestety jego kolega nie pozwalal, probowalismy wszystkiego, zrobilam mu jeszcze loda i wgl ale niestety nie wyszlo, ale musze zaznaczyc ze tak to staje mu bez problemu, parodia po prostu chachacha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwymiotowałam facetowi na kutasa :-o Mój były miał bardzo dużego fiuta, kiedyś podczas robienia gały podniecił się tak mocno, że złapał mnie za głowę i zaczął rżnąć w usta z ogromną siłą. W pewnym momencie wepchnął mi kutasa tak głęboko, że zdążyłam go tylko odsunąć i zrzygałam się na podłogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam takie kurfisko raz jak zrzygało mi się na kutasa. Nie mogłem go domyć przez tydzień. Ta kurfa póżniej chciał to powtórzyć, ale ja już nie chciałem więcej obrzygusa widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był mój kochany facet :( A po całym zdarzeniu byliśmy ze sobą jeszcze kilkanaście miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak był tak kochany to czemu już nie jesteście ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mi zaczął stawiać warunki a ja lubię być niezależna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co postawił Ci warunek, że loda będziesz mogła robić jak już nie będziesz rzygać, a Ty się nie zgodziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C*pka jeszcze swędzi widzę. Kuj żelazo póki gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Może się dogadamy. Ja przystojny, wysportowany i umięśniony, 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niego to już za późno. :( Szukam nowego, już się nigdy nie zrzygam obiecuję :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 to za mało, ja mam 17 i pewnie jestem od Ciebie wyższa, nie pokażę się z Tobą na mieście, bo nas wyśmieją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz wzrost, za pół roku będę już wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez krępacji, jutro będę duży, dzisiaj jestem mały. tyle co lat mam we wzwodzie. A Ty masz głeboką czy płytką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głęboka ale bardzo wąska, jak masz duży łeb, to żebym się nadziała musisz mnie trzymać za biodra. Lubię też w pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam, nie lubię w d**ę bo później zawsze coś na pale zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam pierdolisz, mi się nic takiego nigdy nie przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mnie pukał od tylu to sie posikałam, myślałam, ze to on sie spuścił, a to moje siki po nogach mi polecialy. Niby nic, ale to byl nasz pierwszy raz. Szybki prysznic i działał dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabonWizje
A ja sie zesralam a myslalam ze sie zeszczalam , ha boki szlo Zrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"około północy będąc w pozycji 69 ze swoim facetem wszedł jego kolega" Kolega faceta jest gejem? I jak on dał radę wejść do was, będąc jednocześnie w pozycji 69 ze swoim facetem? PS. dobra rada: nie rozumiesz imiesłowów, to poproś panią od polskiego żeby Ci je wytłumaczyła, a zanim to nastąpi - postaraj się ich nie używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rat 666
Nie ma sensu dzieci płodzić! Schizofrenicy i upośledzeni mają potomstwa, bo nikt ich nieskontroluje! Matka urodzi i musi chować bachora nawet jak nie chce! Mąż się zorientuje w co wpadł to rzuci rodzinę, a sąd dop********alimenty nędzne! Rodzice stazi przestaną zarabiać i ród się stoczy! Reszta niedopłaci! Telewizor kupią i się wódki napiją, a na końcu pobiją i pod sąd wszyscy! Kupią domy, które i tak zostaną zburzone! Faces of death und death by done and horrorholia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×