Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wpadłem jak sliwka w kompot.. ku przestrodze

Polecane posty

Gość gość

Zarabiam dużo mam piękną młoda żonę dom dwójkę dzieci ..... i chęć popełnienia samobójstwa Pisze to bo chce sobie ulżyć ale tez ku przestrodze. Wychowany jestem w normalnej pełnej rodzinie, tradycyjnej. W rodzinie w której liczyły się takie wartości jak małżeństwo praca uczciwość itp. Z wszystkimi się zgadzam prócz małżeństwa. Nigdy nie chciałem zony a tym bardziej dzieci ... to nie moja bajka. Podczas studiów poznałem dziewczyny ale nigdy mimo kilkuletniego związku z nią nie planowałem małżeństwa . Nie miałem jeszcze wtedy dobrze płatnej pracy wiec mieszkałem z rodzicami bo tak było mi wygodnie. Wiecznie słyszałem tylko a kiedy się ożenisz bo kuzyn ma już żonę i dzieci a ty co ? . Cóż ożeniłem się po 2 latach pojawił się dzieciak i się zaczęło po kolejnych kilku latach rozwód. Cieszyłem się ze odzyskuje wolność byłem w niebo wzięty. (dziecko zostało ze mną , nie będę rozpisywał się czemu.). Wolnością nacieszyłem się nie długo po kilku miesiącach wpadłem z o wiele młodszą dalej ślub itd - nie potrafię wyjaśnić czemu wpadłem i czemu się ożeniłem .. wiem że to moja głupota totalna. Teraz jest jak jest mam dom młoda piękną żona dwójkę zdrowych dzieci ........ i chęc popełnienia samobójstwa. Mam dość żony pieprzonej sielanki rodzinnej po prostu to nie dla mnie, nie ma dnia żebym nie myślał w co się wpakowałem nie potrafię już nawet udawać. Fantazjuje o tym co było by gdybym mógł cofnąć czas ....... po prostu mam dość. Żal mi dzieci nie chce rujnować im dzieciństwa kocham je ale to nie jest dla mnie ukojeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po kiego grzyba sie zabijac,rozwiedz sie i odzyskasz wolnosc,dzieciak jden zostaje z zdona,drugiego odstawiasz do drugiej lub do dziadkow ostatecznie do domu dziecka i masz ta swoja wolnosc,lepiej im zlamac dziecinstwo niewychowywaniem ich,niz palnieciem sobie w leb z durnowatego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było myśleć, że Tó służy nie tylko do siusiania, skoro tak nie chcialeś mieć rodziny. A teraz cierp w milczeniu i udawaj, ze wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
zacny z ciebie człowiek. Za nieodpowiedzialne działania i głupie decyzje, karać się śmiercią? No no. Gdyby tak nasi politycy tacy byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobny problem ..... żal mi Ciebie .. , znam ten ból być między młotem a kowadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobre ! 2 razy się ożenił i nie wie jak to się stało...ja wysiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co, fajnie, ze chcoiaż raz facet ma dość, do zwykle to kobiety tak pisza, a potem sa mieszane z błotem, ze gdzie oczy miały :D biedaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra, po prostu nie dorosłeś, jesteś mocno niedojrzały, takich facetów nie brak, do 40 czy nawet i do 60 kawalerskiego życia wam będzie mało :) Faktycznie, szkoda tych dzieci, ale kobiety wiatropylne nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz stary przewalone ja tez mam dość baby .... tylko dzieci żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie takiego szukam- z którym będę mogła cieszyć się życiem bez ślubu i dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki jak on pocieszy sie taką jak ty a potem kopnie w dupsko i znajdzie kolejna pipooo jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba myśleć wcześniej i nie poddawać się oczekiwaniom tłumu, sam nie mam dzieci i nie zamierzam ich mieć, rozważam wazektomię, aby nie zaliczyć wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomyślałaś że to ja pocieszę się takim jak on :) wy tylko w głowie program życia: dzieci, dzieci, dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tylko czekaja zeby złapac frajera w swoje szpony Ty dałeś się złapać 2 razy. Śmieje się z Ciebie ale z drugiej strony żal mi Ciebie bo masz juz zycie przesrane..... a mogło byc tak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzech sexu przedslubnego powoduje cierpienie za to trzeba poniesc konsekwencje gdybys trzymał sie dekalogu to by niemiał takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pojawi się autor, to proszę o odpowiedź na konkretne pytanie - czego w takim razie chcesz? Daleko mi od posądzania ciebie o niedojrzałość bo NIE KAŻDY dojrzewa do stereotypów typu rodzina i dzieci. Chęć samobójstwa jak podejrzewam, także nie jest twoją rzeczywistą chęcią, tylko wynikiem splotu okoliczności. Dlatego pytam czego tak naprawdę chcesz, bo czego nie chcesz juz dokładnie wyjaśniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak mozna nie chciec slubu i go wziac pod tym wzgledem jestes glupi:-D Samobojstwo rozumiem tylko jest niepotrzebne. Rozumiem,ze masz juz dosc i Ci sie nie chce ale jesli masz kase na zycie to rozwod bedzie lepszy. No chyba,ze jednak wolisz to skacz. O niedojrzalosc bym Cie nie posadzal jak ktos wyzej bo widac,ze tu akurat jest okej. Wiesz czego chcesz a czego nie a dojrzalosc nie polega na zakladaniu rodziny:-D Nie kazdy musi chciec zone i dzieci. Ja tez dzieci nie chce ale zone juz chce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie zal dzieci, bedziesz je odwiedzal jesli chcesz,kase masz to zapewnisz im byt i dobry start. Nic im sie nie stanie,lepsza rodzina rozbita a zgodna niz trzymajaca sie razem ale walczaca:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosici
Tak to jest, jak sie nie ma jaj, zeby postawic sie rodzinie. Jak jestes mieczak, to sobie cierp, zycie masz tylko jedno, ale rob, co chcesz. Nie chciales rodziny, ale zalozyles dwie? Jestes oficjalnie glupi. Do widzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadłeś bo jesteś wpadaczem i nie myślisz. A tymczasem warto wiedzieć że to nie bocian przynosi dzieci ale są wynikiem seksu. Zrezygnuj z seksu i więcej dzieci nie zasiejesz. Ktoś tak czujący jak ty, nie powinien wchodzić w związki z kobietami, ani w trwałe związki ani w półtrwałe związki, nie powinien zwodzić dziewczyn swoim zainteresowaniem, raczej od razu informuj kobiety o swoim sposobie życia. A najlepiej zastosuj wazektomię, dzieci już masz i wystarczy, unikniesz następnych wpadek i następnych rozwodów i ślubów. Co prawda małżeństwo może być najlepszym sposobem przeżywania życia, ale tego trzeba chcieć i mieć zdolność euforycznego przeżywania codzienności, tych wszystkich codziennych spraw. To co dla jednych jest ciążącą rutyną, dla innych może być absolutem i esencją radości życia. Ty tego nie potrafisz , więc nie wplątuj się w związek jakikolwiek. jeśli już to ograniczaj się do prostytutek, tam nie grożą ci więzi i związki ani niechciane potomstwo. A na teraz , najlepszym wyjściem jest prawda i szczerość wobec tej z którą aktualnie jesteś wplątany,powiedz jej szczerze co czujesz i jak jest z tobą, niech wie że to nie jest jej wina i niech wie o co chodzi, będzie ją bolało bardzo ale uda jej się zachować godność, a to wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"człowiek tak naprawdę nie ma nic ponad życie nic do niego nie należy tak bardzo jak jego własne życie ani miłość czyjakolwiek bo ta nie trwa wiecznie ani żaden człowiek bo odchodzi lub umiera, każdy jest z nami przez jego tylko część ani żadna rzecz - możesz zostać okradziony albo w inny sposób stracić rzeczy materialne tylko życie, twoje życie dane ci przy urodzeniu trwa z tobą aż po dzień śmierci jak można samowolnie się go pozbawiać gdy masz tylko je? i nic poza tym? nawet gdy nie sprawia ci radości jest to wszystko co masz na tym świecie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takim kolesiu jak ty uczciwy d****arz to wzor cnot wszelakich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci to też ludzie jacy zależy od ciebie to kwestia czasu trzeba włączyć cierpliwość a puki co leczyć się z deprechy.Miałem swego czasu taką pacjentkę która mając wiele problemów nad którymi ciężko i uczciwie od dłuższego czasu z nią pracowałem oznajmiła mi pewnego dnia panie ...siu ja idąc do pracy przyłapuję się na tym że sobie ze szczęścia pogwizduję a ostatnio jak pamiętam robiłam to może 20 lat temu.Wtedy uświadomiłem sobie jak wiele znaczy to co robię .Często ją wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puki co kolego od pacjentek postaw na ortografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle ze trzeba to zglosic na policje zeby zapiobiec nieszczesciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajezdem adas z podkarpacia mnie uczyć nie tsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz mnie ortografia a tobie sznurek jakby co ty zwracasz uwagę nie na treść ale na reklamę i masz to jak w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dla psa kiełbasa jak mu sie mieni rasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat był napisany ku przestrodze nie po to żeby ktos mi radził lub sie uzalał (bo nad głupota sie nie ma co użalać ). Niech przestroga dla innych wchodzących w dojrzałe życie bedzie mój przykład , pamiętajcie nigdy nie ulegajcie presji otoczenia i rodziny róbcie to co wam dyktuje rozum i serce, żyjcie tak zebyscie byli szczęśliwi jesli czegoś nie jesteście pewni to tego nie róbcie bez względu na wszystko bo na początku wycofac się mozna to poboli ale szybko minie potem im więcej w las tym więcej drzew. A nawet jak bedziecie chcieli skonczyc ze zwiazkiem to i tak sa zawsze dzieci , one cierpią i nigdy nie bedzie tak jak dawniej ............ pamiętajcie nie ulegajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×