Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blandula8888

wredna koleżanka z pracy

Polecane posty

Hej, proszę tu na forum o pomoc, bo już nie mam siły...Mam problem z koleżanką z pracy. Najogólniej mówiąc jest wredna i fałszywa i zatruwa mi skutecznie życie w pracy. Namówiła wszystkie koleżanki przeciwko mnie i teraz prawie nikt się do mnie nie odzywa. Dziewczyny uważają teraz że ja tylko plotkuję. Ja na początku nawet nie wiedziałam o co chodzi, bo naprawdę jestem osobą która nie lubi plotek i zawsze trzymałam się od tego z daleka. A ona - ta koleżanka (choć nie wiem czemu ją tak nazywam) wiecznie kogoś sobie upatrzyła i obrabiała mu dupę. Parę razy jej powiedziałam żeby mi nie opowiadała takich pierdół, ale jeszcze bardziej się nakręciła. Później poszłam na urlop i jak wróciłam to już były wszystkie nakręcone. To jest naprawdę duży problem, bo nie chce się iść do pracy, rano mi się chce płakać. Nie wiem co mam z tym zrobić, już nawet myślałam czy nie iść do dyrektorki z tym, ale nie chcę żeby mnie zaś zrobiły donosicielem. Może coś ktoś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam straszną ochotę się jakoś zemścić ale wiem że to nie pomoże i że tylko słabi się mszczą, ale też nie mogę znieść, że ona chodzi zadowolona i otoczona koleżankami a ja jestem zaszczuta i to ZA NIC.bo nic nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×