Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EKD 34

Wrocław- sala na obiad,kawę po slubie na 12 osób, polecie?

Polecane posty

hmm oprócz rastauracji w rynku które nie bardzo mi się podobają ja bym wzieła pod uwagę prowokacje i restaurację dąbrowa w pałacu w pawłowicach, albo zamek na wodzie w wojnowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo jak przeglądalam to najbardziej podoba mi się restaracja dąbrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dąbrowa to bardzo fajne miejsce, jest tam gdzie pójść na spacer po obiedzie. My chcieliśmy tam zrobić wesele ale goście musieliby siedzieć na kilku salach więc niestety, ale wnętrze jest bardzo ładne i co najważniejsze jest tam cicho, nie ma tłumu ludzi więc na taki obiad po ślubie świetnie się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła "Kurną Chatę" na Odrzańskiej. Bardzo przyjemnie i mają fajne ceny, tylko musiałabyś popytać, czy w ogóle organizują takie imprezy zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś wiadomo z tymi zamkniętymi imprezami? rocznica mi się zbliża i też szukam jakiegoś ładnego lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknięte imprezy w takich lokalach to rzadkość, ale zawsze można zrobić większą rezerwację, wtedy ma się własnego kelnera i pierwszeństwo w kolejce do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_L
w Kurnej Chacie na sto procent są rezerwacje, bo sama rezerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zwracać też uwagę przede wszystkim na wystrój i propozycje menu. Jeżeli nie robisz prawdziwych poprawin, to fajnie chociaż żeby obiad był smaczny i oryginalny, np. w niebanalny sposób podany, albo jakieś ciekawe trunki:) może coś egzotycznego, albo odwrotnie coś bardzo swojskiego, bo to przecież wesele. Musisz też dobrać pod gości miejsce, czy starsi czy młodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glamour tuż koło USC, miałam tam taki obiad i wyszło fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba85
Polecam Ci Kurną Chatę i ich zupy w chlebie, rewelacja - nietypowe danie na wyjątkową okazję, sama kiedyś jadłam te zupy na weselu (w drugi dzień) i zrobiły furorę wśród gości. Dostajesz chlebek, a później okazuje się, że od góry jest pokrywka z chleba, a w środku pyszna zupa. A druga sprawa, jeżeli nie planujesz jakiejś "libacji" to właśnie tam mają dobre wina do obiadu, swojskie! np wino z dzikiej róży lub jarzębinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ja bym poleciła salę glamour :) byliśmy na weselu tam i mają dwie piękne sale :) jedną na większe wesele, druga na typowy obiad po USC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaB
Oprócz dobrego jedzonka ważny jest wystrój, na ul. Odrzańskiej we Wrocławiu jest kilka ciekawych miejsc pod tym względem, gdzie można przenieść się na chwile do innej epoki, m.in. wspominana Kurna Chata, gdzie można poczuć się jak w swojskiej chatce, a menu również tradycyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha brak wódki i whisky to akurat duże zalety na rodzinny obiad, po co Panna Młoda ma się denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a są jakieś inne alko opcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne:) i to nie byle jakie opcje, swojskie winka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wino i piwo na obiad poweselny moim zdaniem wystarczą, wódkę to się pije na imprezie tanecznej takiej przy imprezie. Zresztą wino to bardzo oryginalny pomysł, a dobre samopoczucie gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaróża
ja miałam okazję skosztować tego winka, a konkrtnie to z dzikiej róży, slodkie różowe, bardzo mi smakowało, lubię słodkie wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikaxddd
hmmm a ja nawet nie wiedziałam, że wino można zrobić z dzikiej róży, przecież to tak jakby krzak leśny :P ale czuję się zachęcona do degustacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam wino jarzębinowe i też byłam zaskoczona, że było to wino białe! a nie np pomarańczowe jak jarzębina;P bardzo smaczne, również słodkie, trochę różniące się od zwykłego wina sklepowego. Na pewno warto spróbować, bo w supermarkecie tego nie kupimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym lokalem nieopodal rynku jest Restauracja Okrasa http://restauracjaokrasa.pl/onas.html Pyszne jedzonko miła atmosfera, którą tworzy fantastyczna obsługa. Jeżeli będziesz miała gości z dziećmi to również lokal przyjaznym małym dzieciom. Dorośli ze spokojem mogą zjeść i porozmawiać, a dzieciom uatrakcyjni czas bajka lub kolorowanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papagina
zdecydowanie OK wine bar na taką okazję, eleganckie ale nienachalne miejsce, nad samą Odrą z pięknym widokiem,jest taras, także w cieplejsze dni myślę że świetnie by to wyglądało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pałacyk 260 też będzie faknym miejscem na takie kameralne spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Salę Sarah w Kuklicach. Są to okolice Wrocławia, co prawda, ale wg mnie naprawdę warto. Ja byłam w każdym razie bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud konstrukcje stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud konstrukcje stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy był ktoś w Inspiracji na Placu SOlnym? Wnętrze tak piękne i jedzenie super (byłam na kolacji w ciemnosci). Macie doświadczenia z organizacją imprez w tej restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy był ktoś w Inspiracji na Placu SOlnym? Wnętrze tak piękne i jedzenie super (byłam na kolacji w ciemnosci). Macie doświadczenia z organizacją imprez w tej restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×