Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej vol.2

Polecane posty

Kontynuujemy tutaj temat z Maciejem. Dla przypomnienia: Przepowiadam przyszłość. Proszę o podanie: 1. Płeć 2. Wiek 3. Pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.k 2.37 3.Kochanek czy mąż ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mi urośnie? :) Lula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju, od kiedy wroze pytaja o tak intymne sprawy jak plec, wiek... pytanie, to raczej zrozumiale. bez tego nie ma wrozby :) ale te dwa pierwsze sa bez znaczenia. idac za twoja porada kupilam mozdzierz."FANTASY OF NIGHT" :P:D zawiera: moździerz 6 ładunków cylindrycznych kalibru 1,75 " opakowanie zawiera papierowy moździerz oraz 6 ładunków 1,75 " - 6 różnych efektów cena: 52,36zl. importer:TRIPLEX nie jestem techniczna, jednak powinnam sobie jakos poradzic. mozdziez nie wyglada na skomplikowane urzadzenie. dzieki tobie mam wizje zalewu w dolnych partiach ciala i nie moge sie juz doczekac nocy. jedyne co hamuje moja determinacje, to nazwa importera. nie wiem czy moge mu zaufac... brzmi troche jak jednostka chorobowa. zalew, zalewem ale wolalabym pozostac zdrowa nawet za cene 52,36zl. troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macieju mogę go kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów Macieju ostatnia nadziejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu, co sie glupio pytasz... maciej ci do tego niepotrzebny. kochac zawsze mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze. zaczynaj od zaraz :) macieju, nie wchodze w twoje kompetencje. zagladam jedynie zeby sie dowiedziec, czy nie grozi mi jednostka chorobowa za te piecdziesiat pare zlotych :).. noc sie zbliza, a odpowiedzi jak nie bylo tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa lula
Maciej. To dla mnie wazne. Odpowiedz prosze. Przypomne pytanie: Kiedy mi urosnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj Macieju bo tęskno za tobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spontanicznagość
Maciej nie wróci:) Śniło mi się to w nocy, a sny mnie nigdy nie zawodzą:) Pozdrawiam. Ps: nie znam Macieja, ale zawsze o tej porze, doradzał , pomagał...a jak teraz "jeszcze" Go nie ma...to cóż.. Macieju, Macieju powstań i wróć..Całe kafe popadnie w depresję.:) Wiesz, kto pisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macieju kobieta 20lat Czy uda mi się w tym roku wyprowadzić od rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju, kolejna noc bez zalewu.. odlozylam tten mozdziez do kata. postanowilam zaufac swojej intuicji.. nazwa importera nie wywoluje cieplych skojarzen ;).. wole pozostac zdrowa 😴 gosciu, lubie zastepstwa, wiec sie wypowiem... nie wyprowadzisz sie. nie jestes dojrzala do samodzielnego zycia.. ale jak sie koniecznie upierasz przy tym pomysle, to sie wyprowadzaj. nie zapomnij jednak zabrac ze soba kluczy. moga sie przydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1kobieta 2.20 3. Córka czy syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada na corke, ale lepiej zrob usg. jesli przeczytasz w opisie: plec 0... bedzie to z pewnoscia ksiadz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 kobieta 2 99l Pyt: Kremacja czy tradycyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu cos zezarlo moj post... jak nic kawiarnia na wlasnych stolikach wyhodowala postowego potwora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aczkolwiek trzeba uwazac z ta terminologia moździeżowa bo na ten przyklad duplex wcale nie znaczy orgazmu podwójnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qzwa... wiedzialam, ze nie jestem techniczna.. ale zeby az do tego stopnia :O duplex jest do duupy.. czy znowu cos myle ;) a moze to chodzilo o durex i nie moze byc do duupy, bo inaczej zagrozi nam niekontrolowany przyrost naturalny :) gosciu 20 lat k, zrob jednak usg, lub zdaj sie na wlasna kobieca intuicje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 99l k, tylko kremacja. robakow w ziemi coraz mniej. nie bedzie mial kto cie skonsumowac. wszystko przez te cholerne pestycydy... chyba, ze chcesz sie zakonserwowac.. wtedy co innego. pochowek tylko zgodnie z tradycja. MACIEJU!!!!!!!!!... WRACAJ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc, ze malo techniczna to jeszcze zapozniona... maciej wrocil, a ja zdzieram struny glosowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×