Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania 1986

Wróżka ze Zgierza - plac!

Polecane posty

Witam, Czy ktoś korzystał z usług tej wróżki - Cyganki, ona przyjmuje w Zgierzu na Placu Jana Pawła w Zgierzu - obok fotografa.. Dziś u niej byłam, i jestem w szoku, że tyle wiedziala o mojej przeszłości, a nie wiem jak traktować to co powiedziała o przyszłości - na obecna chwile wydaje mi się to zupełnie nierealne. Jakie macie odczucia po wizycie u wróżki, czy wróżby się am spełniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooooosia...
koło Łodzi,z Lodzi 16tką mozna dojechać, mozesz sobie na mapie zobaczyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u tej cyganki ze zgierza i powiem że masakra pomyliła przeszłość z przyszłością. nie warto wybierać się do niej, jedyne co powtarza to czy się ją rozumie i że będzie wszystko dobrze. oczekiwałam po waszych wypowiedziach czegoś innego. tak naprawde pogubiła się sama mówiąc o mojej przyszłości a raczej przeszłości. to ta cyganka gdzie jest ten drewniany domek nr 10 czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXX :)
Byłam u cyganki w Zgierzu, przez drzwiami stał cygan. Ta cyganka to kompletna oszustka. Wzieła 20 zł i nic się nie dowiedziałam. Cała wróżba trwała nie całe 2 minuty, przez cały czas mówiła to samo, że będzie dobrze itd. to każdy może wymyślic takie głupoty. SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!! Moze ta Jarusiowa jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bobi
tylko, że jackowski bierze strasznie dużo za usługę kiedyś pamiętam ponad 400 zł a pani jarusiowa mówi dokładniej niż żaneta i jeśli to prawda, co mówi bobi to w takim razie dokładniej niz jackowski a usługa kosztuje 30 zł.....wybór jest dowolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się przyznać, że też coś mi odbiło i spontanicznie poszłam. głównie z chęci ustosunkowania się do takich rzeczy jakimi są irracjonalne wróżby. Generalnie moje wrażenie było bardzo kiepskie. Wchodzi się do niej, siada, wszystko trwa ok 3 min. Wróży ze zwykłych kart, nie tarota, co może i lepiej w ostateczności. Mówi jednym tchem i ciężko jest wyłapać co tak naprawdę, zabieg celowy, aby wydawało nam się że tak dużo powiedziała i żeby do jednego hasła rzuconego przez nią można było dopowiedzieć sobie więcej. Między słowami wplata słowo "kochanie", co chwilę rozprasza uwagę zapytaniem "rozumie pani", chociaż bardziej brzmi jak stwierdzenie, nie pytanie. Hasła, które rzuciła (w moim przypadku) były bardzo ogólne (podróż w ciągu pół roku - otóż w ciągu tego czasu będą wakacje! i że warto wyjechać bo poszerzy ten wyjazd moje horyzonty... hmmm, żadna nowość). Śmiać mi się chciało jak opowiadała o moich rzekomych sprawach uczuciowych i miłości. Zupełnie nie trafiła. Chyba już po wejściu ocenia, że skoro osoba młoda to głównie interesuje ją właśnie taki obszar. Moim zdaniem - takie coś może bardzo namieszać w życiu, ufanie i postępowanie według tego co doradzi może się źle skończyć. Każdy ma wolną wolę i nie jest upośledzony aby podejmować samodzielne decyzje. Czy nie lepiej zająć się teraźniejszością i wykorzystać czas na tu i teraz? A przyszłość, jeśli będzie to dobrze. A jeśli wolicie, podniecajcie się tym, czemu nie, a kobieta niech sobie trochę zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onakita
Ja tu też widzę,że ktoś usilnie stara się robić reklamę tej wróżce,albo ma prowizję albo sama jest nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszszszka
Witam Wszystkich! Mam pytanie ,ponieważ parę lat temu byłam u wróżki (tej właśnie mieszkającej przy placu) i chciałam sie do niej wybrać ponownie,ale gdzieś we wcześniejszych komentarzach pojawiła się informcja ,że ta starsza cyganka już nie żyje i na jej miejscu wróży ktos inny.Czy to prawda?Nie chciałabym tam jechać na mane...Z góry dziękuję za odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozorkow
Witam. Nie polecam wróżki Żanety! Przez nią rozpadł się mój związek. Powiedziała mojemu chłopakowi, że lecę na jego pieniądze a nie na wygląd!! I żeby jak najszybciej urwał ze mną kontakt, bo będzie chodzić po sądach... O co w ogóle chodzi?!:/ chyba sama się do niej wybiorę i zobaczę co mi powie a potem powiem jej co o niej myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https ://www .facebook .com/ Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro .pl /listing/user .php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam sama trzoda , lachony jak lochy i szukają sponsora , dlatego wróżka ma popyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Już nie wierzę we wróżby
Opowiem Wam moją historię z tymi wróżkami. Około miesiąca temu spotkał mnie zawód miłosny , z rozpaczy szukałam kogoś ,kto dałby mi odpowiedź na moje pytanie : dlaczego właśnie mnie to spotkało.Została mi polecona wróżka z Jana Pawła,poszłam ,miałam podkrążone od płaczu oczy, od razu powiedziała (niby z kart),że się nieszczęśliwie zakochałam ,że mój luby mnie porzucił itd.itp wiadomo wyczytała to z moich podkrążonych oczu , ale to wyczytywał każdy znajomy , którego spotkałam na ulicy.Powiedziała mi jeszcze ,że w ciągu miesiąca on do mnie wróci(dodała słowa;BÓG MI ŚWIADKIEM)Minął misiąc, zaleczyłam trochę rany i z uśmiechem na ustach poszłam z ciekawości do tej samej wróżki,nic nie wspomniała o żadnym moim byłym partnerze, a gdysię jej zapytałam o niego to powiedziała , że on ma narazie inną, ale będzie żałował ,że mnie zostawił i za pół roku do mnie wróci.Podczas drugiej wizyty ,mówiła całkiem co innego,niż podczas pierwszej.Wyleczyła mnie z wróżb.Na Naszą przyszłość , My sami mamy chyba największy wpływ. Na jedną zdradzoną miłość jest najlepsza -druga miłość,na brak finansów-zmiana pracy itd.itp Życzę Wszystkim szczęścia , żebyście nie musieli szukać pocieszenia u wróżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam swietna wrozka jest niesamowita. Wszystkie przepowiednie wrozby sie spelniaja. Naprawde swieetna wykonala tez dla mnie rytual ktory podzialal i zawdzieczam jej to ze moh zwiazek przetrwal kryzys i nie rozwiodlam sie zmoim mezem jestesmy szczesliwi Wrozka Ewa www.wrozka-ewa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto wróżkom pomaga sprawdzać na fejsbuku wasze profile i potem sypać imionami i innymi danymi heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam kilka tygodni temu wróżbę na stronie http://wrozbitapaulus.pl i okazało się to dobrym wyborem. Dowiedziałam się wielu rzeczy na swój temat ( co skłoniło mnie do przemyśleń i wyciągnięcia wniosków) a wróżba spełniła się w 90 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutut
Byłam u wrózki Żanety w Zgierzu, powiem wam że co do wróżb z przeszłości zgodziło się wszystko co mówiła. Do zgierza mam jakieś 45km, wiec kobieta na pewno mnie nie znała. Wiedziała, że miałam romans z żonatym mężczyzną a raczej nie każda 22letnia dziewczyna miała taka "przygode" trafiła fartem??? hmm.. może.. Dużo było takich rzeczy, które mogła rozwinąć na dwie strony ale jakoś zawsze jej się zgadzało z moim życiem toczka w toczke.. Imiona zbliskiego mi środowiska, z rodziny.. co do przyszłości być może się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowana_92
Ja byłam u wróżki jarusiowej w Zgierzu i wiele rzeczy co mi powiedziała sprawdziły mi się. Ale tez byłam u wróżki Żanety i tego nie moge powiedzieć? A wam cos się sprawdziło co wam powiedziała wróżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnibart
Czy ktoś może podać aktualny telefon do P.Żanety oraz opisać jak przebiega wróżba u Niej tzn jak długo, czy wypytuje się czy mówi sama, z jakich kart wróży ?? Oraz gdzie przyjmuje dokładnie ?? Będę bardzo wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja matka chodzi do wróżki,tak jej poradziła że rozwaliła całą rodzinę,one dobre są do brania pieniędzy tylko ciekawe czy się z tego rozliczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście najczęściej korzystam ze strony http://ezowymiar.pl mam tam kilka wróżek (Irmina, Sigita, Arwena) do których dzwonię w razie problemów i które zawsze są w stanie mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mieszka Żaneta? To ten drewniany domek na przeciwko urzędu skarbowego drWi od strony drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie , Chodzilam kilka lat do wrozki ze zgierza do Pani Zanety i ostatnio bylam pierwszy raz u Pani Jarusiowej, Porównując te dwie Panie, sa obydwie dobre ale komunikacja jest lepsza z Panią Jarusiową, jest bardziej rzeczowa, bardziej opisuje a nie rzuca jakies hasła ...nie uzywa Tych swoich skrótów jak P. Zaneta "rozumisz itd" 5 min i nastepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Zaneta czasami mowi swoja gwara i skrotami, Pani Jaurisowa mowi lepsza polszczyzną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foka5
Jest jedna kobieta, która przyjeżdża do Polski do Zgierza i Łodzi co jakiś czas do paru miast, Pani Dorota jest zagranicą dobrze znana. Także jeżeli ktoś usłyszy o tej Pani warto do niej iśc. Niestety nie mam do niej kontaktu. Ale z tego co wiem przyjeżdżała chyba jeszcze do Łomży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie zgadzam się z tą opinią. Pani Żaneta to wyjątkowa osoba i niewątpliwie posiada "dar". Byłam u różnych wróżek i wolę tego nie pamiętać, zwyczajnie strata czasu i pieniędzy. Pani Żaneta nie dość że bezbłędnie mówiła o zdarzeniach z przeszłości to przepowiedziała mi zdarzenia, które w momencie wróżenia wydawały się irracjonalne i niemożliwe. Wszystko się sprawdziło. Oczywiście nie od razu. Czasami trzeba poczekać. Na przykład kiedy mówiła mi że wyjdę za mąż i za chwilę zostanę sama z maleńkim dzieckiem, kiedy byłam jeszcze singielką, wydawało mi się niemożliwe. Stało się dokładnie tak jak powiedziała. Nie będę opisywać zdarzeń które się potwierdziły bo nie piszę książki. Dodam jeszcze że biegałam od lekarza do lekarza w obawie o zdrowie dziecka, a Pani Żaneta w jednej rozmowie zlokalizowała problem i tym razem również się nie myliła, co sprawdziłam oczywiście u kolejnego specjalisty. Moja mama długo zwlekała z decyzją o operacji na kręgosłupie. Nie wiem czy by się zdecydował, gdyż wielu lekarzy jej to odradzało. I znów Pani Żaneta ze Zgierza powiedziała robić i to natychmiast. Wszystko będzie dobrze, a jeśli tego nie zrobi skończy na wózku inwalidzkim. Mam jest po operacji i cieszy się życiem. Dziękuję Pani Żaneto. W przypadku tej osoby prawdziwe są słowa "Cyganka prawdę Ci powie.... Podaję adres Pani Żanety Popiełuszki m. 3(drewniany domek) wejście od ulicy. Nie mylcie proszę z Panią Jarusiową, moja koleżanka przez pomyłkę do niej trafiła i to co usłyszała było kolejną wielką pomyłką. Nr telefonu do Pani Żanety 508807964. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaneta ze Zgierza jest świetna. Nie sposób tego opisać. To nie jest ktoś przypadkowy. Ona zna się na rzeczy. Polecam. Popiełuszki 11 m. 3 . Jest jeszcze Jarusiowa ale nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie PNI ZANETA NIEWIELE MI POWIEDZIAŁA ...może dlatego poszukałam jeszcze jednej wróżke ... i znalazłam KRYSTYNA ...wszystkim w koło mówię o niej bo jest niesamowita również jak Żaneta ...i też dlatego jeszcze raz podaje do Krystyny numer ...509 589 053 jej wróżby sprawdzają się z czasie od 3 tygodni do 6 miesięcy .. . BYNAJMNIEJ U MNIE ...dlatego z czystym sumieniem polecam każdemu tą panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to teraz juz tych cyganek ze Zgierza sa juz tu chyba ze 4: Zaneta, Jarusiowa, Krystyna i ta z placu J.Pawla! :D I jedna lepsza od drugiej - a ktora najtansza? W dzisiejszej dobie internetu pewnie same tu sie udzielaja na forum i wam swoje telefony podaja! :D Istna teletombola! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha teletombola. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariadominika

hej, podbijam temat....

macie jakies nowe doswiadczenia zwiazane z Pania Jarusiowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×