Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iweczka

Wrzesień 2008!!!

Polecane posty

Gość iweczka

z tymi ślubami paranoja;-P . A ja wychodzę za mąż w końcówce września, jest ktoś na wrzesień??? Jak przygotowania?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin rowniez na koniec wrzesnia dokladnie 27 i mam juz zalatwiona sale,kamerzyste,fotografa,dj,kosciol no i sukienke juz tez mam!! praktycznie jedyne co zostalo to dozbierac pieniazki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iweczka
Dokładnie 27 u mnie też;-p Ja mam salę+catering, kamerzystę, fotografa, kapelę, kiecki jeszcze nie mam, bo myślałam że za wcześnie a Ty już się w nią zaopatrzyłaś?? kupiłaś ?? czy zarezerwowawałaś termin wypożyczenia? ja myślę że prez rok zmienią się modele i obawiam się że jak tak sZybko wybiorę to szybko się znudzi i spodoba się coś innego ;-) więc wole poczekać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam juz sukienke i szczerze jak ja zobaczylam powiedzialam ze musze ja miec!! a znudzic sie raczej nie znudzi bo bardzo mi sie podoba!!teraz wisi na widoku zafoliowana i nie moge sie nia nacieszyc! ja rowniez pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiosa
hehe, witam wszytskie wrześniowe pary:) ja tez na wrzesien, i to na szczesliwa 13:) zobaczymy jak to bedzie. jej, dziewczyny, macie juz sukienki???ja jeszcze nie byłam sie nawet rozejrzec, a ostatnio pomyslałam, ze moze zabiore mojego przyszłego, ale szybciutko mi to wybili z głowy.... nie przepadam za bieganiem po sklepach i przebieraniem sie z sukni w suknie... a wypozyczaccie czy kupujecie??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iweczka
Planuję rozejrzeć się w kieckach niebawem;-) pewnie kupię, tylko nie wiadomo co z nią później zrobić;-p Pozdrawiam wszystkie wrześniowe panny młode ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka24
Cześć wszystkie wrzesniówki:-) Ja też na wzresień ale na początku bo 06.09.2008...ojeje.Mam zarezerwowana sale i jutro ide kupic sukienke.Mam obawy że to trochę za wcześnie na kupno ale zobaczyłam ja nie moglam przestać o niej myśleć,a jak następnym razem ją przymierzyłam to stwierdziłam że muszę ją mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka24
a tak wogóle to jak przygotowania i skąd jestescie ,jak długo w związku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach w oczach..
Wydaje mi się, że nie zdążycie wszystkiego załatwić, przecież to niecały rok! Ja swoj ślub zaczęłam planować 3 lata wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiosa
strach w oczach, Ty na powaznie???3 lata??? no dla mnie juz przesada bylo załatwianie rok przed slubem, bez wariactw:):D jestesmy juz razem 4 lata, slub we wrzensniu 13 szczesliwego, wiec minie nam 5 lat jak sie znamy:) w sumie mamy uz prawie wszystko, ksiedza, sale, fotografa, zespol, brakuje nam tylko samochodu, jadłospisu i takich tam:) no i sukienki podziwiam kolezanke, ktoa juz kupiła sukienke, a jak schudniesz, albo przytyjesz:), zartuje, czasem lepiej kupic jak cos wpadnie w oko, niz pozniej załowac, ze mogło sie miec:) pozdrawiam serdecznie a jestesmy z wielkopolski:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenita.
czesc wszystkim WRZESNIOWECZKOM :) my mamy 06.09.2008 mamy kościółek, salę, kuchareczki, orkietsrę... czyl ichyba najważniejsze mamy :) nadal nie umiem się zdecydować na sesję zdjęciową :( nie wiem czy studio czy plener?? czy oba?? daradzcie dziewczyny!! sukienki jeszcze zdanej nie mierzylam, caly czas powtarzam ze jest jeszcze duuuuuuuzo czasu :) przekladam ten przyjemny moment założenia sukni po raz pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to juz jest przesada
jak mozna kupowac kiecke na rok przed??no ,ale to wasza sprawa..Ja tez mam 27 wrzesnia i dopiero mama mi uswiadomila, ze jak sie nie zabiore na zalatwianie, to zostana mi ochlapy...wkurza mnie to, ze trzeba wszystko zalatwiac przynajmniej rok przed, bo wlasnie co niektorzy rezerwuja 2-3 lata przed...chore.. Przeciez przez rok wiele sie moze wydarzyc...:((( Ja jeszcze nie mam nic-tylko termin i 2 hotele z restauracja wstepnie do wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka24
asiosa z wielkopolski??!!Ja po ślubie przeprowadzam się do Poznania... Kupiłam wczoraj sukienkę...a pal licho..jeżli chodzi o chudnięcie lub tycie...to sukienka nie lezy idealnie od tego są przymiarki i przeróbki na które już też jestem umówiona 14.08.2008:-P ale szaleństwo...uważam że rok to optymalny czas zeby wszystko załatwić na spokojnie i nie zostać z najgorszymi ofertami,których nikt nie chce...zresztą za bardzo bym się denerwowała gdybym nie miała tego wszystkiego 3 miesiace przed...ja musze miec wszystko wcześniej... ja jestem z Bydgoszczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka24
asiosa z wielkopolski??!!Ja po ślubie przeprowadzam się do Poznania... Kupiłam wczoraj sukienkę...a pal licho..jeżli chodzi o chudnięcie lub tycie...to sukienka nie lezy idealnie od tego są przymiarki i przeróbki na które już też jestem umówiona 14.08.2008:-P ale szaleństwo...uważam że rok to optymalny czas zeby wszystko załatwić na spokojnie i nie zostać z najgorszymi ofertami,których nikt nie chce...zresztą za bardzo bym się denerwowała gdybym nie miała tego wszystkiego 3 miesiace przed...ja musze miec wszystko wcześniej... ja jestem z Bydgoszczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka24
asiosa z wielkopolski??!!a skad dokładnie??bo ja po ślubie przeprowadzam się do Poznania ,a jestem z Bydgoszczy i tu będzie ślub.A!!kupiłam wczoraj sukienkę.Myślę ze to nie jest wcale tak wcześnie.Ja muszę mieć załatwione wszystko przed...a nie na ostatnia minutę bo zostanę tylko z czymś czego nikt nie chciał...jezeli chodzi o tycie i chudniecie....sukienke i tak myusze przerobić tzn. w pasie i skrócić,ale to wszystko na przymiarce 14.08.2008...ojej jak to brzmi...no i musze kupic buty...za duzo tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolineczka
Witam wrześniowe panny młode!!! My mamy ślub 20 września 2008. Załatwiliśmy już orkiestrę, salę, fotografa i kościół. Jeszcze brakuje kamerzysty i chyba na ten czas to wszystko. Jeśli chodzi o suknie, to ja też jeszcze się nie rozglądałam. Wydaje mi się, że jest jeszcze tyle czasu, że zdąże pięć razy zmienić zdanie. Poza tym jeszcze nie wiem za jaką suknią się rozglądać - we wrześniu bywa różnie z pogodą. A Wy? Bierzecie pogodę pod uwagę wybierając suknię? A zdjęcia? Kiedy robicie? W dzień ślubu, czy innego dnia? Plener czy studio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowka tez
ja mam sesje zdjeciowa w plenerze zamowiona na 7 dni..bo nigdy nie wiem jaka bedzie pogoda, wiec zrobimy pare zdjec codziennie przez siedem dni..a co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka24
a to dobry pomysł..ja jakos nie moge znalezc fotografa,nie wiem...chyba tylko plener wezme .ja nie bralam pogody pod uwage jak kupowalam sukienke....zreszta pogoda jest rozna to fakt ale temperatura raczej jest w miare stabilna we wrzesniu...i dajcie mi jakies rady co do fotografa..a moze jest tu ktos z okolic Bydgoszczy i ma juz jakiegos dobrego fotografa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa tez..
Boze..a ja tylko zartowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iweczka
Kiecki jeszcze nie szukam, bo wg mnie to za wcześnie, chociaż ostatnio słyszałam że w październiku są czasami ostre wyprzedaże zeszłorocznej kolekcji więc może połażę po salonach a nuż coś wpadnie w oko ;-p, raczej nie będę zwracała uwagi przy kupnie kiecki na pogodę ;-) wg mnie wrzesień coraz częściej bywa przedłużeniem lata, więc miejmy nadzieję że będzie super pogoda;-) Jestem z Suwałk ;-) Zdjęcia będą w plenerze, te studyjne są wg mnie nudne. Tak poza tym mnie dopada mały stres przy załatwianiu tego wszystkiego, no i już zastanawiam się jak to będzie ;-) Pozdrawiam Wrześnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolineczka
No właśnie ja też mam nadzieję, że we wrześniu jeszcze będzie ciepło, a przede wszystkim bez deszczu (bo to chyba największy problem na takiej uroczystości). Zdjęcia najprawdopodobnie będziemy robić w plenerze. Mam możliwość dogadania się z fotografem co do terminu, więc może będzie szansa na zdjecia w słoneczny dzień :) Jestem z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenita.
a macie juz wybraną pierwszą pisenkę?? ja nadal tzn. my :P nie mozemy sie zdecydowac... rzucajcie propozycje! :) pozdrawiam Was przyszle Panie MŁODE!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zonka 2008
ja chce Moon River-H.Mancini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też na wrzesień
Ja już zaklepałam prawie wszystko. Zostały nam od odbębnienia nauki, rozesłanie zaproszeń, fryzjer itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iweczka
Pierwsza piosenka będzie na pewno po polsku ;-) tylko jeszcze nie wiem jaka ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz ustalismy pierwsza piosenke bedzie to piosenka grzegorza tomczaka- niebieska piosenka jest naprawde sliczna i az lezka sie kreci jak sie jej slucha jest poprostu idealna na pierwsza piosenke na weselu!!! polecam!! sciagnijcie sobie i posluchajcie!! moze akurat!! a co do slubu to wlasnie dzis mam ze swoim narzeczonym ostatnie spotkanie nauk przed malzenskich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiosa
hej hej dawno mnie tu nie bylo!!! ja nie mam pojęcia jaka bedzie nasza pierwsza piosenka, w sumie nie mamy z narzeczonym takiej za ktora szalejemy:) a niedługo czeka nas spotkanie z panem z orkiestry!!! co do sukienki, zakładam ze wystarczy jak w okolicach wielkanocy zaczne się rozgladac:D zdjecia robimy w plenerze, pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×