Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

W Wigilię ujrzałam 2 kreski :D Biorąc do obliczeń datę ostatniej @ termin przypadnie mi na 4 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigMAtka
Ja zdaje się też mogę dołączyć już do grona wrześniówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja córcia urodziła się we wrześniu 2011. ale fajnie że już są nowe wrześniówki :) gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Sylwestra powtórzę test, a po mowym roku pójdę na Betę, zrobię od razu całą morfologię i mocz, no i z tym wszystkim do gina :) Trzymajcie kciuki, by wszystko dobrze szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez wrzesniowka 2011 ;D zdrówka dziewcyzny, spokoju i miłości :) napiszcie jak zareagowali Wasi partnerzy/męzowie na wiadomość, ze zostana Ojcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandka
ja tez jestem wrzesniowka 2011 jakos lzy mi sie zakrecily mniej wiecej rok temu tez przezywalam 2 kreski,trzymam kciuki za wrzesniowki 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem mamą małej Mariki z września 2010 ;), a tu już czas na wrzesień 2012 :), jak to szybko mija ten czas nie ma co ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah!! naprawdę czas leci nieubłaganie szybko to widać po dzieciach ;) Ja swoje II zobaczyłam w sylwestra rok temu! :) A już mam 4 miesięczną córeczkę... mimo że był termin na wrzesień Kaja urodziła się w sierpniu, ale i tak czuję się wrześniówką ;) Pozdrawiam serdecznie wrześniówki 2012. Przyjemnej ciąży i szybkiego, mało bolesnego rozwiązania ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jejku jak ten czas szybko leci ja też jestem wrześniówką ale 2010 roku a pamiętam pierwsze posty i reakcje na dwie kreseczki ;D Teraz mój synek ma prawie 4 miesiące w zasadzie powinniśmy być na sierpniówkach. Kubuś urodził się 29. 08. no ale termin był na 6 września i juz tak zostało. Dziewczyny życzę Wam dużo relaksu i szybkiego (bez komplikacji) porodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monka ........
to jestes wrzesniowka 2011 skoro synek ma 4 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felicity1988 - to moja druga ciąża. Planowana. Mąż przyjął to spokojnie tak jak ja, a tak naprawdę chyba się będziemy cieszyć jak już będę po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 123
Cześć dziewczyny ! Założyłam swój topik ale mnie tu zjeździli że już taki jest więc pozwólcie że się do was doczepię. Okres miałam dostać 10 dni temu czyli 18 grudnia. Cykle zawsze miałam równe i 28,29 dni a tym razem się spóźniam. 3 dni temu robiłam test ale nic nie pokazał. Spróbuję jutro rano zrobić następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 123
wg obliczen kalkulatora porodu miałabym termin na 27 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożecie mnie dopisać do staraczek :) 2 cykl a 3 po poronieniu. 7/8. 12.2011 okr owu 19/20.12 staranka 17/18.12 dzisiaj 20/21 dc robiłam test i najpierw pokazał się cień kreski ale późnij znikł więc nie wiem co to było, cóż później się okaże :( czy się udało czy nie :( cykle 26 kolejna @ 0k. 03.01.2012 myślicie że mogę już zrobić test ten na 10mg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłam się. Mam nadzieję że zostanę z Wami na dłużej i że test wyjdzie mi pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziewczyny trzymam kciuki zebyście ujrzały upragnione krechy ;-) Cobyeta - cieszę się :) piszcie kobitki skąd jesteście. ja jestem z Radomia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to przynajmniej wiecie że jesteście w ciąży a ja??? Jestem 11 dni po terminie spodziewane miesiączki i nadal nic nie wiem. Robiłam 3 testy, w tym dziś rano jeden. Wychodziły negatywnie a rano był bardzo ale to bardzo ledwo widoczny pasek... Pani Ginekolog kazała mi przyjść w środę 4 stycznia. Znowu tyle czekać.... Znowu tyle niepewności.... Wczoraj miałam taki śluz w pochwie jakby ser biały, albo rozmoczony papier toaletowy. Nie wiem co to oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemnicotobie
Taki śluz to może być też jakaś infekcja niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zrobilam wczoraj test i wyszly 2 kreseczki ale bede sie cieszyc dopiero po wizycie a wizyta po nowym roku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111 - kama gratuluję ! Ja narazie się tez tylko z kresek cieszę. Na wizytę idę 5 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igaa1510
Basia123 witaj koleżanko z tej samej miejscowości . :) ja w zasadzie nawet nie wiem czy jestem w ciąży czy też nie . czekam na okres, który ma mnie zawitać 2.01 czyli już za 2 dni. :) test robiłam 9 dni po stosunku wynik negatywny. wczoraj przez cały dzień byłam zła i darłam sie po wszystkich czyżby hormony ? a i jeszcze wypiłam drinka po którym poczułam sie lekko chwycona po takiej ilości nigdy mi sie to nie zdarzało . Jak myślicie ? Czy to ciąża ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×