Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gość

czy może jest już jakaś nowa mamusia???ja dziś powinnam dostać@, jednak jeszcze nie przychodzi, piersi mnie swędzą i są napuchnięte, a do tego temperatura 37,5. Zobaczymy czy może się udało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej Nam być może też się udało ale testować będę dopiero za dwa dni bo @ powinna być wczoraj a jej nie ma ale poczekam tak na wszelki wypadek jeszcze te dwa dni bo przez ten stres związany ze świętami wszystko się może zdarzyć. Trzymam kciuki żeby Ci się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabycchce
ja powinnam okres dostac do koca tygodnia tez sie zastanawiam czy sie udalo narazie czekam:) dzis moj 29 dc i narazie okresu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnma1
2013-12-25 09:49:54 hej to ja trzymam i za ciebie kciuki oby nam się udało:) A ile czasu się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabycchce
stram sie pierwszy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już długooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec39
Czesc, dzisiaj zrobilam test dwie kreski, powinnam dostac @ 23 cos mnie tknelo i jest, jwstem w szoku bo mam 39 lat odchowanego siedmiolatka, boje sie tej ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wrzesień 2013 - dokładnie rok temu na teście zobaczyłam II kreski, teraz w pokoju obok śpi moja córcia :) Trzymam kciuki dziewczyny, powodzenia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudzielec, ja mam prawie 38 lat i czekam na okres. Nigdy nie było jakoś super regularnie, ale max 32 dni cykl. Dzisiaj mam 31 dzień i trochę się stresuję. Mam w domu 3-latka i sama nie wiem czy chcę drugie czy nie. Z jedenj strony mam nadzieję na ciązę, a z drugiej, że jednak nie. Ehhh życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec39
Mam nadzieję, że topik sie utrzyma, i życzę Wam kobietki samych dwóch kreseczek :-) , my z meżem staraliśmy sie 2 lata temu, liczylam, testy owulacyjne, i dupa, oduścilimy, juz sie pogodziłam z tym faktem a tu ehhhh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaa27
hej :) jestem w 8 tyg ciazy :) staralam sie az 9 miesiecy !! ale wkoncu sie udalo :) rudzielec spokojnie - mam sasiadke ktora urodzila w wieku 41 lat :) ma zdrowa coreczke - wszystko bedzie dobrze - teraz w tych czasach to dosyc normalne - kobiety zachodza w ciaze coraz pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaa27
ja jak o tym myslalam to nie moglam zajsc w ciaze - jak lekarz powiedziala ze moze nie mam owolacji to pomyslalam ze jestem bezplodna - odpuscilam - po miesiacu zrobilam test - ciaza :) czasami warto odpuscic mam kolezanke ktora starala sie o bobasa 2 lata - jak juz dala sobie spokoj - to zaszla w ciaze w ekspresowym tepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja poczęłam swojego syna 25 grudnia równo piętnaście lat temu....czyli byłam wrześniówką 1999 ech,,,jak ten czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec39
kurcze, poprawiłyście mi humor :), bo juz sie naczytałam o wadach genetycznych, i mi ręce opadły, a obiecywałam sobie, że nic nie bede czytac... jesli wszystko się uda to 1 września mój syn do szkoły na rozpoczecie roku szkolnego a ja na porodówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaa27
rudzielec jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze :) dodam ze moja mama urodzila mojego brata w wieku 37 lat - teraz brat ma 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
W poniedzialek czyli w pierwszy dzien spozniajacego sie okresu mialam bete 92,5 :) jutro jade na kolejna. Mam nadzieje ze bedzie ok. W pazdzierniku poronilam i teraz bardzo sie denerwuje. Do lekarza mam termin dopiero na 11.01 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec39
Tosiu, jesteś kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decor89
My też się staramy. To nasz pierwszy cykl. Jesteśmy na etapie czekania na @. Dziś jest mój 22 dc. Czekamy do 3 stycznia by zrobić test. Pozdrawiam serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnma1
Hej witajcie:) U mnie @ nadal nie ma ale test zrobię chyba dopiero w poniedziałek bo boję sie że jutro to zobaczę jedną kreskę. A jak tam u was kobietki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
U mnie beta wzrosla do 850!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec39
Limfa a test ie jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Wolalam sie upewnic, bo tyle sie naczytalam o wadliwych testach. Ponadto chcialam zobaczyc czy beta bedzie ladnie przyrastala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Rudzielec: znam kilka przypadkow ze kobiety po 40 urodzily zdrowe dzieci. Nawet jeden taki przypadek ze matka i corka urodzily w tym samym czasie ;) Zreszta teraz wiele kobiet decyduje sie na dzieci w pozniejszym wieku. Najwazniejsze to zrobic wszytskie badania i byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec39
Juz sie troche oswoiłam z ta mysla, pomoglyscie mi :-) , wychodzi ze koncze juz 5 tydz, jak na razie nic mi nie dolega, po ostatniej ciazy zostaly mi zylaki nie zdazylam zrobic operacji nie wiem czy nie bede miala problemow, czy sie nie powieksza cholera tak to bywa z wpadkami lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malika22
witam Was serdecznie !!! mam nadzieje, że tu zagoszczę na stałe, dziś 19 dc przy cyklach 29 dniowych ..... jest to mój drugi miesiąc starań, we wrześniu miałam zabieg ( puste jajo płodowe w 8 tyg :( ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7cykl
My staramy sie juz 7 cykl z testami owulacyjnymi. Na sierpien sie nie udalo to moze na wrzesien 2014 sie uda. Powodzenia w staraniach kobietki! Ja czekam do 8 stycznia z testowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natulak
My mężem 7 cykl starań, może teraz się uda i we wrześniu nadejdzie ten najpiękniejszy dzień w życiu? Życzę tego sobie i Wam dziewczyny :) Niech moc będzie z nami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała do was dołączyć. Staramy się od lipca ale ja mam ciągle pecha i dużo ostatnio chorowałam. Nawet w tym cyklu ale nadzieja zawsze jest. @ ma być ok 3. 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) ja się dowiedziałam o ciąży rok temu w Sylwestra :) pamiętam to jakby było wczoraj! Córcia urodziła się 27 sierpnia 2 tygodnie przed terminem :) teraz właśnie się obudziła! Życzę Wam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×