Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zasmucona Magda

wrzuciłam na fejsa nowe zdjęcie 10 minut temu

Polecane posty

Gość Magda kocham Cię
podaj linka to Cię zalajkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosna jestes
jak dobrze, że ja tak nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr reh.
Zwracam się do ciebie, dziecko drogie. Kim ty jesteś? Zachowanie twoje na portalach społecznościowych jest karygodne. Jesteś przedstawicielem gatunku ludzkiego, który musi reprezentować choćby minimalny poziom intelektualny. Ty zaś, dziecko, nie wykazujesz go bynajmniej. Nie można tak w życiu postępować, albowiem podobno życie jest tylko jedno. Problem polega na tym, że każdy, kto korzysta z serwisów społecznościowych, ulega w pewien sposób zezwierzęceniu. Dlaczego? Nad tym zastanawia się wielu znanych, światowych socjologów, aczkolwiek nie można uzyskać jednoznacznej odpowiedzi. Badania wykazują, że gatunek ludzki, korzystając z serwisów społecznościowych, próbuje leczyć swoje kompleksy. Kompleksy, których nie widać na zewnątrz, a które powodują gnicie duszy. Ale czy tak jest? Czy to oznacza, że miliard ludzi jest zakompleksionych? Proszę państwa, dzisiejsze czasy, które narzucają nam szybki rytm, powodują, że w zasadzie ok. 70 proc. populacji jest zakompleksiona. Ktoś zapyta: czym? Okazuje się, że wszystkim. Każde, choćby najmniejsze życiowe niepowodzenie powoduje powstanie kompleksu. Gatunek ludzki wyszukuje zatem w serwisach społecznościowych lekarza. Czy to pomaga? Na przykładzie powyższej pani Magdy widać, że niekonieczne. Jest bowiem godzina 01:47, jak napisała powyższą wiadomość, w związku z tym trudno oczekiwać, aby ktoś z jej znajomych przebywał wówczas na serwisie społecznościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaddek
ja bym skoczyl na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×