Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

wspolczesne kobiety

Polecane posty

Postanowilem zalozyc dosc kontrowersyjny temat dotyczacy wspolczesnych kobiet. Mam wrazenie ze tych naprawde porzadnych i wartych uwagi jest niewiele. Ja mam to szczescie ze jestem w zwiazku z normalna fajna dziewczyna. Zmiarzam do tego ze wszedzie sa jakies paniusie cwaniary wyszczekane ledwo im sie chce czesc odpowiedziec albo jakies feministki chore psychicznie. M aja pretensje do nas a same sa o wiele gorsze klna pija nierzadko rownierz cpaja, Domowe obowiazki uwazaja za dyskryminacje i te haselka o rownosci i tolerancji. Czy wyobrazacie sobie zeby facet buntowal sie przeciwko rabaniu drewna? Bo ja nie, na szczescie nie wszystkie takie sa i chwala prawdziwym kobietom :) a jak to wyglada z waszej perspektywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Mógłbym tutaj napisać całe wypracowanie na ten temat ale postaram się w miarę krótko. Każda dziewczyna przeżywa pierwszą miłość. Jest to zazwyczaj jedyna taka forma uczucia określana tym słowem. Dlaczego? Ponieważ całkowicie wyeliminowany jest aspekt materialny czyli pieniędzy, kasy, kasiury, hajsu, mamony itp. Na pewnym etapie jednak każda kobieta(już nie dziewczyna) odpala z tyłu głowy kontrolkę, która cały czas tyka mówiąc "kasa, kasa, kasa". Często owe kobiety nie są tego świadome. Rezygnują z poprzednio wspomnianej miłości wybierając partnera na podstawie bezpieczeństwa szeroko rozumianego, które sprowadza się głownie do kasy. Kiedy owe kobiet mają już przysłowiowy dom, dzieci, męża wybranego na podstawie szeroko rozumianej kasy mają już ok 30-35 lat. I wtedy wypisują jakie to są nie szczęśliwe, jak to nie kochają już męża albo je denerwuje albo zachciewa im się zdrady itp. Powodem jest to co pisałem wcześniej. I ten sposób całe koło się zamyka. Tak jest od zawsze i jak już nas nie będzie mechanizm ten będzie działał identycznie. Zmieni się otoczenia ale nie natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncz
Z naszej perspektywy to nie wygląda. :( O czym ten temat ? O zagrożonej męskości w świecie kobiet ? O braku kobiecości w kobietach ? A coś erotycznego będzie ? Bo jak nie, to mogę zostać. Jestem specjalistką od braku erotyki ;) :D p.s. Straszne nudy na forum z każdego kąta wyzierają. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncz
się wcięłam i jak zawsze wyszedł kalafior ? ;) A to idę pograć i spać. Z tego lenistwa nawet mi się nicku wpisywać nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
tak-Ponieważ walczę cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa panience wlaczyly sie szare komorki i zaczela pytac co i dlaczego na temat niewolnictwa twego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że współczesne kobiety są takie same jak kiedyś. Muszą tylko udawać bo tak wypada. W momencie kiedy zedrzesz z niej ta maskę to są normalne. A to że lecą na kasę, zawsze takie były. Zresztą taka co w ogóle o kasie nie myśli to tez dziwna by była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
ale przecież one manifestują się jako zaradne i samodzielnie więc dlaczego chcą naszej kasy ? Niewiarygodna hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Bardzo zaciekawiło mnie określenie (bo tej myśli adriano nie rozwinął) co to znaczy "porządna i warta uwagi, normalna i fajna dziewczyna"? Paniusie i feministki? Malowany Ptak adriano. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządna i warta uwagi, to myślę, że taka co będzie prać, gotować, sprzątać, płacić za siebie rachunki i dawć duupy za darmo i tylko jemu. Debil. Po co komu facet co nie ma kasy, to logiczne, że kobieta chce zaradnego faceta, nie jakąś ciotę, a później będzie się martwiła co do garnka włożyć, żeby dzieciom dać jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Noo adriano. Jeśli to prawda to ciuś, ciuś. Wstydź się. (czy to nie Ty miałeś temat o niewolnicy? I wszystko jasne. ;) Choć myślę, że porządne dziewczęta nie robią takich świństw :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don lopez dziś ale jak to leży i pachnie? i co bije cię pasem i mówi kup mi czerwone lamborghini, bo nie rozumiem? :O a taki facet co mu się pracowac i ruszyć główką nie chce, i przynosi do domu tyle, że żona musi na wszystkim oszczędzać, a o wakacjach to nawet nie marzy, to jak taki facet się nazywa? męska kuórwa, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
to niech się baba roboty chwyci a nie wszystko żeby jej z nieba spadło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Baba do roboty! (rozumiem, że masz taką babę, bo inaczej skąd ta frustracja?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator i Wilk w jednym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
oczywiście nie wszystkie takie są ale jednak jest bardzo dużo takich "księżniczek" które by chciały luksusów i niewiadomo czego. Osobiście znam takie małżeństwa ze baba tylko wydaje hajs a chłop tyra od rana do nocy. A najlepsze jest to ze taka królewna jest jeszcze niezadowolona bo go nigdy w domu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co z nia siedzi, widać to mu odpowiada, a tobie nie odpowiada, że on tyra, a co ciebie to obchodzi, może on tak chce, może nie każe jej pracować, dlaczego to ciebie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Świat dzieli się na dobre i złe księżniczki. I na bajecznych książąt oraz drani. Nie mylmy tego z płcią. Życie to obustronny spanking. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Szukanie kochanka jest chyba tak samo normalne ja szukanie niewolnicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
czy ja rozmawiam z gimnazjalista ? Szukanie kochanka to ewidentna zdrada czyli coś potwornego a co ma do tego szukanie niewolnicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium, a ty szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Ja opisałem jako 1 odpowiedź na ten temat w duuuużym skrócie pewien schemat, który z moich dlugich obserwacji osób mi znanych plus tego co wyczytałem w necie ale nie wprost tylko właśnie drogą dedukcji dlaczego 30+ latka pisze, że nie kocha męża, że zdradziła i co teraz... I nawet w tym temacie "goście" piszą, że każda normalna kobieta chce chłopa zaradnego z kasą bo co potem do garnka włoży itp. Ale trzeba zrozumieć, że to jest pewien etap i pewien aspekt/sfera życia. Czyli wychowanie potomstwa. Po tym etapie kobieta znów wraca (w zasadzie jej potrzeby) do punktu wyjścia. Uczucia, pożądanie, ekscytacja i doznania. A chłop po latach tyrania na to wszystko nadaje się pod tym względem do kosza. I mamy rozwód zdradę itd. I bardzo dobrze ktoś napisał i użył słowa natura odnośnie tego, że kobiety kiedyś były takie same. NATURA zagłusza rozsądek uczucia i logiczne chłodne podejście na pewien czas. Trzeba to po prostu zrozumieć a nie zaprzeczać czy też frustrować się z tego powodu. Ciekawostką jest też to, że gdy rozmawiam z 19-20 latką ona opowiada o marzeniach uczuciach o wymarzonym mężczyźnie natomiast średnio 25-30 latka mówi: "to gdzie mówiłeś, że pracujesz??" Ale tak jak pisałem ja tego nie oceniam po prostu ważne żeby mieć świadomość takiego stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
teraz taka moja refleksja. Przez lata panowało takie przekonanie kobieta była symbolem dobra a mężczyzna zła. Dziś w 2015 roku jest zupełnie na odwrót dopiero teraz widzę ile jest w kobietach podłości. Widać to na każdym kroku zdrady pazerność. Dlaczego tak jest ? Myślę ze dlatego iż współczesne kobiety mają za dużo swobody. Poniekąd to wina także mężczyzn bo nie brakuje takich ciot którzy nie potrafią się przeciwstawic kobiecie. Do czego zmierzam ? Być może najlepszym rozwiązaniem było by zniewolenie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
W seksie nie ma potwornych rzeczy (prócz piep==rzenia owieczek i molestowania nieletnich). Nie uważasz, że to trochę na wyrost te określenie zdrady? "Potworne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zniewolenie kobiet... One mają zęby i długie paznokcie. To byłoby trudne. :O Co to jest za temat w końcu? "Zjazd Dżentelmenów z Karoliny Północnej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don lopez
temat dotyczy współczesnych kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raficzek dziś kotku dzisiejsze 18-20 latki, to dopiero porażka, te lecą na kasę i duupy za kasę dają byle komu, w byle jakim kiblu w dyskotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zniewolenie współczesnych kobiet,czyli do roboty, seks kiedy chcę, dzieci rodzić, chatę ogarnąć, a jak nie to w pysk? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×