Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wstydze sie za mojego faceta ze jest taka niedorajda zyciowa

Polecane posty

Gość gość

Kazdy facet ktorego spotkam czy to z rodziny czy koezanki czy koledzy z pracy mohego sa lepsi od mojego. Co bardziej zaradni, pracowici, ambitniejszy. Potrafia lepiej zarobic, czy mysla o przyszlosci a moj NIC.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba każdemu od razu przychodzi na myśl to samo pytanie: no to po co z nim jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszsytko z czasem wychodzi jaki ktos jest. on sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet im starszy tym coraz bardziej pielegnuje swoje wady, tak wiec jak on juz jest taki jako mlody, pozniej bedzie tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis bylismy na grzybach w lesie. nie daleko mieszka kolega z pracy mojego. Ma dom ale to po rodziacach- pieknie sobie wyremontowal.Widac ze mysli przyszlosciowo. PYta sie mojego ile zarobiles- maja placone tyg. moj 300zł kolega 700zł., moj robi jako pomocnik juz ponad rok. zero ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac jaka materialistka z Ciebie, zreszta chcesz piekne domy czy ogrody to do roboty zapier dalaj , facet to nie bankomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty kim jestes z zawodu? nastepna lampucera chce tylko by facet na nia zarabial aona bedzie dup sko grzala na kanapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 ja tez pracuje. ale sama na wszsytko nie zarobie. kazdy leci na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucham?chyba raczej nie kazdy, skoro sama nie potrafisz na siebie zarobic to tez jestes nieudacznikiem życiowym , a gdzie pracujesZ? pewnie na kasie albo na magazynie hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w prywatnej firmie jako kadrowa. mam na reke 2200zł. a moj ledwo co wyciagnie 1500zł. i tak jest taki glupkowaty ze niewie tak naprawde ile zarabiam. niby 1500zl. dostepu do mojego konta nie ma. bo tylko sprawadzam przez neta. odrazu po wylacie kase przelewam na 2 konto czyli te 700zl. rok czasu pracuje w tej firmie jako pomocnik a wiem gdyby sie postaram mogly pracowac na lepszym stanowisku i za lepsza kase. ja tez zaczelam dosc nisko- najpierw bylam na stazu ale zauwazyli ze dobrze sobie radze to mnie zostawili. akurat bylam w trakcie studiow. i tak juz 5 lat pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co z nim jestes? a po drugie i tak widac jaka jestes pusta materialistka, bys chciala pewnie bogacza z wlasnym domem ,firma i samochodem,a wtedy bys mu ciagneła loda 5 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj tylko duzo gada. do tej pory prawka sobie nie zrobil bo po co. lepszej pracy nie szuka, po za tym kto by go przyjal. jak on nic nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na ch uj z nim jestes ??? i tutaj sie nam żalisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie zadaje sobie te pytanie. po co. niewiem. mam swoje mieszkanie, dobra praace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci dam odpowiedz na to pytanie - jestes głupia, pusta i do tego durna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wspanialego mezczyzne, ktory chce sie rozwijac. Robi kursy, szuka lepszych ofert. Nie chrzancie, ze ktos jest materialista. To wazne by facet umial zadbac o dom. Ja rowniez sporo zarabiam i po co mialabym byc z niedorajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku moze niewidzialam tego. wazne ze pracowal. jakas tam kase zarabial. bynajmniej nigdy nie musialabym go utrzymywac. ale od pewnego czasu zaczelo mi to przeszkadzac. chcialabym razem cos miec do czegos dozyc. ale z nim sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac jaka materialistka z Ciebie, zreszta chcesz piekne domy czy ogrody to do roboty zapier dalaj , facet to nie bankomat>> autorka to materialistka? A czym wykarmi dzieci, jak beda je ewentualnie mieli, co powie taki nieudacznik zyciowy swojemu dizecku, gdy to bedzie chcialo np zabwake, albo cos dobrego zjesc, ze ma isc sobie trawe zrec? Jak ty potrafisz zyc powietrzem, to sobie zyj, ale nei oczekuj, ze inni tez to potrafia. Dupic to chce, a powinnien walic konia samotnie przed kompem a nie miec kobiete... Kobieto co zrobisz jak z takim nieudacznikiem zajdziesz w ciaze, bo np antykoncepcja zawiedzie? Bedziesz zdychac z glodu i wasze dzieci tez... Jak taki facet zadba jak np sie powaznei rozchorujesz I ty nie bedziesz mogla pracowac, albo bedziesz miala zagrozona ciaze, ze bedziesz musiala miesiacami lezec w szpitalu? Facetom nic nie stoi na przeszkodzie miec lepsza prace, nikt ich w pracy nie dyskryminuje, nei pyta czy zajdzie w ciaze, czy ma dzieci itd. Wiec taki co nie ma ambicji I wystarczaja mu grosze, powinnien byc sam, a nie miec realna kobiete. Dziewczyno tobie zegar bilogiczny tyka, nie masz czasu czekac az facet "dorosnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro facet zarabia dajmy na to 1300zł a kobieta 2200zł , to niech sie cieszy ,ze zarabia nie kazdy musi zaraz zarabiac miliony,albo ma takie wielkie ambicje, autorka sie z nim wiazala jak mial taka prace i widziala ze nie ma jakis tam ambicji, wiec jak ja mozna nazwac ? materialistka chce miec faceta kttory zarabia o wiele wiecej bo leci tylko i wylacznie na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu nie chodzi chyba o kase, czytajcie ze zrozumieniem. Facet sie nie rozwija, dobrze mu, ze zarabia najnizsza krajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np. by chcial pracowac albo w wojsku albo w policjii. gada tylko o tym ale cos zrobic w tym kierunku- nic nie robi.' bo jak tiwerdzi nie ma kiedy. ma tylko mu sie niechce. nie raz bo praqcuje na budowie szybciej konczy albo ma wolny dzien bo pogoda zla. moze wsiasc z pociag czy busa i pojechac dowiedziec sie co i jak. lata mijaja i bedzie juz coraz ciezej sie dostac. prawka tez nie robi- twierdzi ze nie ma kasy. i jak tak dalej bedzie jej nie bedzie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy bys mu ciagneła loda 5 razy dziennie>>> a co ma to byle niedojdzie robic, za to ze tylko istnieje? W przyrodzie, zeby samiec mial dostep do samicy, musi stoczyc walke z innym samcem o to, a czlowieczy samiec mysli sobie, ze wystarczy ze ma fiuta, to juz wszystkie maja klekac, tj jak tu jedna tesciowka bezczelnie napisala na jednym topiku, byc zaszczycona, ze jej syn zechccial pieprzyc jej synowa... no masakra. Zaszczyt byc pieprzona przez nieudacznika, ktory nic soba nie reprezentuje, super tatus dla przyszlych dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noeniewiem
Autorko ale kasa to nie wszytko . Moj ojciec zarabiał bardzo dużo ale był typem choleryka . W domu wiecznie awantury ,krzyki,wyzwiska . Lepiej miec faceta który mniej zarabia a za to jest spokojny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
materialistka chce miec faceta kttory zarabia o wiele wiecej bo leci tylko i wylacznie na kase>>> kobieta nie ma czasu czekac az facet "dorosnie", chce miec dzieci, a jak miec dzieci, jak nieudacznik zarabia 1300 zl, no masakra... co taki tatus kupi dziecku, przeciez nawet na ksiazki do szkoly nie bedzie mial, moze jeszcze male dzieci beda musialy isc do pracy, zeby takiego tatusia utrzymywac... Normalnie masakra, ze tez sa jeszcze takie naiwniary, co patrza na takich co powinni normalnie w przyrodzie wyginac bezpotomnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do pan czy z pensja 6500 zł netto miesięczne mam szanse znaleźć sobie kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, jak byc z kims to nie z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy mial fajna prace ale niestety nie potrafi sie w niej utrzymac. jest za wolny, slabo myslacy facet ze nikt go niechce dlugo trzymac. a tutaj juz w obecniej firmie pracuje rok. wiem o tym ze gdyby sie staral, przykladal pokazal szefowi- napewno wrzucil my go na wyzsze stanowsiko i za wieksze pieniedze. jesli koledzy potrafia zarobic od2200-3500zł a on ledwo wyciagnie 1500zł. smniech na sali. a kiedys tez zaczynali od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
"A czym wykarmi dzieci, jak beda je ewentualnie mieli" taki kit to nam wciskacie ale między sobą każda przyznaje się że chodzi o luksusy dla własnego dupska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noeniewiem
Kochasz go ? macie dzieci? jaki jest dla ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×