Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość msienkiewicz

WSZUIE Szczecin KOSMETOLOGIA niestacjonarne 2014

Polecane posty

Gość msienkiewicz

Witam, czy ktoś z Was bedzie uczeszczac na kosmetologie niestacjonarna do Szczecina na WSZUIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana m
kosmetologia?kosmetyczek teraz jak grzybów po deszczu sie narobiło,a ludzie nie mają kasy zeby korzystać z ich usług.Nie opłaca sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msienkiewicz
Nie o tym byli pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana m
widzisz nawet sie nikt nie wybiera taki to wspaniały i przyszłościowy kierunek he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msienkiewicz
Pochwal się co Ty skonczylas i gdzie pracujesz, skoro tak Cie bawi zawod kosmetologa. Jesli nie masz nic wiecej do powiedzenia na temat pierwszego pytania z forum to prosze odpusc sobie spamowanie i marnowanie zapewne cennego czasu na odpisywanie nie na temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! A może któraś z dziewczyn wybiera się tam ale stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msienkiewicz
Cisza w temacie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknęli ta szkole!!!! Kpina!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co teraz mamy zrobic? Nigdzie juz nas nie przyjma na studia: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na II roku i tez sie wczoraj dowiedziałam ze zostałam bez szkoły!!! Albo w dwa tygodnie muszę wyprowadzić sie do poznania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msienkiewicz
W srode jest spotkanie, moze zaproponuja ludzkie warunki. Moze ogranicza zjazdy do 2 w miesiacu.... Oby. Ludzie po to ida na zaoczne, zeby pracowac w tygodniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msienkiewicz
Dziewczyny z 2 roku i dalej, czy byla jakas wzmianka podczas trwania roku szkolnego, ze wydzial zamykaja ? Jestem w szoku, jeszcze na poczatku wrzesnia dzwonilam o plan, bo potrzebuje przedlozyc w pracy. Mial sie ukazac 19.09... Bardzo sie zawiodlam. Licze tylko na to, ze faktycznie uda sie zorganizowac to 'po ludzku'. Wspolczuje dziennym, ktorzy chyba nie maja wyjscia jak przeniesc zycie kilkaset km dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja jestem z dziennych z II roku, ale na 99% przejdę na zaoczne ze y utrzymać sie w Poznaniu. Nie chce dwóch zjazdów - nic sie nie nauczę a po to tam jestem! Bardzo żałuje ze poszłam ma ta uczelnie, w Gdyni pozwalają II i III dokończyć, a szczecin został z niczym :( czeka mnie przeprowadzka, jeszcze muszę isc do pracy zeby sie utrzymać w obcym mieście!!! Nikt nic nie mówił o zamknięciu - dowiedziałam sie w piątek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy oni oddadzą pieniądze? Co prawda nie straciłam roku czy dwoch tylko sama wyprawkę, ale interesuje mnie to co z tymi dziewczynami ktore normalnie płaciły za naukę rok czy dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msienkiewicz
Ja jestem ze Świnoujścia, mialam dojezdzac do Szczecina na zaoczne. A teraz czekaja mnie chyba dojazdy do Poznania ! Ale czy Poznan ogarnie taka ilosc studentow ? Co to znaczy preferencyjne warunki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny :) mialam isc na kosmetologie stacjonarna, ulozylam sobie zycie pod ta uczelnie w szczecinie, wydalam duzo pieniazkow na stancje i podpisalam umowe na rok, a teraz w jednej sekundzie wszystko sie rozpryslo. nie mam szkoly, zostalam ze stancja w szczecinie, zrezygnowalam z pumu.. i co teraz ? tak nie mozna. to sa chyba jakies zarty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to ze tak można! Polskie prawo jest p******e... U mnie prawie wszystkie dziewczyny z grupy sa spoza Szczecina, podpisały umowy... A ja w pierwszy rok wylądowałam 6000 i juz zapłaciłam całość za ten :( złodzieje kazali wpłacać pieniądze a wiedzieli ze zamykają. Zrobili to tak późno zeby uniemożliwić przejścia do inne szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis zabrałam stamtąd papiery. Napisałam podanie o zwrot 280zl. To nie wiele w porównaniu ile stracą dziewczyny, ktore powynajmowaly stancję czy mieszkania. To jest kpina, ze tak pozno dotarła do nas taka wiadomośc. Co oni myślą? Ze rzucimy wszystko tutaj i nagle w dwa tyg przeprowadzimy sie do Poznania, znajdziemy prace i mieszkanie? To chore. Takie decyzje odnośnie likwidacji podaje sie do wiadomości przed rekrutacja! Dzisiaj polecialam do szkoły policealnej na technika farmaceutycznego. Dzieki Bogu zlitowali sie i mnie przyjęli pomimo trwających 2 tyg zajęć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msienkiewicz
A skladali Ci jakies propoxy jr? Probowali Cie przekonac, zebys nie zabierala papierow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad! Im było to obojętne czy zabieram czy nie. Poprostu weszłam poprosiłam o dokumenty i dali bez gadania. Babka z dziekanatu tylko mnie poinformowała żebym w takim razie napisała podanie jesli chcę odzyskać pieniądze. 200zl odzyskam napewno ale mówiła, ze nie jest pewna czy oddadzą mi 80zl opłaty rekrutacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem na III roku i wpakowalam 12 tysiecy i nikt mi tego nie odda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msienkiewicz92
Słuchajcie, moze z dziennych idźcie na zaoczne. Zawsze to mozna dojechać na weekend. Ja jestem ze Świnoujścia, tym ciężej mi bedzie, zł bardzo mi zależy na studiach i na wykształceniu. Bedzie któraś w Was jutro na spotkaniu? Domyślam sie, ze do każdego wysłali maile i listownie zaproszenie na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was bedzie na tym spotkaniu o 14? Jeżeli tak piszcie tutaj co mówili itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msienkiewicz
Znizka 500 zl rocznie czesnego. Moga pomoc ogarnac mieszkania dla dziewczyn. Widzialam adwokata na dole w szkole. Moze starsze roczniki cos uzyskaja, ale nie my z 1 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zł w skali roku? Czyli zamiast 6000 to 5500zł za rok? Nie no to zniżka fest...Pomóc ogarnąć mieszkania, hmm i co? Przecież to kolejne pieniądze na wynajem, za który oni nie zapłacą więc trzeba ogarnąć pracę a to nie takie łatwe. Ps. nie dziwie się obecności tego adwokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
msienkiewicz co postanowiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z drugiego rocznika, walczylysmy, była telewizja i zrzucilysmy sie na adwokata. Pan z poznania arogancki manipulator. Podjął negocjacje dopiero gdy wyrazilysmy chęć płacić wiecej. Żadna ze 120 osób nie zgodziła sie ns rozmowy indywidualne. Decyzja w poniedziałek. Co wam jeszcze mówili z I roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msienkiewicz
Zostal Poznan. Wiec go akceptuje. My pierwszaki nie mamy wyjscia. Wy byc moze zostaniecie i szkola pociagnie do konca drugi rok. Ale nas pierwszakow to na pewno nie obejmie. Co mowili? Nic. To samo kazdemu -znizka, ktora jest nieadekwatna do pieniedzy, ktore wladujemy na dojazdy i propozycje wspolnego mieszkania w weekendy, kiedy bedziemy dojezdzac na zjazdy. Poza tym maja byc dwa zjazdy w miesiacu. Dajcie znac , co postanowili dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos idzie na zaoczne to ja chce wynajac nocleg na dwie doby. Jak ktos sie tez boi sam to niech napisze do mnie na maila: justynkey@gmail.com Razem bedzie razniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msienkiewicz
Na facebooku mamygrupe,tam wszelkie info. Dolacz do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×