Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wybaczyłabyś zdradę czy absolutnie nie

Polecane posty

Gość gość

Bo ja absolutnie nigdy i za nic, dla mnie taki człowiek byłby skreslony. Dodam, że nie zostałam nigdy zdradzona. Jak wy to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie wybaczylabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 100% nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochananacia
Hm, myślę że było by to dla mnie trudne, gdyż pewnie kochałabym tę osobę bardzo, ale gdyby nie zdradził, nie wybaczyłabym , może jakbyśmy się po jakimś czasie spotkali np, rok czy dwa po rozstaniu, to być może, może coś by się zmieniło, ale wątpię. ale gdybym została zdradzona, od razu dla mnie to byłby koniec, wiedziałabym że inna była ważniejsza, że tak na prawdę byłam nikim, i że nie zasługiwał na mnie. Osoba która zdradzi raz, zdradzi kolejny, i jest to udowodnione, przecież skoro zdradził to znaczy że nie kocha, że coś mu nie pasuje, szuka czegoś innego. że mu nie odpowiadamy.. raczej nie mogło by do mnie dojść, ze człowiek z którym współżyłam, współżył z inną, był w innej, chociażby całował.. NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE. i nie ma wytłumaczenia, że chwila uniesienia, że alkohol. Gdy kocha, jest wierny . i tyle na ten temat . ;) możliwe że człowiek zasługuje na drugą szanse, ale nie każdy i nie po wszystkim, nie po takim czymś. POZDRAWIAM NACIA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 20 latach malzenstwa nie wybaczylam .Nie potrafilam ,chociaz chcialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy zdrady bym nie wybaczył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak zawsze mówiłam, nie wybaczę, łeb bym urwała itp. Ale taka harda byłam do czasu, aż mnie spotkała zdrada ze strony mojego ukochanego faceta.. Najpierw nie wybaczyłam, ale potem załamałam się po rozstaniu i dałam szansę, bałam się zostać bez niego. Niestety mojego zaufania do niego chyba nic już nie odbuduje :( Więc dziewczyny nie mówcie, żebyście nie wybaczyły, dopóki tego nie przeżyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako facet uważam, że to koniec końca, ale Ty możesz zdradzać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego uważasz, że to koniec świata? to koniec świata, że Twojej kobiecie jest przyjemnie? to koniec świata, że jakiś facet jest lepszy w czymś od Ciebie? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh. znowu zapomniałem. * a.normalny@bzknij.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannamala
nie, dla mnie zdrada oznacza koniec. I wiem o czym mówię, przez zdradę zerwałam zaręczyny i wyprowadziłam się od człowieka, którego naprawdę kochałam i znaczył dla mnie wiele. Ale nigdy nie przeszło mi przez głowę, że mogłam postąpić inaczej. To kwestia zasad moralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto kocha ten nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto kocha ten nie zdradza. x nieprawda,, znam wiele osób, które mają co chwila jakieś romanse, a kochają partnera;) x To kwestia zasad moralnych. x czyli Twoją zasadą moralną jest to, że nie chcesz przyjemności drugiej osoby, jeśli ujawnia ona Twoje niedoskonałości? zasadą moralną jest zostawianie kogoś, kto Cię kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam wielce skrzywdzone strony, zarazz się na tym temacie zacznie rzeź stron zdradzających, w internecie można, prawda? miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brok, ty i twoje przekonania, ale wydaje się że nie pociągniesz tematu, za mAŁA myszka jesteś w temacie tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było miło
Jakie jesteście naiwne.Nie jedną facet, czy mąż zdradził, tylko o tym nie wiecie, albo nie chcecie wiedzieć.Mam sąsiadke która tak samo mówi jak Wy tutaj.Widziałam jej męża jak obejmuje w parku inne baby.Ma pecha, 2 razy widziałam go z inną.Prosił żeby nie mówiła jego żonie.Oczywiście że nie powiem.Nie moja to sprawa.Ale proszę, facetowi sie wtedy wierzy gdy na Was leży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz zeby cie ktos zdradzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w życiu, najwyżej, że bym była skończonym popychadłem ;) (z dwójką małych dzieci na karku, bez pracy etc...) toż to jak ma chęć na małą zdradę to sie kończy swój związek i lata na wolności bez oporów, a nie żeby krzywdzić "ukochaną" osobe przy tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz zeby cie ktos zdradzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ma zostawiać osobę, którą kocha? można zdradę dobrze ukrywać i jest ok;) albo może też jesteście poliamorkami tylko o tym nie wiecie, to siedzi w Was ukryte pod warstwą frustracji i nienawiści?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka_iv
Ale to jest proste. Nie zdradzam, bo wiem, że to by zraniło ukochaną osobę która mi ufa, a kocham go mocno i nie chcę go w żaden najmniejszy sposób ranić ani smucić. I wierzę w jego zapewnienia, że on także ma taki pogląd na życie. Jeśli ktoś sam jest zdradzaczem, niech się wiąże ze zdradzaczami. Jego wybór, ale niech nie narzuca innym swojego skrzywionego spojrzenia na związek. Każdy żyje po swojemu, kto będzie miał życie szczęśliwe- okaże się na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrady sie nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×