Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
k4r0lc14

Wybielanie zębów - KRAKÓW

Polecane posty

Witam koleżanki. Mam takie pytanie odnośnie wybielania zębów. Czy ktoś może słyszał o dobrych punktach stomatologicznych w Krakowie i jest w stanie coś polecić? I w jakiej cenie jest taka usługa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joshinnnka
Słyszałam ze to jest jeden z lepszych gabinetów i w sumie jak tak sobie na spokojnie porównac ceny innych to rzeczywiscie wcale cenowo jakoś to nie wyglada zle,a wrecz ceny sa duzo nizsze od tych z gabinetów w centrum miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wweezzyyrr
koło Krk w Wieliczce to jest jeszcze estetyka uśmiechu, jak nazwa wskazuje też są w stanie pomóc w takich sprawach zębowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screeem
wiesz co jeśli chodzi o samo wybielanie zębów, to ja jeszcze jestem przed zabiegiem, więc co do szczegółów to ci nie poradzę, ale jeśli chciałabyś poznać gabinet, gdzie na pewno Ci dobrze zęby wybielą to moim zdaniem jest to Galeria Uśmiechu na Starowiślnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeslikrakow
Jesli Krakow to macie raczej prostą sprawę, czyli Trident na Ruczaju, robią wybielanie profesjonalne od lat, mają najnowszego Byond-a Polus-a, zresztą wrzuccie sobie w net o nich , sporo informacji znajdziecie na forum o2 tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarahh1
Ja mam bardzo miłe wspomnienia z tej kliniki stomatologicznej www.dentist.com.pl Świetne miejsce, bardzo nowoczesne, miły personel i co wazne profesjonalne zabiegi stomatologiczne. Ja jestem zadowolona z efektu wybielania zębów i przyciągnęłam tam juz moje 2 koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynnnkowa89
A mozna wiedzieć ile Ty płaciłas za taki zabieg w Dentist ? Tak juz dawno chciałam miec wybielone zęby, że wreszcie musze sie zebrac i zdecydowac. Tylko własnie kwestia tego ile na to trzeba przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćiemka
Ja sięprzyłacze do dyskusji bo widzialam na city .pl bon na wybielanie za 99zł ,ktoś korzystał z tego? Jakie macie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaKarolina
Ja robiłam wybielanie na kamiennej w Dentestetica. Szybko, bezboleśnie, w miłej atmosferze. Nie polecam wybielania paskami z drogerii, nic nie dają, bo sama próbowałam. W sumie, jak wmówiam sobie, że jest efekt, to może go widziałam,ale poza mna nikt inny ;) Po wybielaniu u dentysty różnica jest kolosalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko myślę, nad usuwaniem kamienia z zębów, a tak to nic innego. Wydaje mi się że takie wybielanie i tak nic mi nie da, a jest to dosyć kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Różowa5
@AnnaMariaKarolina - ja też wybielałam w dentestetica! To był dobry wybór :) ps. paski ze sklepu niewiele pomagają, to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmlka
Ja zapisałam sie do Dentist jednak. No zobaczymy jakie będą efekty, ale wreszcie moze pozbęde sie tych wszlekich przebarwień po kawie i papierosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swansong
nie powinno być problemu z tym, żeby znaleźć miejsce, gdzie można zęby wybielić, ale trzeba się zastanowić, gdzie się wybierzemy, bo różnie może być. Dla mnie takim zaufanym miejscem jest Galeria Uśmiechu, ale powiem wam, że jak ostatnio usunęłam kamień zęby stały się znacznie bielsze. To też dobry sposób na jaśniejsze zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosssomanka
Ile kosztuje wybielenie w Dentist ? jestem strasznie ciekawa, bo przyznam ze juz od dawna nosze sie z zamiarem własnie zrobienia takiego zabiegu, bo zadne pasty mi nie pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika2222
450zł za nakładkowe?? to chyba jakaś przesada. a dobrego dentystę znajdziesz w klinice MAK-LASER w Łodzi, mają chyba ze 3 czy 4 gabinety w całym mieście, więc praktycznie z każdego miejsca jesteś w stanie dotrzeć. Ja byłam już 2 razy u Pani na Cieszkowskiego i było ok, polecam, a więcej info znajdziesz na www.mak-laser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana_jarosz
Ja długo zastanawiałam się nad wybielaniem między kilkoma gabinetami, ale Dentestetica przekonała mnie rabatem -50% w lutym i skorzystałam za fajną cene :) I jest efekt juppi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullllkowa
W Dentist masz profesjonalny sprzęt, masz bardzo wykwalifikowaną kadrę lekarzy. Naprawde tutaj jak chcesz coś zrobić z zębami to spokojnie mozesz wybrac własnie tą klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banum
Ja np. wybielałam zęby w Dentestetica specjalnym akceleratorem Polus. Dla mnie ważne było, żeby samo wybielanie nie zniszczyło szkliwa i w tym gabinecie z zastosowaniem takiej metody można mieć tę pewność. Dentysta nakładał żel wybielający, a później aktywował go światłem akceleratora. Efekt świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzzja
A czy żeby w ogóle myslec o takim zabiegu wybielania wszystkie nasze zeby musza być zdrowe ? jak to wyglada ? Najpierw leczymy,potem wybielamy ?a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imossskowa
Anastazja na pewno warto jest wyleczyc wczesniej swoje zeby, i sprawdzić czy nie cierpisz na nadwrażliwość. To moze byc własnie tez takie przeciwskazanie do takiego zabiegu.Ale nie jestem stomatologiem i tez ciezko jest mi sie wypowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkala
Ja wybielałam ok 2 miesiące temu w Soda-Dent ,efekt super,moje zęby są bialutkie,cena tez dobra bo ok 450 zł,wytrzymałam 3 serie po 15 min i jak na moje dość wrażliwe zęby to było b.dobrze nic nie bolało w trakcie zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkala
Co do leczenia to wczesniej chodziłam kilka razy żeby zrobić ubytki,potem mialam czyszczenie(usuwanie kamienia piaskowanie..)a na kolejnej wizycie (po ok 2 tyg) mogłam juz wybielać lampą Beyond, ponoć to najlepsza metoda :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ja jak teraz zapisze sie do Dentist to własnie zrobie te zabiegi po kolei jak piszecie. A dawno już tez nie miałam usuwanego kamienia, wiec czas rzeczywiscie coś z tym wreszcie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dobra Klinika i uważam ze jesli chodzi o wyleczenie zębów to własnie dokładnie to jest odpowiednie miejsce. Zwłaszcza ze tez ceny maja naprawde bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinambo
Najlepiej się dowiedzieć od dentysty przede wszystkim, czy nie mamy nadwrażliwych zębów. Specyfiki z drogerii często niekorzystnie wpływają na szkliwo, ja nie ryzykowałabym takich tanich środków, w końcu chodzi o nasze zęby. Zapytajcie znajomych, czy nie mogą polecić jakiegoś sprawdzonego miejsca. Ja np. właśnie przez znajomych trafiłam na Dentestetica, gdzie miałam robione wybielanie i różnica jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmoska
Ja już nie chce eksperymentować ze srodkami do wybielania. Jesli juz to też wole profesjonalną Klinikę. Umowiłam sie tez do Dentist wiec mam nadzieje własnie ze bede bardzo zadowolona jesli chodzi o efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda__K36
Byłam na wybielaniu w Indexmedica. Efekty są, zęby rzeczywiście stały się bielsze. Znajomi widzą też różnicę, więc pewnie jeszcze tu wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam w studio J'adore na karmelickiej zalapalam sie na fajna promocje i zaplacilam jedynie 599zl a robili to lampa beyond bardzo fajne rezultaty zeby bielutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem799
Ja potwierdze już to co inni tutaj pisali jesli chodzi o Klinike Dentist. To naprawde jedno z takich najbardziej profesjonalnych Klinik stomatologicznych z bardzo miłym i profesjonalnym personelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×