Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edziaX

wybory Warszawa 2014 na kogo głosujecie?

Polecane posty

Gość edziaX

Kto na prezydenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem kto, ale na pewno nie Guział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziaX
To co, H.G-W ma zostać? i czemu nie Guział ? :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo gorszego buraka na stanowisku burmistrza jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziaX
wiesz co, gościu może rzeczywiście powinien popracować nieco nad PRee :D ale tak się składa, że jestem z Ursynowa i tragedii nie ma :) Oprócz paru fajnych pomysłów, doczekaliśmy się też w końcu kilku pierdół, o które nie mogliśmy się doprosić od dłuższego czasu, bo nikt się tym nie interesowal albo nie chciał sięzainteresować, a zrobił dopiero Guział. Do tego zieleń, siłownie plenerowe,zajęcia dla dzieciarów itd, coś tam jednak facet robi https://www.facebook.com/pages/Piotr-Guzia%C5%82/158946374269459?ref=ts&fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziaX
a do samorządu? PO/SLD/PiS czy bezpartyjni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich p*****l sie od guziala doczekałes? Parku przy lasku brzozowym? Wspanialego projektu nastepnego parku przy lesie? Czy tych super spedow wojskowych przy pileckiego? Uwazam ze ursynow gorszego prezydenta nie mial nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, burmistrza nie prezydenta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tylko zadymy na Dołku robi żeby hankę odwołać To uwielbia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Pania Hanię Gronkiewicz. a jak biedota nie wybierze Jej to na P.Guziała nie wiem kto to jest ale coś o nim na kafeterii piszą. a przystojny jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybitnie przystojny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko H.G-W lub ktoś inny z PO bo inaczej na Krakowskim Prz. będziemy mieli pomnik Kaczyńskich, będziemy mieli place Kaczyńskiego, ul.Kaczyńskiego, szkoły im.Kaczynskiego i reszt ludzi z PiS którzy zgineli w katastrofie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezydentem Warszawy powinien zostać P.Palikot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale te siłownie plenerowe to raczej zasługa HGW a nie samego Guziała powstają praktycznie we wszystkich dzielnicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ale zieleni to na Ursynowie była zawsze dużo, więc to żadna zasługa pana burmistrza :D Czego jak czego, ale zieleni tu nigdy nie brakowało. Jedyne co, to chyba KEN za jego czasów dokończyli od Belgradzkiej do Kabat i ten kawałek w stronę Służewca czy Mokotowa. Dla mnie ten facet jest wyłacznie dla kasy i tyle. I pokazywania wszedzie jaki to on jest super a HGW beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kużwa brudner śmierdzące słoiki dopóki nie będziecie tu podatków płacić i się nie nauczycie kultury i porządku to mordy swe chamskie zamknąć . pryszcze zmywać bo koszmar na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.50 do kogo to o tych słojach? Bo akurat w tym temacie żadnego nie wykryłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.50 wygląda na to, że ty zaczęłaś tu podatki płacić od wczoraj i stałaś się warszawianką, ale wiochę to ty w tym temacie robisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Guział to współpracuje z Mazowiecką Wspólnotą Samorządową, czyli tak jak na początku byłam sceptyczna tak gdy skojarzyłam go z nimi to już mi się zaczął podobać. I nie chodzi o jego całkiem miły wygląd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL :D Dla mnie Guział jest spoko, ma swój program, ma doświadczenie, ma za sobą WWS, a nie jakieś partie. I widać, że kandyduje bo chce, a nie wykopali go koledzy z partii bo sami nie chcieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zostanie Pani Hania. najlepszy prezydent jakiego kiedykolwiek warszawa miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście i z najlepszej partii jaką Polska kiedykolwiek miała .Partii ludzi uczciwych i mądrych .Partii wszystkich Polaków .Partii której wladze ciężko pracują dla naszego szczęścia .A pani Hania pani Ewa i pan Donald szczególnie. Gdyby im jeszcze nie przeszkadzał straszny Kaczor wszyscy byli byśmy szczęśliwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dajcie już tym słabym popisom spokój :D Poza tym trzeba pamiętać, że w Warszawie i naokoło nie wybieramy tylko prezydentów, burmistrzów i przedstawicieli do rad, ale i do sejmiku! Nie mylić z sejmem :P Wspomina się tu o WWS i MWS. No i jest człowiek, Ambroziak, wiceprezes tych drugich, jego Guział popiera, byli ostatnio na manifestacji pod sejmem. Warto się im przyjrzeć bliżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na PO .My lubimy być okradani :-) A ci madrzejsi na Sasina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie mądrzy i rozsądni, polscy patrioci, głosują na Sasina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziękuję za taki patriotyzm a'la oblężona twierdza :D Wolę zagłosować na zdrowy patriotyzm, który nie jest podparty skandalami. Głos mój ma MWS i Ambroziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×