Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyciecie migdałków u dorosłego

Polecane posty

Gość gość

Witam , wybieram sie do baaaaardzo bliskiego znajomego w odwiedziny, który mial wyciecie migdalow pod narkoza. Poczekac z odwiedzinami do jutra? (dzisiaj mial zabieg a wiem sama po sobie jak dziala narkoza). Co w takim wypadku zabrac ze soba? wziac cos ? jedzenie jakies -wiadomo odpada, a nie wypada pojsc z golymi rekami... doradzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanies mu deserek dla dzieci taki w słoiczku ,mus z jabłek itd ja takie cos jadałam po migdałach bo nic nie moglam przelknac innego :o dzis moze nie, ale jutro se zje napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wypada,pamiec sie liczy a nie rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod narkozą migdałki ? nie pomyliłaś czegoś ? migdałki robią na głupiego jasia 2 godziny po zabiegu idziesz do domu , ja tak miałam w prywatnej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomylilam , mial wyciete pod narkoza. Po migdalkach raczej sie z nim nie nagadam prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok! Bylam w tym szpitalu i naprawde sie zdziwilam... zabieg mial w piatek - pod narkoza, usuwane dwa migdaly. Dostaje tylko jedzonko rano , lekka kaszke na wodzie, oprocz tego glodowka, same glukozy i karmienie przez kroplowke, tj te wszystkie plyny. Wody wolno sie napoc tylko zeby zmoczyc usta, wiecej zreszta wziac nie moze bo nie moze przelknac, w szpitalu zostaje az do piatku, czyli bity tydzien. Zanioslam deserki dla dzieci i sok, ale nie wolno mu tego tknac, czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takalala
to troche dziwne, bo pamietam jak moje dziecko mialo wycinany migdalek, to nie bylo az tak hardkorowo, no ale moze dorosli znosza to inaczej. albo moze miejsce inne, my robilismy w centrum medycznym MML, to moze ze tak powiem odgorne standardy byly inne :) czasem jest roznica miedzy nfz a prywatnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam wycinane pod narkoza. 3 dni w szpitalu. Pierwszy dzien tylko pilam. Pozniej jakas papka. Kazano mi jesc duzo lodów zeby lagodzic ból i zeby opuchlizna schodziła i zeby krwotoku nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×