Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyciskarka do soku

Polecane posty

Gość gość

mozecie polecic jakas? w okolicach tysiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytruseczek
na electro.pl masz szeroką ofertę i super ceny, zamówiłem tam dla rodziców ten model : ZELMER ZJP1600W - sprawdza się im rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki! niestety nie moge znalezc informacji, czy mozna wrzucac do tego zelmera owoce w calosci, a na tym mi zalezy. wyciskarki Hurom wygladaja dobrze i sa popularne, ale dosc drogie. Moze ktos ma i podpowie czy warto ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaKocha
Ja mam trochę droższą ale za to jestem z niej mega zadowolona. Kupiłam Biochefa z http://www.ekosklepbio.pl/ - tą najtańszą ale spełnia wszystkie moje oczekiwania: - soki z "fusami" - soki klarowne - soki z zieleniny (szpinak, pietruszka) - puree i przeciery - mleko z migdałów i orzechów Korzystam z niej codziennie - łatwo się ją czyści, jest cicha więc mogę robić soki do śniadania nie budząc nikogo a przy tym wiem, że mogę wrzucić do niej wszytsko i zrobi mi z tego naprawdę świetny sok. Maly hint: przy soku z buraków fajnie jest je wcześniej opalić nad ogniem ale nie obierać ze skórki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam też szukam czegoś poniżej 2 tysi co jednak będzie niezawodne bo nie problem pójśc do carrefoura i kupić pierwszą z brzegu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałem, orientowałem się w temacie już trochę, hh2g jest niezła ale jednak myślałem nad innym modelem, podoba mi się teraz model co wyszedł Hurom HT, strasznie ma fajny design ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też ostatnio widziałam na fb Huroma, strasznie fajny wyglądowo chyba bardziej mi się nawet podoba od mojego ;) Ale technologicznie jest chyba identyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić wyciskarkę kuvings mam i jestem bardzo zadowolona koszt ok 1600zł znalazłam na stronie http://wycisnijsok.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qubnio
Jak masz do wyboru Hurom A Kuvings to decyduj się na Huroma. Biję całą konkurencję. Zresztą to oni wymyślili cały ten mechanizm reszta podróbek wzoruje się na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, kuvingsa w ogóle nie brałem pod uwagę, jakoś do mnie nie przemawia, nawet mi się wizualnie nie podoba. Chyba zdecyduję się jednak zamówić Hurom HT, parametry ma świetne no i jak się będzie prezentował na mym blacie, poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faaajnaaa jest, podobuje mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj takie sprzęty lepiej dać więcej. Jak dasz mało to pozniej bedziesz się wozić po serwisach. Na dziobacz.pl masz z******tą wyciskarkę. Myślę, że do emerytury Ci wystarczy. Obczaj: https://dziobacz.pl/projects/PABQJ78E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najleprza jest taka którą ma największą moc silnika na jaką cię stać bo inaczej to silnik siądzie przy wyciskaniu kilku marchwii z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś może o Vortex? Duży silnij i owoce w calości idą. ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała1115
A co to ten vortex? W necie mało piszą o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal70
Ja mam dobrą i polecam, znajdziesz ją tutaj www.wyciskarki.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamaa
Na takim sprzęcie nie warto oszczędzać, 1000 zł to zdecydowanie za mało :(, lepiej włożyć drugie tyle i mieć np. 10 lat gwarancji jak w przypadku vortex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeresaKwit
Widzę że tutaj są podawane kwoty, od tysiąca do dwóch. Myślałem że ludzi nie stać na takie wydatki, no ale dobrze, od siebie mogę także polecić wyciskarkę Hurom, polecam o niej przeczytać http://maio360.pl/2017/02/03/sprzedaje-wyciskarki-hurom/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wziąć coś porządnego na raty (jak Hurom), nawet jak nie dysponuje się gotówką. Bo kupisz coś w markecie za 400 zł i za rok do wywalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to kupić sokowirówkę. Tańsza i szybsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×