Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co proponujecie??????????

Wydałam tysiące złotych na rózne zabiegi *** wcale nie odmłodniałam !!!*** :(

Polecane posty

Gość co proponujecie??????????

Czuje sie oszukana , jestem głupia i naiwna!! Te wszystkie ''zabiegi'' to zwykla ściema i wyłudzanie pieniędzy z idiotek takich jak ja. Wy tez biegacie do salonów robic rozne cuda, a potem wmawiacie sobie i nam ( na forum) ze widzicie poprawe :O Niczego nie widzicie, wmawiacie sobie odmłodzenie zeby nie żalować wydanych pieniedzy. Tez tak mialam na poczatku ,teraz pluje sobie w twarz ze bylam tak głupia. Robiłam thermage - efekt byl zajebisty !!! cieszylam sie jak dziecko ,ze mam sliczne oczka , skora napięta ,wrocil moj ksztalt oka z dziecinstwa !!! Niestety po okolo miesiacu skora wrocila do dawnego stanu, ani pogorszenia ani polepszenia :( Kasa poszla w bloto Bylam na Focus RF - zadnego rzultatu - nadal mam ''chomiki'' Sculptra - jakis efekt jest nadal, chociaz szalu nie ma, policzkow nie da sie tym powiekszyc ,chyba ze kilkoma zabiegami, poza tym czuje grudki w policzkach ... Botox... heh, wyglądam po nim starzej..mimo braku zmarszczek ogolnie żenada ,zamiast odmłodzenia wygladam starzej mam 34 lata ,teraz mi ludzie dają 36-38 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana bo zabiegi trzeba dopasować do wieku i zapotrzebowania skóry + trafić na rzetelnego lekarza, który podpowie zabieg. Pozatym wczesniej trzeba poczytać trochę fachowej literatury odnośnie różnych zabiegów ( dośc trudno dostepnej i raczej po angielsku) ale się opłaca. Ja dzięki tej wiedzy zrezygnowałam po 2 zabiegu z RF. Ponieważ dowiedziałam się, że ten zabieg daje właśnie efekt tylko chwilowej poprawy a na dłuższą metę szkodzi skórze ponieważ niszczy wręcz ścina białlko oraz włókna kolagenowe. Co do botoxu tez ci wierze ze ci sie nie przysłużył. Przyczyn może być kilka: był źle wykonany, słabej jakości lub twoja skóra potrzebuje zupełnie czegoś innego. Ja trafiłam na super lekarza, który mi podpowiedział co mogę sobie zrobić. Mam ponad 30 lat. W moim przypadku zalecił serię (3-4 razy co 3 -4 tygodnie)kwasów (glikolowy 50%) oraz zastrzyki z botoxu ale dopiero za 2 lata i to w wersji mikro. A za jakieś 5-6 lat powiedział, że trzeba bedzie popracować nad owalem twarzy. Kwasy bardzo poprawiły mi twarz. Zwykle ludzie i tak dają mi mniej o jakies 8-10 lat ale po tych kwasach skóra po prostu ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw trzeba usiasc i poczytac,a dopiero potem dzialac. Ja zaczelam od tego co moge zrobic w domu - sama robie kosmetyki, sama klade kwasy na twarz. Kupuje wszytsko za grosze,a w kosmetykach "profesjonalnych" jest to samo plus niepotrzebne/szkodliwe skladniki,a za opakowanie i reklame placimy 90% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipii
Dokładnie zabiegi trzeba dopasować do stanu i potrzeb skóry bo co ci da botox którego nie potrzebujesz a np. skórę masz szarą, zmęczoną i zanieczyszczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co proponujecie??????????
Hm kwasy robilam u kosmetyczki i sama w domu Glyco-A 12% kwasu glikolowego. Czy ktos z Was slyszal o kwasie TCA ? Podobno robi sie to w znieczuleniu ,potem tydzien w domu ... ma ujędrnic skore ,to prawda? potwierdzi ktos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie zapomniałam dodać, że teraz można kupić i zrobić kosmetyki samemu dzięki czemu zaoszczędza się sporo czasu a w szczegónosci kasy. Ostatnio jak chodziłam po takich stronach to byłam w szkou jak profesjonalne i zaawansowane rzeczy może sobie kupić "zwykły" człowiek i to po bardzo przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co proponujecie??????????
Problem mam z jędrnoscią skory i zmarszczkami na czole u pod oczami. To chyba rodzinne bo moja mama tez wczesnie miala ''chomiki'' ,twarz jej poszla w dol, zmarszczki pod oczami to wynik układu oka ,podczas snu utrwalily sie :O nie moge z nimi wygrac a uzywalam kilkudziesięciu kremów ,takich za 5 zl i za 500 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TCA raczej nie polecam. Robi wiecej krzywdy niż pozytku. Niektórzy są na niego uczuleni a lekarze przed zabiegiem nie robią z regułu próby uczuleniowej. Pozatym w medycynie estetycznej jest teraz trend robić częściej ale mniejsze stężenia lub uzywac mniej agresywnych kwasów. Przeczytaj sobie wątek na wizażu o tym. Włos się jezy. Najlepiej idż do lekarza nich ci coś zaproponuje w sensie np. stężenia i rodzaj kawsu a potem możesz je zrobić sama. Pamiętaj, że kwas glikolowy 20% ma inne działanie niż 50% Polecam ci stronę mazidła.pl. biochemiaurody, http://biocosmetics-polska.pl/linia-z-kwasami-peeling-kwas-kojowy-kojic-acid/p,28349 Tam mozesz sobie poczytac o róznych kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupota i naiwność kobiet nie zna granic, chociaż chłopom też odbija. ... wezcie tego polskiego kena, ''żywe lalki '' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz lepiej na justin jedlica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Zabiegi trzeba robić z głową. Trochę się dziwie, że lekarz nie powiedział Ci, że Sculptrę należy wykonać 3-6 razy w 6-tygodniowym odstępie czas. Jeżeli zależy Ci na wolumetrii dobrze jest wykonać ją Radiesse - ale też z 2 strzykawki w odstępie co 2 miesiące. Co do TCA - to nie wykonuje się go w znieczuleniu - chyba, że łączy się go z dermabrazją chirurgiczną - wówczas tak. Tego kwasu nie polecam robić samemu w domu - jest zbyt agresywny. Ogólnie rzecz biorąc wszystko jest zdrowe - jeżeli jest stososwane z umiarem. Dobrze jak lekarz potrafi dobrać zabieg i metodę do wieku. W końcu jako pacjentki nie macie obowiązku znać się na wszystkim. I życzę Wam abyście trafiki na rozsądnych specjalistów, którzy Wam pomogą, a nie tylko wyciągną pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma rację, tłusciochy i spaślaki w samolotach, pociągach, autobusach, tramwajach zachowują się jak hipoptamy rozeżlone, atakują d****i i brzuchami, spoconymi ciałami i oddechem... Nie zwracają uwagi na bliźnich, szczupła osoba zachowuje się zazwyczaj skromniej, stara się nie przeszkadzać innym, a grubas tak się zachowuje jakby chciał ukarać innych ludzi za ti, że jest gruby i spocony , a sposobem na tę karę jest przekraczanie strefy osobistej drugiego czlowieka.... Chamscy są grubi, a ci z forsą to już w ogóle tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straciłem wszystko w życiu. Musze to zrobić bo męczę się strasznie żyjąc. Pragnę zdechnać. Jestem po operacji nosa w znieczuleniu ogólnym i zatruli mnie tym swinstwem. Zniszczyło mi to twarz. Wyzarlo pół nosa, miesnie twarzy pozanikaly, oczy sa nieruchome i pigment kolor zanikl sa teraz takie gowniane i dziwne jak u kosmity. Do tego mam zaburzone czucie w calym ciele. Gorszy wzrok. Dupną pamięć i jestem duzo glupszy. I laska mnie olala za zje/bany ryj i stracilem prace. Coś jeszcze? Mało? Nie prawcie moralow tylko pomozcie bo stalem się gownem ktore nie powinno żyć i to na własne życzenie. Ku/rwa ale ja wygladam jak upośledzony i taki jestem mózg też mam po tym zryty, moge tylko przeklinac, tym bachorom pie/rdolonym o których piszesz bym tylko zazdroscil, bo nie widziałeś mnie ale jestem takim gownem że chce się rzygac a wygladalem wcześniej lepiej niż 90 procent ludzkości. Z tym się nie da pogodzic. Chce zdechnac. Nie bede zyl jako nie ja i chuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie szkoda kasy wydawac na Focus RF, mozna miec zrobione fale radiowe 4 razy taniej innym urządzeniem, ale o tych samych parametrach, tylko trzeba dobrze szukać :) Ja miałam robione co 2 tygodnie zabiegi z falami radiowymi z laserem biostymulującycm, razem 6 wizyt. Jestem bardzo zadowolona, owal twarzy jest podniesiony, nie mam już opadających kącików ust, oczy są jakieś większe i mniej opada powieka, zmarszczki wygładzone. Minęło juz 3 miesiące, a efekt dalej się utrzymuje. Salon znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babom mozna wcisnac kazdy kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie, że gnojki chirurdzy przykładają się do bogaczy i celebrytów.Jednym się udaje, innym nie. Niektórzy są idealnym dowodem ze nawet z pasztetu mozna zrobic poledwicę jak sie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sztuka jest wydać pieniądze - sztuka jest zrobić to z głową. Jak się lata od gabinetu do gabinetu, a jeszcze w międzyczasie kombinuje papki na podstawie receptur z brukowca to później można straszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×