Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wydalam ubranka po dzieciach czy slusznie.

Polecane posty

Gość gość

u mnie ubranka przechodzą w rodzinie z dziecka na dziecko, ktoś cos dokupują a to się wyrzuci itd. ostatnia male dziecko malam ja , teraz ma 5 lat. miesiąc temu dalam ogłoszenie do neta i wydalam 3 obcym osobom. nagle okazało się ze w rodzinie jest dziewczyna brata meza. 3 miesiąc. słusznie ze wydalam te ubranka? dodam ze sporo białych było już zżółkniętych a niektóre gumki od spodni ciagly się i ciagly ( jakby zleżale były ). zanim wydalam nie konsultowałam się z innymi z rodziny kobietkami co tez były ich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie? nawet nie wiedzialas o tej ciazy w rodzinie. I tak skladowalas ubranka przez 5 lat, nie kazdy ma na to miejsce i ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy slusznie,to juz ci rodxina wypomni,albo i nie,jak normalni ludzie...ale jak trafilas na histeryczki,roznie moze byc,wkrotce sie sama przekonasz,my przeciez ich nie znamy,wiec nie wiemy,jak zareaguja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydalasz? Jak odchody? To nie jest normalne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedziałam bo ta co w ciąży jest myslalam ze jej się ot tak okres spoznia ze stresu dopiero co tydzień temu się dowiedziałam . ubranka wynosiłam do mojej mamy , ona ma strych , ja nie mam warunków na trzymanie tyle ubranek zwłaszcza ze to było sporo ubran . spokojnie moglibyśmy ubrać około 6 dzieciaczkow w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×