Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wygodny fotel

Polecane posty

Gość gość

jaki powinien być fotel , jeśłi przy biurku spędzam pół dnia w pracy? mój obecny jest niewygodny, bardzo mnie boli kark i głowa , myślę żeby zmienić fotel i samopoczucie się polepszy, co myśłicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi mieć regulacje wysokości i nachylenia oparcia. to jest absolutna podstawa. dobrze, gdyby miał jeszcze regulowaną wysokość podłokietników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej właśnie, żeby to był fotel ergonomiczny. W tym sklepei mildis do którego podlinkowałeś/aś :p widzę ze są fotele marki kulik system. Trochę się na tym znam, można powieddzieć, że siedzę w branży :D i to są jedyne fotele które mają status wyrobu medycznego ;) więc rzeczywiście są sprawdzone, przebadane i pomagają w problemach przy siedzeniu całego dnia w biurze. I zakup czegoś takiego to inwestycja w pracownika, bo pracownik, któremu jest wygodnie i nic go nie boli będzie wydajniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma w której pracuję, dofinansowała mi fotel i również jest to jeden z modeli Kulik System. Modelu dokłądnego nie pamiętam, ale te fotele są rewelacyjne i z tego co się dowiedziałam i wyczytałam, jest to jedyna firma w polsce, która te fotele ma jako wyrób medyczny. Wydaje mi się, że kiedyś to bardzo docenię a Wy zrozumiecie jak jest to ważne, by długich godzinach pracy... Wiem jedno. Warto zainwestować i wiem drugie: nigdy więcej nie kupię fotela w Ikea. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie jestem zaskoczona fotelem który zamawialiśmy z mężem ze strony http://woodenadesign.pl/fotele,_krzesla,_hokery-105104-2.html. Bałam się trochę że poza designerskim projektem z komfortem samego siedziska może być różnie a tymczasem z fotela człowiek nie chce schodzić :) Idealny żeby sobie zasiąść z książką i odpłynąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aada

Bardzo mi się podobają fotele tapicerowane które sprzedają w WoodenaDesign – woodenadesign.pl/fotele,_krzesla,_hokery-105104-2.html. Mam model Royal i mogę tylko polecać – komfort, design, solidnie wykonane nóżki, nic się nie chwieje, można się rozsiąść rzeczywiście jak Royal Family ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne

Zobacz sobie na te: woodenadesign.pl/meble-105104-p105423.html (tylko ze troche kosztuja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Mi się bardzo pdoobają fotoele z mildis.pl. Nie dość, że są pięknie wykończone, to jeszcze ergonomiczne w 100%. Mam taki w pracy i zastanawiam się nad takim w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

O ja też mam fotel z mildis.pl w domu. Pracuje zdalnie - jestem grafikiem i siedze dużo przed kompem. Muszę dbać o swoje zdrowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×