Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takosiaaa

WYGRALISCIE COS KIEDYS ??

Polecane posty

Gość takosiaaa

chodzi mi o konkursy w gazetach na internecie, krzyzowki, konkursy sms, zdrapki, totolotek itp. Jesli tak to ile razy , w czym i co wygraiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamućka
to była zdrapka,a wygrałam 2 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takosiaaa
hohohoh ile ja tych 2 i 1 zl wygralam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banie na dywanie
na cygarzez z bakami, Gorzkie żale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ale mój ojciec wygrał SYRENKĘ ( to był taki samochód ) ale to było dawno, ja raz 4 w lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelasiaaa
nikt juz nic nie wygral???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panda blue
A ja wygrałam fiata PANDĘ 6 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelasiaaa
jednak nie oszukuja. a myslalam ze w tych konkurcach to nigdy nikt nic drogiego nie wygra:) a tu prosze golarki telewizory auta:) :) a mozecie polecic jakas gazete lub strone gdzie sie czesto cos wygrywa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nic nie wygrałam, chociaż gram, ale moja babcia trafiła piątkę w totka a kolejną cyfrę miała obok siebie, zarazem i szczęście i pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka34
Xbox 360 Arcade może być Twój! Odpowiedz na 2 pytania - a już od jutra możesz cieszyć się najlepszą konsolą do gier wartą ponad 1 tys. złotych. Odwiedź http://www.rpgshop.com.pl/konkursy.php i ciesz się wygraną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arz
mikrofalówkę,mixer zelmer,2x czwórka w totka,10 zł.zdrapka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldddaaaa
Zawsze warto próbować. Tutaj tez macie bardzo ciekawy konkurs i wmysle ze warto jest sie sprawdzić ! Od 01.09 do 21.12.2012 trwa ogólnopolski konkurs "Zadbaj o prawidłowe ciśnienie krwi". Weź udział w konkursie kupując dowolny ciśnieniomierz marki AND. Nagrodą główną są 2 roczne abonamenty na usługi medyczne. Szczegóły konkursu na stronie internetowej www.diagnosis.pl, a także w dobrych aptekach i sklepach medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książkę i pralkę automatyczną, ale to było sporo lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
200zł w zdrapkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ściema z tym kontor.pl :D🖐️ 2. Przejdź do zakładki "Załóż konto" i Kliknij w przycisk "Zakładam konto w mBank lub "Zakładam konto w ING". Wypełnij prosty formularz i zapisz koniecznie gdzieś swój indywidualny numer wniosku np. AA033744673 i kliknij przycisk "zakończ" pod koniec składania wniosku - dzięki temu unikniesz opóźnień. Gościu zgarnie za was 50 zł z programów partnerskich, a w zamian dostaniecie koszulke albo chiński zegarek o wartości 5 zł. :D No i konto w c*******h bankach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wygralam kosmetyki i 30 desperadosow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygrałam kila razy ''czwórkę'' w lotto, kilka razy w multi, 2 wycieczki, 2 żelazka, tv, kupony do spa, fryzjera,, czajniki, zestawy herbat, że o kosmetykach nie wspomnę. Nigdy nic konkretnego i potrzebnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrałam piątkę w totka i mnóstwo czwórek, trójek, a w konkursach : rower górski, złoty pierścionek i książki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnabak
ja nigdy nic, ale nie poddaje sie! teraz planuje wziac udział w konkursie PH Matarnia w Trójmiescie na zdjęcie rodzinne, kupa kasy na ciuchy do wydania wiec raj!! próbowałam wiele razy totka i konkursów smsowych, ale nigdy nie mialam szczescia :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podekscytowana
barnabak ja mam to samo... w lotka gram juz kilka lat, co prawda nie jakoś tam znowu szczególnie regularnie, ale ze 2 losy na miesiac kupuje, i jak do tej pory nic... więc może też wybiorę twoją drogę :P tylko powiedz dokładniej co to za konkurs Matarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, wrzucasz na fejsa fotkę rodzinną do aplikacji konkursowej, a ludzie głosują, ten kto wygra dostaje kaskę na zakupy i będzie brał udział w reklamie ph matarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeczka
Wygrałam z gazety podróżniczej wycieczkę do Pragi ale nie skorzystałam bo nie miałam z kim jechać ( a z facetem, którego znałam miesiąc trochę mi sie to nie uśmiechało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jakbym taka wycieczke do prafi wygrała to na pewno bym nie odpuscila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×