Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyjeżdżam do KANADY do pracy. Był ktoś ??

Polecane posty

Gość gość

Kumpel wrócił i mówił że pakuje się i na stałe w********a. Zostawia narzeczoną bo ona nie chce jechać. Dał jej czas do środy. Jeśli nie jedzie to kończy związek. Przywiózł po 6 m-cach pracy ponad 20 tysi a wcale się nie spinał. Tam pracuje się od wtorku do piątku do 13-tej !!! Reszta to długi weekend !!! No i w wakacje tam się nie pracuje. Z***biście. Zabieram się razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal!! jestem w kanadzie i wcale nie jest tak jak ci kolega naopowiadal. najpierw musisz zalatwic pozwolenie o prace , miec dobry angielski badz francuzki i wtedy uderzac do roboty. Ps sam bilet lotniczy to koszt ponad 3 tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie dowiadywałam,i ludzie którzy tam pojechali z dzieckiem to mi pisali ze przezyli koszmar swojego zycia,i po roku wrócili,a tu wszystko pozawykali bo Kanada miala byc rajem na Ziemi,tak jak ktos napisal wyzej,perfekt jezyk,pewnosc siebie,udokumentowana papierami kariera zawodowa,i wrażliwosc byka.. i ..jeszcze mieszkali na takim pustkowiu,i zadoopiu ,ze szok,jak za karę,wrócili z podwiniętym ogonem,,,bo tu im sie zyło lepiej jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×