Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wtorkowe pytanie

WYMARZONA RESTAURACJA

Polecane posty

Gość wtorkowe pytanie

jak powinna wygladac restauracja do której chętnie byście przychodzili, jakie powinna miec trunki, dania i napoje? czy można byłoby w niej zapalić pijąc piwko czy tez nie? Czy ma znaczenie muzyka jaka leci? Czekam na odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowe pytanie
no nikt nie ma pomysła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowe pytanie
jakbym w tytule wpisała: Bzykam sie z kazdym i wszędzie, to by 100 odpowiedzi było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinozaurus
mnie się podoba restauracja w stylu "rycerska" , wykończona kamieniem tak zwanym głazowym, gdzie są łuki i sklepienia , najważniejsza sprawa moim zdaniem w restauracji to są miękkie fotele, błędem restauratorów jest wstawianie ciężkich ław drewnianych albo krzeseł , miejsce do siedzenia powinno być bardzo wygodne aby przez co najmniej dwie godziny pobytu w restauracji nie było męki , nie o to chodzi aby tylko zjeść w restauracji, musi być wygodnie aby umowy podpisać i zwyczajnie porozmawiać , powinno być w restauracji pianino albo urządzenie klawiszowe na wypadek, gdyby ktoś z gości chciał zagrać 'sto lat, sto lat' :) nagłośnienie oczywiście musi być i w restauracji rycerskiej powinna być muza grająca aby gościom nie przeszkadzała w czasie rozmowy w menu : dania typowo polskie i staropolskie i należy podkreślić, że wszystkie dania są przygotowywane przez bardzo dobrego kucharza i nawet makaron do rosołu jest własnej produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowe pytanie
dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodnych foteli nie wstawiaj, bo będą Ci długo blokowali miejsca nie zamawiając niczego dodatkowo! Siedzenia musza byc mało wygodne by zjedli i szybko poszli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaw tez grajaca szafe, by wrzucali monety by psłuchac muzy ulubionej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos na podobe baru zrób , by zagladali też tam ludzie mniej zamożni, wynajmij umundurowanego straznika, by omijali rest. menele. No i ceny przystepne..musza być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szatni zrób tez mini kiosk z papierosami i wodami kolońskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toaleta bezpłatna, ale płatne dodatki specjalne (podpaski, chusteczki nawilzające etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowe pytanie
z wodami kolońskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowe pytanie
perfumerja w restauracji? dziwne troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i grająca szafa pozwoli na zasilenie budzętu na rachunki za energię elektryczna. Na ścianach wywieszaj obrazy miejscowych malarzy, pobierając za to drobne opłaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? W szatni moze ktoś zechce kupic cos pachnacego by sie popsikac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było by to miejsce dla zwykłych ludzi , by mogli tam cos przekąsic, kupic rajstopki , gdy poleci oczko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowe pytanie
dzieki za podpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepłe pieczywko faszerowane na wynos, np. na szybko do domu dla kogos na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowe pytanie
gazia ty to jestes kreatywna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowe pytanie
no jakie gdzie tam, sypiesz pomysłami jak z rękawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wymarzona restauracja, to taka gdzie było by miło, fajna muzyka, dobre i tanie jedzenie :) Słyszałam o restauracji "U Romana" w Krakowie, która właśnie ma takie tanie i dobre jedzenie. Jeszcze nie byłam, ale wybieram się w najbliższym czasie. Może spełni moje wymagania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartuniaa
Witajcie, ponieważ ostatnio miałam okazję zwiedzić trzy fajne miejsca pomyślałam że skrobnę o nich parę słów. W sumie dla każdego coś innego. Na pierwszy ogień leci francuska restauracja Le Regal. Bardzo oryginalny wystrój wnętrza - przecież liczy się atmosfera, dobre jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie, ja osobiście polecam Tomates farcies - wiem że nazwa nie wiele mówi ale już wyjaśniam są to po prostu faszerowane pieczone pomidory. Do dobrego jedzonka jest pyszne winko do wyboru do koloru. Restauracja Le Regal Al. Ken95, Warszawa www.leregal.pl Dwa kolejne miejsca znajdują się pod tym samym adresem japońska restauracja Gruba Ryba oraz włoska restauracja Trattoria Boccone. Każde z tych miejsc jest inne. Jeśli chodzi o Grubą Rybę to fakt nie każdy lubi sushi ale czego się nie robi dla poznania nowych smaków. Ja swoją drogą próbowałam pieczonego łososia z grillowanym ananasem i salsą z pomidora palce lizać. Natomiast w Trattori makarony to jest to co tygrysy lubią najbardziej z pewnością cała rodzina sie tam naje. Dobre miejsce aby miło spędzić czas z najbliższymi. Ceny są dosyć przystępne. Restauracja Gruba Ryba; Restauracja Trattoria Boccone ul. Kasprzaka 7, Warszawa www.gruba-ryba.pl www.boccone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Mi podobają się restauracje z ciemnymi, drewnianymi stołami bankietowymi i krzesłami takimi jak tu http://krzeslabankietowe.pl/. Lubię ciemne wnętrza więc jak w restauracji panuje półmrok i są zapalone świece to jestem w niebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię takie klimaty. Od jakiegoś czasu myślę o własnej restauracji i mam już prawie wszystko przygotowane oprócz stołów bankietowych:/ Krzesła znalazłam, ale stołów nigdzie w mojej okolice nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×