Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariolaetka

Wymiana ciuchów-jakaś strona?

Polecane posty

Gość Mariolaetka

Czy zna ktoś może strony gdzie można się wymieniać ciuchami? Mam pełno rzeczy w których nie chodzę a szkoda mi sprzedawać za grosze. Może ktoś coś zna oprócz mojeciuchy.pl bo to znam. PZD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek polankowy
no nie wiem.... może na allegro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone albo granatowe
ja mam tak samo trochę markowych szmat z górnej półki a na allegro wiadomo wszyscy najchętniej kupowaliby za złotówkę i nie dociera ,że nie masz ochoty byc dobrą ciocią i dawać za darmo, tez szukam takich stronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolaetka
ogarnęłam stronę mojeciuchy.pl ale tam widzę, że trzeba się autoryzować jakieś smsy wysylać, może coś ktoś zna, korzysta z takich stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jedna taka
szafa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolaetka
no właśnie na allegro to każdy by chciał za pól darmo i jeszcze nowe a mi szkoda sprzedawać coś co miałam 2 razy na sobie i jest nowe za grosze jak mogę się z kimś wymienić na coś innego w takim samym stanie i z kimś kto uważa jak ja że jeśli w tym nie chodze to czemu ma leżeć i się marnować jak komuś może posłużyć....myślałam nawet o zorganizowaniu wymiany wśród znajomych ale niektóre ubierają się tak tandetnie, że szkoda czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie wymienie!
znalazlam http://wymianki.pl/ tez mam ciuchy, w ktorych nie chodze i szkoda sprzedac za grosze, chetnie je wymienie :-) Mam dwie sliczne sukienki, rozmiar 36-38, jedna szara, bardziej do biura, ale i nada sie na impreze z odpowiednimi dodatkami, druga z satyny w mazaje, wiazana na szyji, elegancka, bardziej na jakies wyjscie czy slub kolezanki :-) obie noszone niewiele, w stanie idealnym. Moge wkleic fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się chętnie wymienię
mam ciuchy z których schudłam i takie w które jeszcze się nie mieszczę ;) nosiłam ok 1 roku temu , też mam mnóstwo rzeczy w tym wiele markowych , wiem ,że jak dam komus za free albo sprzedam za grosze to tego nie doceni albo ja na tym sporo stracę , wolę się jednak wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie wymienie!
moze niech kazda zrobi fotki swoim do wymiany? jesli cos sie komus spodoba, moze dojdzie do wymiany? Fotka z opisem: marka, rozmiar, material, stan ubrania. Co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzućcie jakieś linki kobitki
jakieś pewne stronki,albo info z regionalnymi wymianami, nie opłaca się sprzedawać za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie maluję wcale
zainteresowana jestem ;) mam całe multum rzeczy na wymianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa skarpeta
zainteresowana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chętnie ktos chętny
może jakieś pewne serwisy wymianek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana jestem
bo mam sporo rzeczy na wymianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie się przyłączę
podnosze też mam na wymiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowanaaaaa
szopcik.pl Polecam.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu używaj pojęć
ciekawy temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to właściwie jest
szukam czegoś o wymiankach i swap party ;) jestem z Rzeszowa niedawno dowiedziałam się ,że coś takiego w ogóle istnieje i jestem bardzo zainteresowana mam sporo ciuchów za ciasnych i zbyt dużych i do tej pory nie miałam pojęcia co z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo hallo pisze ktoś
jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dyskusja zmierza do nikąd
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karama
Jest wiele takich stron: szafa.pl mojeciuchy.pl tablica.pl stylio.pl stylistka.pl szopcik.pl zapraszam - bardzo chętnie sie wymienie. Mam wiele ciuchow w których juz nie chodzę. Piszcie na gg 5114325 - podam wam linki, może akurat dojdzie do fajnej wymianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam szafa.pl, można się wymieniać, sprzedawać i też podyskutować na forum o ciuchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszam wszystkie dziewczyny do zerknięcia na moja szafę! Dużo ciekawych ciuszków za przyzwoitą cenę, większość z nich nowa, nigdy nie noszona. (sukienki, sweterki, bielizna, biżuteria, buty, bluzeczki i wiele innych) Wymiany również mile widziane! ;) ---> http://szafa.pl/profil/olcia57575 Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też myślę ,że szafa
może szafa.pl ja też mam tam konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.e-vivien.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×