Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gonzallo

wynajęcie animatora zabaw dla dzieci na weselu-cena

Polecane posty

Gość na wesele nie idzie sie z dzie
cmi - bez sensu. Na komunie owszem, ale na wesele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie pytam czy iść czy nie iść z dzieckiem-bo wiadomo,ze sa tacy którzy pójdą i tacy którzy absolutnie nie.Tylko pytam jaki to jest koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś się tym zajmowałam - brałam 150 zł. za godzinę (Kraków), ale w tym były przeróżne materiały plastyczne, bańki mydlane, kostiumy, farby do malowania twarzy, balony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam, że to dobry pomysł. Na swoje wesele wynajęłam animatorów z klanpolska i byłam zachwycona. Profesjonalnie zajęli się dziećmi, które w końcu się nie nudziły,a przy okazji zabawili równiez starszych gości. Pomagali wpisywać się do księgi gości i zapewnili kilka innych atrakcji. Jeśli ktos uwaza, ze to zbędny wydatek to się myli. Sama wiem jak dzieci sie wynudzaja na weselach,a rodzice nie maja ich z kim zostawic. A klaunpolka dojezdza na cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam, że to dobry pomysł. Na swoje wesele wynajęłam animatorów z klanpolska i byłam zachwycona. Profesjonalnie zajęli się dziećmi, które w końcu się nie nudziły,a przy okazji zabawili równiez starszych gości. Pomagali wpisywać się do księgi gości i zapewnili kilka innych atrakcji. Jeśli ktos uwaza, ze to zbędny wydatek to się myli. Sama wiem jak dzieci sie wynudzaja na weselach,a rodzice nie maja ich z kim zostawic. A klaunpolka dojezdza na cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem animatorem. Wzielabym za to 200 zł. Ogólnie mozesz trafić za 50zl/h ale też zależy co się robi jak trzeba jakieś materiały to pewnie bedzie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na naszym ślubie był animator i to było super rozwiązanie. Dzieciaki się nie nudziły a rodzice nie musieli bez przerwy ganiać za maluchami. Oprócz zorganizowania czasu animator miał duże zamki-dmuchańce co urzekło smyki.Za wszystko około 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mohę byś animatrwm :) Bende tańszył i szpiewał jak ta lala. Biore szynkę wódki i dwie orążady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jahie z zzzamki ? Wódka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jena wódka jena hozina. Taniej nie bezie. Dla obszymorów mam rózne figle. Na szykład: wiatrówkę ( hyba ziała ), Piiiiiiiii łkę. Proponuję so następje: Srajtek rzusa piiiiiłkę na parkiet drugi szszela. czeci biega. Drga flaszka: znaszy hozina: szeci biega, drugi szela, czwarty pije Czwarta godzina: Szyscy śpiom. Ci co nie udają. Szelamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zapytaj już bezpośrednio. Ja miałam wesele w takiej restautracji, był ogródek dla dzieci i ogólnie super: http://www.klubimpuls.eu/ może podppoweniz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo trzeba pytac o cene indywidualnie, bo to w różnych miejscach jest roznie. Od siebie moge podrzucic kontakt do http://www.zakatek-smaku.pl bo tam bylam osttanio na weselu i dzieciaki bardzo dobrze sie bawiły, miały zapewnione atrakcje, wiec nie bylo problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak no, zasadniczo cięzko jedną cenę wskazać, bo to przecież każde miejsce sobie samo ustala... ostatnio bylam na weselu w http://www.rcc.pl/ i tam dzieciaki też mialy atrakcje zapewnione, nie wiem niestety dokladnie ile to kosztowalo, bo głupio było mi pytac o takie szczegóły, ale z tego co kumpela ogólnie mowila to wesele wiele pieniędzy ją nie wyniosło, wiec pewnie nie wydała fortuny na taką usługę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam na swoim animatora i uwazam, że wyszło super. Zapraszałam wszystkich z dziećmi, wyszło w sumie 9 od (3 do 12 lat). 2 dziewczyny fajnie przebrane zajmowały się nimi od ok 20.30 do 24. Zapłaciłam 600 zł. W tym było: tańce, zabawy, malowanie twarzy, zwierzatka z balonów, rysowanie itd. Najważniejsze, że dzieci się bawiły super a dorośli mogli też odetchnąć, pogadać i potańczyć. Jeżeli ktoś zaprasza z dziećmi to uważam, że powinien zorganizować też jakąś osobę dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zapraszam do współpracy :) Jestem animatorem i chętnie zaopiekuję się małymi pociechami na weselu lub na innej imprezie : - malowanie twarzy, - bańki mydlane, - skręcanie balonów, - chusta animcyjna, - lina animacyjna, - kręgle - inne gry i zabawy dla dzieci :) Więcej info: animatorklauninka@gmail.com tel.: 797 806 228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na terenie Warszawy :) Klauninka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, to chyba zależy od miejsca. Musisz chyba sama podzwonić i się zorientować w cenach. Moja Koleżanka ostatnio robiła wesele w Folwarku Dajak niedaleko Gdyni, nomen omen świetne miejsce: http://www.dajak.pl/restauracja/ i był u Niej taki animator, Nie wiem jednak, czy to z tej firmy, czy jakiejś zewnętrznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awika23
serdecznie zapraszam do wynajecia mnie na wesele,komunie lub urodzinki dla dziecka.Trojmiasto,Reda,Rumia ,Puck i okolice.cena ok 25ozl za 2h.malowanie buziek,tance,gry i zabawy oraz wieeelkie banki i zwierzatka z balonikow.polecam serdecznie.alicja28@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w końcu wesele czy kinderbal??? co robią dzieci na imprezie dla dorosłych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17 popieram!! Ogarnijcie się ludzie, bo te dzieciaki na głowę Wam wejdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego, że przyjdzie na 2-3 godziny animator? a co po jego wyjściu? kto się tymi dziećmi zajmie? podpici rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja polecam Szalone Balony https://www.facebook.com/szalonebalony u mnie na weselu dziewczyny świetnie się spisały, mają super podejście do dzieci więc nie było problemu, że dzieci przykleiły się do rodziców. no i też mnóstwo tych wszystkich atrakcji bańki mydlane, malowanie twarzy, kolorowanki, zabawy, modelowanie tych dlugich balonów i ta taka kolorowa chusta; nie pamiętam dokładnie ile placiliśmy ale wiem że jak porównywałam z innymi ofertami to były bardzo konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animatorzydladziecicompl
Jestem animatorem, obsługuję również wesela, głównie w Warszawie i okolicach, moja stawka to 200zł/h w tym malowanie buzi, gry, zabawy, konkursy z nagrodami, bańki xxl,skręcanie balonów i wiele wiele innych, wszystkie materiały są moje. W cenę wliczony jest również dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zapoznania się ofertą Fabryki Przygód Prowadzimy aniamcje na urodzinach, weselach i innych imprezach dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorimprez
Koszt profesjonalnych animatorów zabaw dla dzieci to 200 zł (brutto) za pierwszą godzine każda kolejna 100 zł.Animator posiada wiele artykułów i gadgetów do zabaw z dziećmi m.in. malowanie buziek itp Zapraszam http://kreatorzyimprez.pl/ biuro@kreatorzyimprez.pl 662-08-580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Kuchan
Wszystko zależy od wymagań :) Ja zamawiałam animatorów na bal w szkole i naprawdę nie wyszło drogo. http://trygon.pl - mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×