Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wynajem mieszkania jestem w czarnej d***e

Polecane posty

Gość gość

wynajmuje mieszkanie od 5 mies od kobity. wszystko było ślicznie pięknie. w skrzynce co jakiś czas pojawiały sie listy od komorników. lampeczka mi sie zapaliła. ona ise wyprowadziła na 2 koniec polski, ja mam wpłacać kase na konto teściowej. aż tu nagle puka mi do drzwi komornik. po dłuższej pogawędce dowiaduje sie ze kobita ma 7 innych komorników którzy ją scigają i nie znam dnia ani godziny kiedy przyjda następni i zaczną wynisić sprzety, moje nie moje. mąż dzisiaj wyjeżdza w trasę, ja z małym dzieckiem, musze spierdzielać bo z pewnoscią pojawią się kolejni. teraz jestem zobowiazana do wpłacenia kolejnej kwoty na konto kancelarii komorniczej, ale chce się wyprowadzić, rozliczyć sie z nią z kaucji i mieć ją w d***e. poradźcie cos :( jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz płacić na konto kancelarii? Idż do jakiegoś prawnika, bo komornicy mają w de przepisy i robią pełną samowolkę. To nie Ty jesteś dłużnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, poradź się prawnika, nie daj sobie wmówić, że masz cokolwiek płacić za tę babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiałam z prawnikiem, komornik ma prawo zając te pieniądze, ale oczywiscie nic na gębę, wpłaciłabym dopiero po uzyskaniu oficjalnego pisma. ale ja się z nią po sadach później nie mam zamiaru ciągać. powiem jej ze wyprwadzam się bo nie mam kasy na wynajem i pierdolę a rozliczymy sie z kaucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos jeszcze sie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chora jesteś? komornik nie ma prawa brać twojej kasy jak nie jesteś dłużnikiem też nie ma prawa brać twoich rzeczy np. jak jest małżeństwo i ma rozdzielność majątkową to też komornik nie ma prawa brać rzeczy osoby która nie jest dłużnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tak powiedzial mi prawnik, zaufany facet. ze jak dostane pismo od komornika to mam obowiazek mu to zapłacić i moge a nie musze jej o tym informować. druga sprawa ze moglam go w ogóle do mieszkania nie wpuszczać, a to mój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dostaniesz pismo o cesji to czynsz wplacaj komornikowi, a jak beda chcieli zajac sprzety to zwyczajnie nie wpuszczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×