Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wynajem2015

wynajem mieszkania... koszty???

Polecane posty

Gość Wynajem2015

Wynajmuje ktoś z was mieszkanie? Jeśli tak to proszę podzielcie się ile na miesiąc wydajecie włączając wynajem, media, jedzenie, ciuchy, chemia itp itd. Planuje wynająć mieszkanie z dziewczyną, oboje pracujemy. Nie mamy może super zarobków, więc podzielcie się swoimi doświadczeniami w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wynajem2015
pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wynajem2015
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wynajmuje kawalerkę i miesięcznie wydaje ok 750zł z rachunkami (prąd woda);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wynajmu, to zależy jakie miasto itp, pooglądaj sobie ogłoszenia w Twoim mieście. np u mnie coś takiego jak kawalerka za 750 zł z opłatami nie istnieje, za tyle to miejsce w pokoju co najwyżej się wynajmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wynajmuje kawalerkę i miesięcznie wydaje ok 750zł z rachunkami (prąd woda);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że to zależy od regionu Polski i miasta. ja mam swoje mieszkanie i mieszkałam w nim i z chłopakiem i przez pewien okres czasu sama. utrzymałam się za 1200zł płacąc rachunki (a te wynosiły czasami na miesiąc nawet 400zł) i paląc fajki prawie paczkę dziennie :) jak mieszkałam z facetem-pracował tylko on a ja studiowałam-nie zarabiał wiele-niecałe 2000zł a starczało na wszystko i na wyjścia do pubu też było. jakbyśmy pracowali oboje to bez problemu ten 1000zł na wynajem by się znalazł. skoro pracujecie obydwoje można liczyć że 3000zł wyciągniecie-spokojnie dacie radę za to żyć. wiadomo-dużo nie odłożycie ale na życie starczy na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wynajem2015
Chcemy wynająć w zgorzelcu. Tam pracujemy. Zarobki wspólne to tak około 2700-2800. Wynajęcie mieszkania z aktualnymi ofertami to od 800 do 1000zł plus media (tv,internet, woda,prąd itp). Mówicie że to spokojnie starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zgolu kawalerki też są ale za sam wynajem to 800zł i jeszcze plus do tego media. 750zł za wszystko??? gdzie takie ceny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chętnie wynajme 800 zł + prąd ( ogrzewanie elektryczne)warszawa mokotów 35 m2 pokój kuchnia łazienka salon zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie masz może czegoś w zgorzelcu :) warszawa troche daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Goerlitz chyba taniej?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oplaty oprocz wynajmu to ok 500 zl plus zywnosc :/ czekajcie na okazje lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa to zupełnie inne ceny. Tu raczej ceny zaczynają sle ld 1200 a za większe to przynajmniej 1500 plus media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale to jest meiszkanie bym powiedziala troszke mniej nowowczesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wynajem2015
dodam że nie palimy, mało co imprezujemy, co najwyżej jakieś piwko u znajomych w domu, żadnych kredytów czy zadłużeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyglądają ceny mieszkań (wynajem i kupno) w Goerlitz w stosunku do cen w Zgorzelcu? podobno są NIŻSZE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pracujesz w gorlitz i zarabiasz w euro owszem są tańsze ale jak złotówki chcesz zamieniać na euro i wynajmować w niemczech to raczej kiepski interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miasto 0,5 mln. kawalerka 37m, standard dość dobry (meblościanka :D, panele trochę zniszczone,tapety od mebli przybrudzone ale łazienka, przedpokój bardzo ladne i chyba odświeżane były, kuchnia w normie). Szczerze mieszkałam na kilku stancjach i mimo wszystko standard najlepszy. na 1mc: 700 dla właściciela, 220 czynszu (w tym zaliczki na ogrzewanie), 10-20 zł gaz, 65-70 prąd, woda jakieś 50-80 zł, do tego internet za 70zł. mieszkają dwie osoby, nie oszczędzamy także prąd żre, czasem nawet farelka itp woda leci bo długie prysznice (a troszkę chociaż powinniśmy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 1735
a raz widziałam chyba za 800 całość "kawalerkę" ale generalnie kibel chyba był tuż przy pokoju czy jakoś tak, max 20m2 i wszystko upakowane :D więc może komuś o taki standard chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dalo sie pozyc w tej kawalerce 37m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 1735
wiadomo, jakiś pokoik tylko na sypialnię by się przydał ale póki co takie mamy możliwości a nie inne. na takiej małej powierzchni dużo zalezy od mebli, jak się wszystko rozplanuje. ale też nie ma tragedii - przy kłotniach albo cichych dniach gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że zawsze różowo nie będzie. Ważne że bez rodzinki nad głową i powoli do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rachunki i jedzenie po połowie ale sprzątanie i dbanie o dom na jej głowie i do tego zjesz dwa razy więcej od niej - oczywiście o ślubie nie ma mowy - cwaniaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki slub :P o nim nie ma mowy jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 1735
W takim razie współczuję związku gdzie facet Cię wykorzystuje. Nie wiem czemu oceniacie inne związki według swoich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki układ zawsze poniża kobietę bierze na siebie obowiązki żony a jest zwykłą służącą i materacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Koszt wynajęcia mieszkania to od 1000zł w górę, Do tego doliczyc trzeba media czyli gaz prąd woda ogrzewanie i czasem kablówkę. Tak więc z 1000zł uzbiera się 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie ponizanie puknij sie w glowe. razem podjelismy taka decyzje ze tylko sie zareczymy i nie potrzebny nam slub i wydawanie kilka ladnych tysiecy na slub aby goscie sobie tylko pochlali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 1735
Ale skąd Ty wiesz co ludzie w domu robią? musisz opierać się na przykładzie -własnym, gdzie dałaś się poniżyć i zarzucasz to innym. Innego wyjścia nie ma. Ja np. nigdy bym nie wpadła na pomysł by wymyślać innym, ze pewnie robią wszystko w domu, a facet do tego wyżera całą lodówkę :D bo ja właśnie nie miałam nigdy z czymś takim do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×