Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wynajem mieszkania poradźcie mi proszę

Polecane posty

Gość gość

pisałam tu wczoraj. wynajmuję mieszkanie od kobiety od kilku miesięcy. za 54m płace 1500zł za wszystko. w ubiegłym tyg pojawił się u mnie komornik. najbliższą opłate mam zrobić na konto komornika. z tego co mi powiedział, to ma ona jeszcze 7 innych komorników którzy ją ścigają. powiedzcie mi, co byście zrobili?? zostalibyście w mieszkaniu czy szukalibyście czegoś innego?? w tej cenie i standardzie ciężko teraz znaleźć mieszkanie, bo sezon na studentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że masz oficjalne pismo od komornika dotyczące wspomnianej płatności ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie wczoraj dostałam pismo od komornika. boję się ze komornicy zaczną mi zajmować sprzęty, które częsciowo są moje, a jego to nie interesuje, a na większośc nie mam już rachunków. tego jednego spłace za jednym razem, ale moga pojawić się następni... nie mam ochoty na takie odwiedziny i denerwowanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jakiegoś prawnika się poradziła jak ta sytuacja wygląda pod względem prawnym, co sie może stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no też bym się poradziła prawnika i chyba jednak szukała innego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radzilam sie znajomego prawnika. powiedzial ze komornik ma do tego calkowite prawo. mam ja poinformowac ze najblizsza wplata idzie do komornika i ona nie moze mnie ruszyc. a ja sie boje ze zacznie robic problemy. kolezanka poradzila ze ona wypowiedzialaby mieszkanie i rozliczenie z kaucji. zapytalam prawnika, powiedzial ze tak tez moge zrobic a komornikowi napisac tylko ze sprawa mnie juz nie dotyczy bo sie wyprowadzilam i nie jestem juz dluznikiem wobec pani x. zaby bylo zabawniej to moj maz jezdzi na busach, cala przeprowadzke, szukanie mieszkania i pakowanie mam na glowie sama, razem z ogarnieciem dziecka w tym czasie. szef meza udostepni mi transport gratow w razie czego i wlasnie pyta znajomego o mieszkanie do wynajecia, ale przeraza mnie organizacja tego przedsiewziecia. moglabym tu mieszkac, placic komornikom i nie spac spokojnie obawiajac sie co wymysli wlascicielka, ale slabo to widze :( blagam pomóżcie mi jakoś, podpowiedzcie, podtrzymajcie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błagam pomózcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaaalllllooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuć w p**du i uciekaj, co się babą będziesz przejmować! Weź najwyżej mniejsze, a bezpieczniejsze. Twoje sprzęty, Twoje ciężkie włożone pieniądze. Komornika nie obchodzi, czy wiedziałeś/aś o zadłużeniu, więc zwijaj manatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio nikt nie ma zdania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj innego mieszkania.Komornik nie zwraca uwagi co jest czyje.Zabiera wszystko co znajduje się w tym mieszkaniu.Jest w czym wybierać, to nie prawda że nie ma mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, uciekaj, komornik nie będzie się bawił w sentymenty, zajmie Twoje sprzęty, po co Ci nerwówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×