Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aniaq

wypadajace wlosy.

Polecane posty

Gość Aniaq

Witajcie. Jestem zmartwiona stanem moich włosów. Od dłuższego czasu wypadają mi włosy, ogromnymi ilosciami. Szczególnie w trakcie mycia. z odplywu po każdym prysznicu wyciagam sporą garść włosów... I to bardzo sporą. Wyniki tsh i morfologia w porządku, zazywam tabletki merz spezial. Ale to nic nie pomaga. Już nie wiem co robić. Straciłam już 2/3 gęstości moich włosów. Został mi mysi ogonek, cienkich i oslabionych włosów. Poradzcie mi co zrobić ? Bo jeśli będzie tak dalej to za 3 miesiące zostanę zupełnie łysa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz raz założyłaś ten sam temat ,poszukaj bo tam ci odpisałam nie zakładaj nowych nie śmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaq
to jest dopiero pierwszy temat który zalozylam na tym portalu. Tak więc pomylilas mnie z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaq
Jest ktoś w stanie mi pomoc w jakimś stopniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no więc zbadaj sobie tarczycę /poziom hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaq
Robiłam badania tsh i wszystko jest w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaskka
hej, ja po porodzie też miałam ten problem zaczęłam szperać po internecie natrafiłam na szampon revitax taki na porost włosów , super, mi pomógł, włosy się wzmocniły przestały wypadać a co najfajniejsze widać meszek nowych włosów, super , ciesze się ze się sprawdził . http://vitamarket.pl/p12648-Revitax-szampon-na-porost-wlosow-250-ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stres jest również przyczyną wypadania włosów poza tym zrób dokładne badani krwi oraz OB przyczyn może być od groma nawet przeziębiona skóra włosów łysienie plackowate nadmiar testosteronu itede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaq
Czyli jakie badania powinnam jeszcze wykonać. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza
Ja miałam taki moment, że wyrzucałam garść włosów przy myciu, kolejną przy wycieraniu i następną przy rozczesywaniu. Do tego codziennie pełna szczotka przy czesaniu. Pomogły mi tabletki belissa włosy. Brałam przez trzy miesiące. Pomogły naprawdę. Po pół roku przerwy znowu wzięłam przez trzy miesiące na wzmocnienie. Tak mi poleciła farmaceutka i zadziałało. To są nie tylko witaminy, ale też m.in. jod. Kupisz bez recepty. Oczywiście mogą to być jakieś zaburzenia. Jeśli po trzech miesiącach nie byłoby poprawy, to chyba lekarz konieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradze Ci to samo co Twojej poprzedniczce , i sama ze swojego doswiadczenia wiem cos o tym .Kup olej hasna i serum babci agafi dostaniesz to na allegro powodzenia i goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, Autorko :) Miałam tez podobne problemy.... byłam przerażona ilością ciemnych kędziorów na grzebieniu, płytkach na podłodze no i grubością kucyka :P Wiesz, co mi pomogła tak momentalnie od 2 zastosowania? Szczerze polecam - czarną rzepę . Najlepiej świeży sok, ale to niemożliwe o tej porze roku... więc wypróbuj to- po 2 aplikacji wypada mi dziennie mak.30 włosów, a kiedyś było ich 200 ? Przesyłam linka do kosmetyku- poczytaj opinie innych :) http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście - jesli to nie pomaga i witaminki też nie- trzeba się koniecznie zbadać, bo przyczyn wypadania nadmiernego włosów jest od groma :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza
Te indyjskie oleje to mogą mieć okultystyczne korzenie i bardziej zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lilialuiza, no tobie ewidentnie coś zaszkodziło na rozum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej hasna nie jest indyjski he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie jeszcze macie sposoby na wypadające włosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania12233
Same tabletki tutaj nie wystarczą,trzeba przede wszystkim zacząć od kupna dobrego i skutecznego szamponu,tutaj polecam www.Naturaloe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinaak
Stosuję BiovaxMed na wypadanie włosów i widzę sporą poprawę. Do kupienia w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celinaak, WON z tym SPAMEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadanie włosów faktycznie może być związane ze stresem, więc zacznij od uregulowania swojego trybu życia, spania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkablekitna
Polecam kosmetyki do włosów firmy sanbern...z kofeiną. mi tez wypadały garściami i one mi bardzo pomogły:) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 procent natura
po pierwsze ,przeanalizuj ostatnie miesiące swojego życia , czy coś się w nim zmieniło. Może więcej stresu ,jak ktoś wcześniej pisał /może mieć wpływ/odżywianie , wprowadź jak najwięcej naturalnych , nieprzetworzonych produktów, wywal wszelką chemię z łazienki i zamień na naturalne , naturalne mydła, szampony , odżywki Olejowanie wzmacnia włosy , wygładza je, odżywia.Możesz sprawdzić sobie różne odżywki na http://www.bio-lifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam problem z wypadającymi włosami, próbowałam juz chyba wszystkich suplementów i dla mnie najskuteczniejszy jest vitapil, kupuję go zawsze na stronie apteki czerwonej bo jest najtańszy i naprawdę działa włosy już tak nie leca do tego kupiuję szampon przeciw wypadaniu keratesa w salonie fryzjerskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wypróbuj kolagenu naturalnego Medica,ja kupuje na http://kosmetolog.sklep.pl/ i póki co jestem bardzo zaodowolona,zapewnia pozytywne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha pantoten classic takie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy radzi co innego, napiszę co mnie pomogło: uzupełnienie żelaza (miałam z tym problem przez krwotoczne miesiączki) łykanie skrzypowity odstawienie szamponów z silikonami, keratyną, jedwabiem i takiż odżywek przedtem włosy wypadały garściami gdy odstawiłam silikony i myłam włosy Dermeną włosy przestały wypadać przedtem też brałam suplementy ale nic nie pomagały, o dziwo gdy tylko użyję odżywki lub szamponu z silikonami znów włosy się sypią....zastanówcie się czemu ostatnio jest taka epidemia wypadania włosów czy to nie przypadkiem chemia którą serwują nam drogeryjne szampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam używam chemicznych szamponów z drogerii albo od fryzjera, farbuję włosy, eko pielęgnacja wcale mnie nie zachwyciła, mam 35 lat i nigdy w życiu nie wypadały mi włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowy peparat , który jest w stanie zatrzymać wypadanie włosów w ciągu zaledwie 72 godzin. Marka EVENSWISS - serum bardzo wydajne a przede wszystkim skuteczne. Do kupienia online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×