Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwona88krk

Wypadające włosy

Polecane posty

Gość iwona88krk

Mam nadzieję, że mi pomożecie lub chociaż poradzicie. mam niestety problemy z nadmiernym wypadaniem włosów, obecnie wypadają mi w nadmiernej to mało powiedziane ilości boję się że sytuacja się pogorszy co mi radzicie, co rozbić dalej? znacie dobre kliniki włosów w krakowie lub okolicy? czy może któraś z was miała podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem jedno slowo: żelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyliwaFluks
Najpierw to zrób podstawowe badania. Może po prostu brakuje ci witamin. próbowałaś jakiegoś suplementu? Ja odkąd biorę tabletki Royal Collagen nie mam problemów ani z osłabionymi włosami, ani z rozdwajającymi paznokciami, ani żadnych skórnych problemów. Zrób sobie dwu- a najlepiej trzymiesięczną kuracje. Ja je zamawiałam z tej strony https://royalcollagen.eu/RoyalCollagen - od razu trzy opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim udasz się do kliniki i pomyślisz o jakimś zabiegu typu przeszczep włosów, zrób podstawowe badania, zbadaj hormony, sprawdź, czy nie brakuje w Twojej diecie minerałów i suplementów, które odpowiadają za kondycję włosów. Może dostarczasz zbyt mało białka, a w tym aminokwasów, które budują włosy? Jeśli badania wyjdą w porządku, można wówczas rozważyć konsultację u trychologa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Jeśli zamierzasz szukać pomocy to polecam beauty for you, mają klinikę włosów w krakowie. Ja u nich mam robioną mikroskin, ale wiedz że proces ten trwał nieco ponad 2 miesiące. Dopasowywaliśy dużo, no i pytali mnie o moje preferencje no i jeszcze dopasowywania, przymiarki i te różne rodzaje włosów. Jak dla mnie o wiele lepsza niż peruka, a skóra się nie poci! Warto iśc choćby do nich porozmawiać, na konsultację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona88krk
a podasz numer do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111111
508 091 281 zapytaj o mikroskin serio choćby warto się na konsultację umówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadające włosy to problem wielu z nas niestety.... ja przede wszystkim postawiłam na zdrową dietę, ale poczytałam też o kosmetykach do pielęgnacji. Używam tylko i wyłącznie szamponów fioletowych Silk & Shine L'biotica. Włosy po nich są gładkie, lśniące i takie mięciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mezoterapię mikroigłową frakcyjną w salonie Beauty Premium w Poznaniu - stosują tylko sprawdzone i skuteczne preparaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relenka3
Kup sobie szampon do słabych włosów Perfect Me. Jest kilka wersji , używam obecnie niebieskiej. Nie nastawiałam sie na wiele kiedy go kupowałam bo jest niedrogi ( jakieś 9 zł) ale po kilku tygodniach stosowania mogę przyrzec,ze na szczotce jest zdecydowanie mniej włosów.Sprawia,że się tak nie łamią i wzmacnia końcówki. Normalnie musiałam je podcinać co 2 tygodnie a teraz po 3 tygodniach nadal wyglądają dobrze. Szampon nie zawiera w sobie parabenów i pochodnych ropy naftowej, innych niezdrowych dla włosów składników tak wiec podejrzewam dlatego ma takie działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie ze zniszczonymi włosami? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie skutecznym sposobem okazała się kuracja suplementem Follixin który zamówiłam na stronie mocne-włosy.pl Stosuje go już od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Włosy już tak nie wypadają i gołym okiem widać że są zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z początku sądziłam że włosy które mi wypadają to standard bo przecież każdemu codziennie wypadają. Jednak z biegiem czasu było ich coraz więcej aż zaczęło mnie to martwić. W międzyczasie stosowałam odżywki do włosów ale to nic nie dało. Koleżanka poleciła mi suplement który zamawiała na stronie mocne-wlosy.pl Zakupiłam i stosuje już od dwóch tygodni i muszę przyznać że spisuje się świetnie. Zauważyłam że wypada mi coraz mniej włosów a i sam ich wygląd staje się zdrowszy i ładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, nie mieszkam w okolicach krakowa, ale w warszawie w klinice hair medica zdecydowalam sie na mezoterapię igłową i mi pomogla. mysle, ze tez powinnas sie udac na konsultacje i przynajmniej wysluchac porady specjalisty. o ile dobrze pamietam to mają tez swoją placówkę w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy wypadają przy niedoczynności tarczycy.Wystarczy zrobić sobie TSH (skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu lub prywatnie w każdym laboratorium) i przyczyna może być jasna.Nie pomogą żadne odżywki,suplementy anni inne cuda jeśli tarczyca nie pracuje.W trakcie leczenia włosy pięknie odrastają i gęstnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty pisałaś na chujni.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko tarczyca ale tez lysienie androgenowe , genetyczne talogenowe chociaz to tez tarczyca i zaden biotebal nie pomoze problem ze zaden lekaz anie dermatolog nie chce sie w to bawic , ja lysieje juz 5 lat i mysle o metodzie zageszczania bo nadal nie znam przyczyny a lekarze maja to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli włosy wypadają z powodów hormonalnych , będę okrutna i powiem , ze nic nie pomoże.Wydałam kupę kasy na cuda niewidy i doszłam tylko do tego , że szkoda pieniędzy. No ale głupio nie robić zupełnie nic.Żadne szampony odżywki , jak już to zaczynać od środka i ewentualnie pobudzać skórę jakimiś wcierkami np loxonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż poszedł do dermatologa, bo zaczął łysieć, a dermatolog łysy jak kolano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beja gość
Poradzę ci coś staroświeckiego ale skutecznego! Po umyciu włosów, najlepiej delikatnym,ziołowym szamponem,i spłukaniu letnią wodą,wetrzyj delikatnie w skórę głowy i włosy napar ze świeżo zerwanej pokrzywy. Potrzymaj minimum 5 min. Później spłucz letnią wodą z octem( 1litr wody/1 łyżka octu. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno zaczęłam stosować szampon i odżywkę biotebal na wpadanie włosów. Biorę też od jakiegoś czasu tabletki biotebal, więc mam nadzieję, że za chwilę efekt będzie oszałamiający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadaj sobie tarczyce pod katem hashimoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to tarczyca polecam prof.Gminskiegpo wlosy wypadaly garsciami wszystko sie unormowalo po dobraniu odpowiednich lekow . Po 3 letnim leczeniu mam znowu dlugie wlosy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisAnka_90
Ja podeszłam do problemu kompleksowo. Okazało się, że fakt sporo włosów mi wypada z cebulkami, ale duża część sie po prostu łamie. Najpierw zabieg regenerujący u fryzjera, żeby odzywić to co zostało. JA robiłam colorphlex, mogę polecić. Kolejno z polecenia fryzjera, wizyta u trychologa - mezoterapia na głowę (wstrzykiwanie odżywczego koktajlu) + zmiana diety. Eliminacja nabiału - pomogło! Teraz jest duuuużo lepiej. Ale idę niedługo do ginekologa endokrynloga, żeby wykluczyć jeszcze takie sprawy. Nie załamuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściąć maszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×