Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

parole

wypalenie zawodowe

Polecane posty

Czy odczuwacie czasem spadek motywacji w pracy i poczucie wypalenia zawodowego? Jak sądzicie czy wyjazdy, chociażby takie jak organizowane przez Mega Travel do Azji czy Ameryki mogą wpłynąć na wzrost naszej motywacji w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
star/a ja 10l buja si epo spozywczakach i mam ochote strzelic sobie w łeb, bo brak innych perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak. Podróże w ogóle dają poczucie satysfakcji i sensu życia. Sprawdzając ofertę Mega Travel zainteresował mnie wyjazd na narty do Austrii. Sport i zwiedzanie nowego miejsca to świetny sposób poprawienia motywacji do pracy i codziennych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest bardzo dobry pomysł, żeby wyjechać gdzieś, żeby się zregenerować, ale moją uwagę przykuła ta firma http://amarula.pl/ organizują świetne wypady, zapominasz o tym, co było nie tak, wracasz do pracy z uśmiechem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a czy ktos z was mial tak, ze poszedl do psychologa ze swoim wypaleniem? ja wlasnie chyba sobie sama nie dam rady i znalazlam taka poradnie www.gabinet-psychologiczny.waw.pl i nie wiem czy sie nie zglosic... jak mysliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypalenie zawodowe to bardzo nieprzyjemna sprawa. Koleżanka pisała o tym pracę magisterską, więc trochę się nasłuchałem na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minikiciek
Przede wszystkim nie robisz tego co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też, ale czasem jak się robi, co się chce to wypalenie zawodowe też nas dopada, ale tu przede wszystkim powinno się też pamiętać o odpoczynku, nikt nie jest w stanie pracować na pełnych obrotach bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapobieganie wypaleniu
Zgadzam się, wypalenie jak grypa, może dopaść każdego i to nie zależnie od tego gdzie kto pracuje i na jakim stanowisku. Bardzo ważne jest zapobieganie wypaleniu zawodowemu i można zgłosić się z tym do eksperta od wypalenia zawodowego który specjalizuje się w tej tematyce i ma doświadczenie. Można przeczytać ciekawy artykuł na temat zapobiegania wypaleniu zawodowemu - http://www.joannakarpeta.pl/zapobieganie-wypaleniu-zawodowemu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×