Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wypełnianie doliny łez podkrążone oczy Warszawa Czy ktos ma jakieś doświadczenia

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 30 lat, nie wiem czy wiek tutaj ma cos do rzeczy czy jest przeciwskazaniem, chciałabym się dowiedziec czy ktos z was miał zabieg wypełniania doliny łez, mam mocno podkrazone oczy, zwłaszcza jedno, brzydko to wygląda i rzuca się w oczy, chciałabym to jakos zlikwidować, kiedys próbowałam wypełniac kwasem hialuroowym, jakiś czas temu, ale nie był to żaden renomowany gabinet, no i powiem, ze efekt był taki, ze miałam wrażenie ze nie została wypełniona dolina lez, a to mijsce pod nią, czyli jakby jeszcze bardziej widoczne podkrazone oko, dziś myślę czy nie pojść i nie zapłacic więcej, ale czy efekt nie bedzie taki sam :( ma ktoś jakies doświadczenie, coś moze na ten temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wypelnialam dolinę łez w klinice u Sankowskiego jest jedna pani, która tym sie zajmuje. Polecam, bo bardzo ładnie mi wstrzyknela kwas hialuronowy z tym ze niestety miałam ze dwa tygodnie siniaka którego zakrywalam korektorem, śle teraz używana mikrokaniul wiec bedzie o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dziękuję za odpowiedz, a ile to kosztowało? i mogłabys sobie przypomniec jej imie czy nazwisko? no i jeszcze jedna kwestia, ile masz lat? bo ja nie wiem, boje się tego, ze jak teraz uzyje czegoś to juz ponziej bede musiala ciągle i ciągle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wypelnialam dolinę łez to miałam 27 lat. Niestety nie moge sobie przypomnieć jak ona sie nazywała. Wiem, ze miała blond włosy, i miała super figurę. Właśnie weszłam na strone internetowa kliniki, ale tam wszystko sie zmieniło miejsce nowej kliniki, lekarze. Niestety nie pomogę Ci, bo nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam o cenie. Zapłaciłam wtedy 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedz :) czy ktoś jeszcze się wypowie? a mogę zapytać czy naprawdę widzialas różnicę? ja za pierwszym razem nie widzialam, moze pierwsze dni kiedy oczy byly spuchniete, to nie było podkrążonych oczu, ale pozniej zwłaszcza na tym moim jednym, mocno podkrązonym widzialam tylko taka wypukłość, wielkiego efektu nie było, jeżeli zlikwidowałabym te podkrązenie i miala wrazenie, ze mam normalne połaczenie z policzkiem, a nie podkrązone oczy i dopiero policzki to dałabym te 1200 , no ale wiadomo chciałabym tez żeby było to tez dobrze wykonane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam bardzo zadowolona. Żadnej lini pomiędzy powieka a policzkiem nie było widać. Efekt tez utrzymał sie długo ponad rok. Nic sie nie działo wszystko było idealnie. Jedynie ten siniak, ale nie byłam wtedy jeszcze doświadczona w tych tematach i nie wiedziałam ze to sie zdaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siniak pod tym jednym okiem nie był duży, ale ja panikara jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mogłabyś napisać gdzie robiłas? bo nie wiem czy jesteś "nową" osobą piszącą czy dziewczyną, z którą pisałam wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno sie wstrzykiwac kwasu pod oczy. Kilka lat pozniej tworza sie przez to pod oczami grudki pod skora wyczuwalne pod palcami. Jest wiele programow na TLC o operacjach plastycznych i medycynie estetycznej w Wielkiej Brytanii i naprawde widac, ze tam sa sami profesjonalisci. Naprawde mozna sie duzo dowiedziec z tych programow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Kwasu hialuronowego zwykle nie umieszcza się w dolinie łez ponieważ jako koloid daje efekty Tyndalla (czyli tworzy się szary glut), ponadto zaletą kwasu hialuronowego jest to, że ciągnie wodę - czyli np. przed miesiączką kiedy kobieta nabiera wody z wypełniacza tworzy się poduszeczka i kwas jest widoczny. Ponadto nie każdy pacjent kwalifikuje się na taki zabieg, ważne jest jak głęboko osadzone jest oko na jakiej wysokości jest poduszeczka tłuszczowa, jak biegną powięzie, czy nie ma przepukliny, jak wysoko są kości jarzmowe, jaka jest wiotkość i grubość skóry na powiece dolnej - jest wiele zmiennych które mogą zdyskwalifikować pacjenta do takiego wypełnienia. Czasami lekarze sugerują przeszczep tłuszczu, mezoterapię, zabiegi laserowe i inne by złagodzić widoczność doliny łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nic sie nie działo tj juz pisałam wypełniła mi tak dolinę łez, ze było idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki czas temu mialas to wypelnienie? Grudki moga sie pojawic nawet za kilka lat. Ale mam nadzieje, ze sie nie pojawia i bedziesz szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę, to dlaczego to takie popularne i podawane nawet w renomowanych salonach jesli to niebezpieczne? :( ja naprawde mam mocno podkrązone oczy :( brzydko to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypelnialam to 6 lat temu. Te grudy to sa po trwałych wypelniaczach a nie po takich o których piszesz. Oglądałam ten program na TLC. To co czytacie, oglądacie to robcie to dokładnie, bo pózniej wychodzą głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trwałych tzn. jakich? kwas hialuronowy to jakiego rodzaju wypełniacz w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas hialuronowy nie jest niebezpieczny, jeśli jest prawidłowo podany i certyfikowany. Jest całkowicie wchłaniany przez Nasz organizm, gdyż jest mu znany. Naturalnie kwas hialuronowy występuje w naszej skórze. Często niektórzy ludzie godzą się na skutki uboczne właśnie w postaci worków, gdyż silnie zapadnięte doliny łez stanowią większy dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine dlaczego nie sprowadzicie wypelniacza o nazwie " bolotero". Przeznaczony do doliny łez, i nie kategoria efektu " tyndala". W USA go polecają pod oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnież polecają Volbellę i Restylany i Teosyale - efekt tyndalla będzie zawsze przy dużym depozycie - ponieważ kwas hialuronowy jest żelem - jeżeli ma nie dawać takiego efektu to musi być dodany jakiś barwnik - co może wpływać alergizująco, albo się nie wchłaniać. Z resztą za to co podajemy pacjentom odpowiadamy osobiście i nie zdecydujemy się testować żadnej nowości na pacjentach... ;/ poza tym zawsze mamy Radiesse, który świetnie wychodzi w tej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbikowa

Nie znam niczego takiego jak efekt Tyndala i i tym podobne. Miałam 3 razy akurat wypełniane bruzdy nosowo wargowe Restylanem , dolinę łez tak i za kazdym razem wszystko okay było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam na wypełnieniu doliny łez w Klinice Demeter na Białostockiej. No i ich mogę polecić. Ja akurat trafiłam na fotel doktor Maj 🙂 rewelacyjna kobieta, która zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem  nie dość, że dolina łez to i sińce. Mocny korektor i do przodu... Ale też jestem tym zmęczona.

https://instytut-urody.katowice.pl/mezoterapia-iglowa-kiedy-wykonac-pierwszy-zabieg/

Czytałam, ze mezoterapia bardzo pomaga ale ciekawi mnie czy ktoś się na to wybrał. Rzeczywiście jest taki efekt jak sie o tym mowi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×