Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozbyłam się rzęs:(((((((

Wyrwane rzęsy po przedłużaniu - wejdżcie proszę!!!

Polecane posty

Gość pozbyłam się rzęs:(((((((

Dziewczyny poradzcie i pocieszcie bo normalnie dostane zaraz zawału chyba:( Przedłużałam sobie rzęsy metodą 1:1, ale po 2 tygodniach kilka wypadło, kilka się poprzekręcało, parę powyginało, ogólnie tragedia:( stwierdziłam, że jak mam takie długaśne mieć niektóre proste, niektóre krzywe, a pomiędzy wielkie szpary w miejscach gdzie już ich nie ma to chyba lepiej się ich pozbyć, no i zaczęła się masakra:( Nie wiem jakim cudem była to metoda 1:1, ale chciałam wyrwać jedną, wyrwałam od razu 5!!! tak mi ta babka je posklejała:( ogólnie pomijając ból przy usuwaniu rzęs to jak zaczęłam to stwierdziłam, że trzeba to zrobić do końca, przecież nie dostane z 5 rzesami mega długimi, a reszta łysa:( no właśnie...łysa:( udało mi się kilka po prostu oderwać od swojej rzesy, ale to dosłownie po 5:( reszta poszła wraz z cebulkami:( teraz mam może po 15 cieńkich i krótkich rzęs w każdym oku:( Szok wielki, tym bardziej, że ostatnie 2 miesiace miałam mega długie i grube rzęsy, więc wyrywnie swoją drogą pozbawiło mnie wielu rzęs, ale dochodzi do tego jeszcze kwestia ze już się człowiek oswoił z czarnymi i długimi, a teraz mam zero w miejscu rzęs:( Macie jakiś sposób na to żeby rzęsy szybciej odrosły? czy one w ogóle odrosną czy zostanę z łysymi powiekami?:( zdarzyło wam się kiedyś takie durne przedłuzanie żeby tak naprawdę metoda 1:1 okazała się metodą 1:5?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokolokoo
spoko loko odrosna. widzialas kiedys kogos bez rzes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie swoja prace
rzesy odrastają, ale bardzo wolno, kiedyś jako nastolatka przypaliłam sobie zapalniczka i pol powieki było bez rzes, masakra, przy makijażu jeszcze bardziej się rzucalo w oczy wiec na jakiś czas musiałam zrezygnować z tuszu, nie pamiętam dokładnie jak długo to trwalo, ale kolo pol roku conajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam.....:):)
spokojnie odrosna Ci:) ja kiedys nie mialam rzes na jednym oku i jakos przezylam:) zapalniczka sobie niechcacy skopcilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formule 1
mam krotkie, slabe rzesy, jakies poltora miesiaca temu kupilam w seforze odrzywke do rzes , ktora miala je wzmocnic i.... nic!!! jakie byly takie sa! A uzywalam 1-2 razy dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwkawkompocie
spokojnie, nie panikuj. Ja tez się poczatkowo przestraszyłam po tym jak wypadły mi przedłużone rzęsy. Czułam się "łyso". Po pierwsze dlatego, że przez miesiąc miałam długie i geste rzesy (mialam doklejone 12 mm + odrost okolo 3 mm juz pod koniec) i potem nie moglam sie przyzwyczaic do normalnej dlugosci tj. 7-8 mm bez tuszu. A poza tym faktycznie na początku rzęsy były trochę słabsze niż przed zabiegiem ale po 2 tygdoniach wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam.....:):)
ooo widze ze nie ja jedna zapalniczka sobie rzesy zalatwilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie swoja prace
a tez myslam,ze więcej takich przypadkow nie ma jak ja:D, to dawne czasy...:D, ale starchu bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
Kup sobie odżywkę - z tańszych - L'Biotica krem do rzes ok. 15 zł w aptece/zielarskim z drogich - Revitalash - od 230 do 350 zł, albo Rapidflash - ok. 150 zł. Te 2 ostatnie są polecane dla osób po chemioterapii gdzie nie ma w ogóle rzęs. Przejrzyj KWC na wizażu i poczytaj opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozbyłam się rzęs:(((((((
jejku dziewczyny dzięki wam serdecznie za odzew:* jesteście kochane:) troszkę mi ulżyło czytając wasze pocieszenia i historie np.z przypaleniem rzęs zapalniczką:9 tak jak tu ejdna z was napisała, dziwnie się czuję już przez samo to, żę moję rzęsy są jasne, cieniutkie i mają jakieś 6-7 mm:/ a ja robiłam sobie długość 10 i to jeszcze najgrubsze, więc naprawdę przy mojej twarzy wyglądało to spektakularnie:D aż się sama babka zdziwiła, że tak to jest u mnie widoczne bo u innych 12 nawet tak nie widać:) najrosze, żę rzęsy które zostały niektóre są takie hmm..pofalowane? nie wiem jak to nazwać takie nie proste tylko coś im się stało złego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla przedluzaczka
chcialam sobie na wakacje zrobic bo jade pod namiot, nie bede sie malowac ale boje sie ze bede potem zalowala :( czy takie efekt jest tylko jak ktos spartoli robote i poprzykkleja sztuczna rzese do paru naturalnych? czy nawet jak jest 1:1? swoje rzesy mam dlugie, ale jasne. jak pomaluje tuszem to mam ladny wachlarz, po hennie nie ma takiego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozbyłam się rzęs:(((((((
powiem tak - dwa tygodnie było naprawdę fajnie, potem te rzęsy wypadają, wiadomo, że nie jakoś równomiernie, więc zdarza się, że wypadnie CI 5 rzęs obok siebie:/ wtedy to mega widć, wiadomo:/ poza tym w jednym oku wypadają bardziej niż w drugim i tym sposobem miałam wszystkie w jednym i 1/3 w drugim - chyba nie muszę CI pisać jaki to dawało efekt?;/ także ja polecam jeśli chcesz mieć łądne rzesy tydzień bo to co potem się dzieje to tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunt to nie wyrywać rzęs
jak wypadną te doklejane to maskować to tuszując rzęsy, ja tak robię i wygląda to w miarę ok generalnie doklejane rzęsy nie lubią jak się przy nich za dużo majstruje, im mniej je dotykasz tym lepiej mam doklejane rzęsy już od ponad pół roku i moje własne wcale na tym nie ucierpiały uzupełniam je średnio co miesiąc, czasem co półtora i jest ok nie można wybierać za długich rzęs bo się potem przekręcają i plączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielita2876
odrosną, ale juz nie takie jakie byly wczesniej, ja sobie codziennie pluje w brode, bo od 6 lat mam liche, przerzedzone rzesy. oczywiście nie musze mowic jak to teraz wyglada, nawet sie juz nie maluje bo wtedy jest jeszcze gorzej. A mialam kiedys takie piekne i geste;/// coz, za glupote trzeba placic.. dodam ze to bylo 6 lat temu no i skoro przez ten czas jak nie odrosly to juz nie odrosna.;/ takie jakie byly wczesniej oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedłużyłam rzęsy po 5 tyg zdjęłam je specjalnym płynem ale moje rzęsy też wypadły i teraz mam po" pięć " na powiece jestem w szoku przepłakałam pół dnia mam nadzieję że szybko odrosną :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo skuteczne jest serum Long 4 Lashes. Używałam i mogę potwierdzić na własnych rzęsach. Ładnie odbudowuje, zagęszcza. Rzęsy rosną szybciej i są zdrowsze. Nie jest to tani preparat, najtaniej gdzie kupiłam było na stronie internetowej melissy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odżywkę long 4 lashes mozna ja kupic czesto w rossmaanie za okolo 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepsko jakoś miałyście założone. Mnie wypadały owszem, ale wtedy kiedy się wymieniały z moimi naturalnymi rzęsami, zresztą Pani Kasia ( chodzę do salonu Elegante), która mi je zakładała, powiedziała że tak właśnie tak może być. Żywotność naszej rzęsy to 1-1,5 miesiąca, więc mają prawo wypaść. Bez przesady i paniki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odżywkę biotebal xxl i widzę, wyraźną różnicę. Rzęsy są naturalnie gęste i długie. Nie ma potrzeby doklejać sztucznych i uszczęśliwiać się na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po przedłużaniu miałam rzęsy w tak kiepskim stanie, że musiałam zakupić sobie serum biotebala, żeby mi szybko odrosły i się wzmocniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam na dłuższą metę przedłużanie rzęs, obecnie nie mam ich w ogóle i leczę się u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również odradzam przedłużanie. Miałam po nim same problemy z rzęsami. Faktycznie i mi odżywka bardzo pomogła i ładnie zagęściła rzęsy. Używałam Biotebal włącznie dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę myślicie że wyglądacie ładnie z tymi rzesami? Tandeta. Widać że macie doklejane. Kiedyś to bylo może coś bo miało ****ardzo mało kobiet a teraz byle karyna na rzęsy mieć musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mają rację, jeśli się zacznie wzmacniać rzęsy biotebale, efekt jest naprawdę widoczny. Wystarcza dobry tusz i wyglądasz pięknie. Nie sensu ich przedłużać, jeśli twoje są zdrowe i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKawoszka
A dlaczego nie poszłaś ich zdjąć do salonu? M i pani Ola w Magic Visage od razu powiedziała jak je pielęgnować, jak myć i jeśli ewentualnie bym chciała zdjąć to najlepiej do niej przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×