Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyrwanie ósmeki ratunku pan bog ma mnie w opiece

Polecane posty

Gość gość

Dobry wieczór dziś niesamowicie spuchło mi dziasło taka czerwona kula której nie dało się dotknąć tak bolesna. Nie czekając pojechałem na pogotowie stomatologiczne. Po czym usiadłem w fotelu . I pani mówi stan zapalny. Bierze igle i z przerażeniem patrzę gdzie ona celuje tak przymierza się do opuchlizny i wbija wodę utlenioną, jestem twardym gościem na codzień ale plakałem jak dziecko . Skierowała mnie jutro do chirurga do wyrwania. Sram ze strachu . Niech pan bog ma mnie w opiece aż się poce jak pomyśle. Trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak ja się bałam. Miałam ósemkę z trzema korzeniami stan zapalny antybiotyk sączek potem wyrywanie i dłutowanie. Zabieg nic nie bolał tylko czułam jak łamie mi ten ząb i po trochę wyrywa. Miałam cztery szwy. Jak puściło znieczulenie to nawet tabletek nie brałam prawie nie bolało a jaka ulga :) nie ma się co bać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ósemka wyrosła wyrosła Ci prosto to nie masz sie czego bac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest, że macie stany zapalne? Ja miałam wszystkie dłutowania, wyrywania bez żadnych stanów zapalnych wcześniej. A też kilka lat zwlekałam z usunięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A też mieliście stan zapalny? nawet nie widać zęba tak dziasło spuchło ciężko mi przełykać cokolwiek i ból szyji ucha . Wolę iść do pierdla niż to wyrwać nie mogę otworzyc paszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zrobiła się tzw kieszeń na ósemce czyli dziasło przykryło ząb i tam często dostaje się jedzenie i zapalenie to u mnie norma co jakiś czas. Ale dziś to przybrałm nieco większy rozmiar powiększenie węzłów wszystko naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też z rok z kieszenią (w moim przypadku trochę inna była) chodziłam, czyściłam ją róznymi małymi szczoteczkami i płukałam strzykawką (wstrzykiwałam płyn do płukania) i nigdy stanu zapalnego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabieg w www.new-dent.pl i na szczęście wszystko dobyło się szybko i bez komplikacji. Aż sama byłam zdziwiona bo myślałam, że wyrywanie zębów będzie mega bolesne. Ale na szczęscie nie miałam stanu zapalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu miałam zabieg wyrywania ósemek w http://www.prodent.net.pl/ i na szczęście w moim przypadku obyło się bez żadnych komplikacji i sam zabieg odbył się bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×