Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna chyba les

Wyrzucaja mnie z forum LBGT bo jestem przeciwna wpuszczaniu imigrantów .

Polecane posty

Gość dziewczyna chyba les

Hej. Chcę Was przestrzec przez portalami LGBT chociaż sama jestem prawdopodobnie les ale nie mam pewności. Nigdy nie miałam chłopaka ani dziewczyny (jestem dziewicą) i nigdy nie chodziłam w tzw. parze ale widzę, że coś jest "nie teges" ze mną jeśli chodzi o orientację. Przed świętami trafiłam na portal LGBT i zarejestrowałam się tam. Nie chodziło mi o szukanie kogoś do związku tylko po prostu o popisanie z kimś kto ma przeżywa podobne rozterki do moich. U mnie nikt nie wie o mojej orientacji ani rodzina ani w szkole a ciężko tak samej zmagać się i nie mieć komu się zwierzyć. Tam na forum zostałam najpierw ciepło przyjęta dopóki wczoraj przypadkiem nie weszłam na temat imigrantów. Napisałam, że to dobrze, że do Polski nie wpuszczają tej bandy ciapatych gwałcicieli terrorystów i obiboków bo gdyby oni wprowadzili ten swój szariat to wyrżnęliby wszystkie lesbijki i feministki. Sądziłam, że wszystkie mi przytakną a tymczasem spotkałam się z totalnym atakiem, że co ja tu za nietolerancyjną propagandę uprawiam, że jestem rasistką, ksenofobką, faszystką, islamofobką itd itp. że przecież uchodźcy są biednymi ofiarami wojny potrzebującymi pomocy. Kiedy odpisałam, że te biedne ofiary wojny to byczki w wieku poborowym którzy gwałcą i dokonują zamachów i podałam konkretne przykłady z Francji, Niemiec i Szwecji a w dodatku pryznałam, że sama osobiście brałm udział w marszu przeciw imigrantom to mnie zakrzyczano, że jestem trolicą i dość mojego spamowania i wyrzucają mnie z forum a moje wpisy zostały usunięte. Zmierzam do tego, że wszelkie środowiska LGBT to tak naprawdę lewackie przykrywki które pod hasłami tolerancji działają na rzecz obcych sił. Jaka to tolerancja skoro nie wolno mi mieć tam innego zdania niż jedynie słuszna poprawność polityczna? Chcę przestrzec wszystkie normalnie myślące lesbijki by się trzymały z daleka od tych lewackich enklaw. Przy okazji mam pytanie. Czy w ogóle są jakieś normalnie myślące dziewczyny les (prócz mnie) czy jak już któraś deklaruje się jako les to zaraz musi pałać miłością do imigrantów nawet jeśli ci nie ukrywają, że w pierwszej kolejności poderżną jej gardło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś normalna i znam homosi, którzy myślą podobnie jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chyba les
Właśnie próbowałam się zalogować na swoje konto i nie mogę. Mój dostęp został całkowicie zablokowany. Chodzi o portal "KOBIETY KOBIETOM", pisałam tam pod nickiem "aradinna". Tak wygląda prawdziwe oblicze środowisk LGBT. Domagają się niby wolności i tolerancji ale wystarczy, że któraś ma o milimetr odmienne zdanie od jedynie słusznej ideologii lewackiej a natychmiast jest się wyrzucaną. To gdzie ta wolność i tolerancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu jestes les? brzydza ci faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna chyba les wiesz że Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA jest znany z browaru Namysłów czy nie wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chyba
No coś Ty, wcale nie brzydzę sie facetami. Napisałam tylko, że nie jestem pewna sama siebie ale to jeszcze o niczym nie jest przesądza. Zarejestrowałam się tam bo chciałam popisać z kimś to ma podobny problem. Niestety nie wiedziałam, że aby móc tam pisać trzeba koniecznie kochać imigrantów. Wszelka ich krytyka jest zabroniona pod groźbą natychmiastowego usunięcia z forum. Odnośnie mężczyzn to mam wielu fajnych kolegów których lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie te fora lesbijskie to kopalnia zawiści i plotek, nie mówię już tylko o polskim ale też anglojęzyczne, podobna dziwna atmosfera, takie osoby które opisujesz nazywają sie social justice warriors i sa znane z takicy zachowań. Ja się od kilku lat kręcę po lesbijskiej części internetu i nie tylko to forum jest c*****e, ale też portal queer to porażka świata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chyba
I wszystkie takie są? Nie ma żadnego normalnego? Straszne. Wiem, że zdarzają się też w miarę normalne les bo choć na forum bano się mnie jawnie poprzeć to ma priva dostałam wiadomości, że po cichu mają takie same poglądy w kwestii imigrantów co i ja. Dlaczego po cichu? Przecież nie musowo być na poje/banym forum. Nie ma gdzieś w necie normalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja orientacja lub nieco określenie, to jedno, a Twój rozum i poglądy to drugie. Jesteś zdrowomyslacą osobą, mam takie samo zdanie na temat imigrantów. To wojna hybrydowa przez zasiedlenie, oczekiwanie pomocy i coraz większych praw. Tyle tylko, że z biegiem czasu pasoźyt unicestwi swego zywiciela, a potem sam padnie z głodu, bo pracować się nie chce. Na dziś chodzi o korzystanie z zasobów i bogactwa bogatej Europy, i zniszczenie chrześcijaństwa tak "przy okazji". O to chodzi i islamistom i lewakom . Cel jest wspólny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu zabrakło kultury i umiarkowania w przekazywaniu opinii? Ja również jestem przeciwna imigrantom i generalnie anty-islamska, ale umiem mówić o swoich poglądach bez używania słów takich, jak "ciapaci" i bez ślinotoku wulgarności. Z żadnego forum ani towarzystwa nie zostałam wyrzucona/wyproszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nieokreślenie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi bo "tolerancję", to muzułmanie traktują każdego niewierzącego w islam jako istotę V kategorii, a z założenia kobietę, jako istotę niższą od kozy. I tyle by było z tej "tolerancji". Aby działała, musi funkcjonować w dwie strony, jak dwukierunkowa ulica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo jesteś normalna! Faktycznie dzicz islamska z Afryki i Azji powinna być wyrzucona z Polski i Europy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jeszcze młoda, w tym wieku człowiek może być zagubiony i dopiero się kształtuje. Jak nie masz przymusu wewnętrznego to lepiej nie ryzykuj czegoś czego potem można żałować. Ucz się, nikt rozsądny nie będzie dziwił że nie masz chłopaka. Temat zostaw. Pewnie w przyszłości już będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie organizacje typu LBGT za główny cel chyba sobie stawiają właśnie gospodarowanie umyslami naiwnych lesbijek. Wyprowadzac je potem na ulice itp. Z tego co wiem Biedron się w promocje tego angażuje i osobiście przekonalem się że jego otwartość i tolerancja jest mocno na pokaz. Ktoś na jego stronie napisał że gdyby rządził Polską to byłby u nas dobrobyt, odparłem ze gdyby Biedron rządził to mielibyśmy już w PL tysiące imigrantów i byłyby to zapewne skromne poczatki. Kilka godzin później dostałem bana. Ogólnie to znam kilka homoseksualistów i żadna z tych osób nie wypowiada się pozytywnie nt tego typu organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masoni zalozyli sobie na obchodach swego istnienia (stulecie w 1817r.), ze za kolejne 100 lat, czyli przypadajace w 2017r., religia chrzescijanska zostanie zniszczona całkowicie! ciekawe bo w 2017r. minie sto lat od obiawienia w Fatimie. moze byc ciekawie. tak, te srodowiska krzycza - zadaja takich samych praw - ale przy tym zadeptaliby oponentow. typowa niska zagrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chyba
Nie wydaje mi się aby określenie ciapaty było wulgarne czy obraźliwe. Mąż mojej siostry pracuje obecnie jako kanar w MPK i sam o się śmieje, że przyszło mu być kanarem. Czy sam siebie by obrażał? Za to ci imigranci wyznający Allaha jawnie nazywają nas niewiernymi psami i jeszcze nie słyszałam, żeby jakaś poprawna politycznie osoba obruszyła się na to. Nie, nie wyleciałam z "kobiety kobietom" bo użyłam słowa ciapaty. Chodziło o sam fakt, że jestem przeciwna wpusczaniu do Polski terrorystów i gwałcicieli i zamachowców krzyczących allah akbar. To raczej mnie zwyzywano od idiotek, od trollic, od nietolerancyjnych pustaków itd. Ja ani razu nie odcięłam się podobnym określeniem. Jeżeli już pisałam o głupiej lewackiej ideologii to słowo głupi odnosiło się do ideologii a nie do mojej oponentki. Co na to powiesz? Słucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są portale typowo lewackie i pewnie sami pracownicy tego portalu cie tak potraktowali jak tacy tolerancyjni to czemu nie składają wniosków o przydzielenie im pod ich utrzymanie i opiekę jakiś paparuchów kupili by pare kóz i mieli by spokuj jak widzę gdy ktoś broni tych szmaciarzy mam chęć uciąć mu łeb i krzyczeć JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA!!! Lewactwo prostactwo ale już niedługo niemieckie służby mobilizuja sie przed już dawno odkrytym poczatkiem wojny ktora za trzy dni sie zacznie w nowy rok tuż po 24 polska armia też już jest zmobilizowana na zachodzie kraju wiem bo dwuch kolegów pracuję jako zawodowi i zostali przydzieleni do jednostek w wielkopolsce i do 30 grudnia mają sie stawić w jednostkach i mówią ze dużo osób tam wysyłają z całego kraju nikt nie wie po co ze niby jakieś szkolenia ale mieli mieć na sylwestra wolne w****ieni sa niezle a ja wiem ze to zaplanowana przez żydów akcjia zniszcze nia niemiec po to byly te kontenery z bronią znajdywane przez policje w calych niem czy ech6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale czego sie spodziewałas skoro wiesz z jakich źródeł są finansowane te organizacje oraz samo to, że są popierane przez środowiska lewicowe. gdyby lewacy i homosie rządzili to zrobiliby z nas 2 Szwecję. ale plan jest taki, bo wykrakał to jakiś lewicowy naukowiec przed kamerką, że formuła państwa narodowych oraz UE w jej obecnym kształcie wyczerpała się juz!!! i należy wymieszać Europejczyków z innymi rasami. wypowiedzi żydowskich znakomitości dopełniają obraz tego planu - bedzie wtedy idelana podrasa robotnikow pracujacych na tych, którzy bedą nimi rządzić (a sami nigdy praca się nie skalają, bo musza tylko studiować Torę), czyli tych którzy uważaja się za naród wybrany, za władców Ziemi - czyli y*****ych ŻYDKÓW. jak ja nie nawidze tych s******nów - robia wszystko by zasiedlic EUrope imigrantami - och jak oni gorąco orędują za przyjmowaniem imigrantów, a w tym samym czasie zaostrzają prawo wobec "nielegalnie" probujących przedostać się na "ich" ziemie Palestyńczyków = równa się to odstrzeleniem łba albo dożywociem. oglądałam kiedyś dokument przedstawiający spór o zachodni brzeg Jordanu. jakaś tam żydówa wysoko postanowiona mówiła zapieklona, że tylko im to sie nalezy. dlaczego? bo stary testament tak mowi!!! żadna normalna argumentacja do niej nie docierała. była tak zapieklona jak Kaczor Maciar i cały pis razem wziety i do tego KOD z PO. wyobrazasz sobie? oni maja swoj pkt widzenia i nie nie reszta ich nie obchodzi! to jest totalnie pok*****ona nacja! nie zdziwiłabym sie jesli te działania zwiazane z wpychaniem nam imigrantów i próbą zniszczenia EUropy (potem przyjdzie wybawiciel Żydowski i załatwi muslimów i przejmie z automantu ziemie europejskie w swoje wladanie!!!) byłby tez po części słodką = odwleczona w czasie zemstą z holocaust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRUCAFUKS
Po pierwsze zadnego holocaustu nie było bynajmniej w tym wymiarze ktory nam j****a tv pokazuje obejzyj sobie wypowiedz bylego więźnia z Auschwitz Polaka który mówi że w Auschwitz nie zabijano żydów nawet komor gazowych tam nie było tylko 1 ktematorium Żydzi byli wywozeni do treblinki i tam zginęło ich okolo 200 tyś a w calej wojnie ok 0.5 mln w Auschwitz Żydzi byli jako kapo a w treblince polacy i chodzilo o to żeby wspolnie sie nienawidzieli a jesli chodzi ci o tore to jesteś w błędzie bo ci Żydzi o których mówimy wyznają talmut rabiniczny i są to Żydzi aszketyjscy czyli Chazarowie co zludem Judy nic wspulnego nie mają tylko kryją sie pod plaszczykiem antysemityzmu też k***w nie na widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna  chyba
Ja też myślę, że te portale niby dla lesbijek są w rzeczywistoiści kierowane i sponsorowane przez lewactwo. Krótko tam byłam bo ledwie parę dni ale już sam fakt, że człowieka wyrzuca się stamtąd za poglądy polityczne o czymś świadczy prawda? Rozumiałabym gdyby chodziło o jakieś naganne zachowanie albo niecenzuralne słownictwo. Nie, tam wystarczy nie lubić imigrantów i od razu do widzenia. Czyli na takich portalach nie chodzi o żadne zrzeszanie lesbijek tylko o urabianie światopoglądu. Albo przyjmujesz ich światopogląd bez względu na własne zdanie albo won. Teraz sama się przekonuję, że nie można wchodzić na ich strony. Oszusci i aparatczyki lewackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale przyznaj ze jakis holocaust jednak był. widziałeś przecież filmy na których lezą na hałdach trupy ludzkie.. Ciemność skryje ziemie - mozna obejrzec np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Holokaust byc to byl ale... Przedwojenne encyklopedie podaja ze obszar Polski zamieszkiwalo 3-6 mld. Zydow. W wyniku holokaustu zginelo az 6 mln. Zydow. Przezylo zaledwie 6 mln. bo tyle pobieralo odszkodowania. Nie jestem matematykiem ale cos mi sie tu nie zgadza w rachunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedwojenne encyklopedie podaja ze obszar Polski zamieszkiwalo 3-6 mld. Zydow. W wyniku holokaustu zginelo az 6 mln. Zydow. Przezylo zaledwie 6 mln. bo tyle pobieralo odszkodowania. Nie jestem matematykiem ale cos mi sie tu nie zgadza w rachunkach... x mi sie wydaje ze obszar PL zamieszkiwał 3-6 mln zydów "D x niech zgineło w wyniku Holocaustu 6 mln zydów na swiecie! przezyło 6 mln zydów na swiecie! - moze tak powinno byc podane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chyba
Jesteś jeszcze młoda, w tym wieku człowiek może być zagubiony i dopiero się kształtuje. Jak nie masz przymusu wewnętrznego to lepiej nie ryzykuj czegoś czego potem można żałować. x Ale ja nie zarejestrowałam się tam, żeby szukać kogoś do seksu. Chciałam zwyczajnie popisać a boję się rozmawiać twarzą w twarz i przyznać się, że mogę mieć inna orientację. U mnie nikt nie wie, że mam te skłonności. A rodzina przy stole na świętach pytała czy już mam chłopaka a ja nic nie odpowiadałam bo co miałam powiedzieć. Chciałabym komuś zwierzyć się a nie mam komu. Myślałam, że chociaż popiszę anonimowo z kimś podobnym do mnie a tu niestety trzeba najpierw być lewaczką i kochać muzułmańskich najeźdźców ekonomicznych zwanych uchodźcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Dziewczyno chyba les z tego co piszesz widac, ze jestes madra i skoda byloby takiej kobiety na zmarnowanie. Nie idz w zadne zboczenia tylko sprrobuj poszukac pomocy u specjalisty. Tego typu zaburzenia (bez obrazy) daja sie leczyc. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodriquesso
Zakochałaś się w koleżance z pracy? :P :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodriquosso
* miało być w koleżance z klasy. Dopiero teraz doczytałem, że jesteś jeszcze w szkole. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chyba
Nie jestem w nikim zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×