Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysmiała mojego penisa

Polecane posty

Gość gość

Zeby sie nie rozpisywac to napisze krotko. A wiec wylądowalem z kolezanka w lozku. Sciagnalem majtki i zaczelo sie. dzwnie popatrzyla usmiechnela sie walnela scieme i zaczela sie ubierac w pospiechu. Nie jestem hojnie obdarzony przez nature, mam tylko 14 cm w stanie wzwodu. I pewnie ta wielkosc byla dla niej nie do przyjecia bo reszta ciala jest ok, wszystko zadbane i ogolnie sylwetka umiesniona. Na koniec jej wyjechalem ze jesli ocenia mnie i moje umiejetnosci lozkowe przez wielkosc mojego penisa to nie jest warta bym jej poswiecil swoj czas. Zdziwila sie i wyszla. Dobrze jej pojechalem czy moglem cos jeszcze dopowiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjesz fasolowki, dzis kuchnia serwuje :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EE i tak jej w piety nie poszlo. Nie przespala sie z Toba szansy juz miec nie bedziesz. Woli chojnie obdarzonych. Ale nie przejmuj sie wiekoszsc Polakow ma male w spodniach dlatego tak Polki sie lubuja w bzykaniu z murzynami, Arabami w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiłankenobi
I racja. Szkoda czasu na takie zdziry. Trzeba szukać normalnych wartościowych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miala racje, szkoda czasu na takich cieniasow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiłankenobi
Z drugiej strony gość mimo mniejszego przyrodzenia mogl byc dobry w lozku. Wiec to ta laska to pusta szmata w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiem sie jako kobieta - nie liczy sie dlugosc tylko grubosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrecz nie powienien byc za dlugi, bo to nam sprawia bol, a mezczyzni nie wiedzac o tym przechwalaja sie jakie to maja dlugasne ch***. Powtarzam raz jeszcze - wazny jest obwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiłankenobi
Zgodze sie. Moze byc nawet te 14 cm dlugosci ale jesli obwod jest spory to bedzie gwarancją rozkoszy, oczywiscie pod warunkiem, ze facet wie co robic w lozku. Mysle ze obwod ok 15-16 cm bylby OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko kto ma 15-16 cm w obwodzie. Juz 13.5-14 jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiłankenobi
W ostatecznosci mozna sobie kupic jakies nakladki z wypustkami na penisa i dobry wibrator dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A może Twój fioot waniajet i jest potryty warstwą czegoś mocno nieapetycznego, albo jeszcze gorzej, usiany krostkami?" x Jesli chodzi o wyglad mojego czlonka to jest idealny. jedynym minusem jest jego dlugosc, tylko 14 cm. nie mam na nim zadnych krostek, przebarwien itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudne dziwne pytania
nie znamy powiedzenia "Nie ważne jaki pędzel!ważne jak maluje" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka mizia
Chyba się przestraszyła sytuacji,moze dziewica. Rozumiem gdyby był jakis knypek korniszonek jak palec ale 14cm to całkiem norma. Nie miałam stu partnerów ale mój jeden mój były miał dużego i grubego i moim zdaniem jest to wada. Ciągły stres ze zaboli, trzeba się dotrzeć dać się poznać i zeby taki hojnie obdarzony wiedział na co moze sobie pozwolić. Najlepsze penisy to właśnie takie średnie ale najwazniejszy jednak czarodziej a nie rozdzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssccć
Fajnie powiedziane z tym czarodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze.. Nie powinieneś się przejmować...,nie ma powodu,może tylko tyle,że na niezbyt mądrą dziewczynę trafiłeś..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia00
nie wiem jak można się tak zachować... gdybym znalazła sie w takie sytuacji, nawet jeśli uznałabym to za defekt, to bym sie nie wycofała. no jakby miał 5 cm to może bym się przestraszyła, ale i tak bym nie chciała żeby facet poczuł sie urażony, w końcu to dośc delikatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia00
nie wiem jak można się tak zachować... gdybym znalazła sie w takie sytuacji, nawet jeśli uznałabym to za defekt, to bym sie nie wycofała. no jakby miał 5 cm to może bym się przestraszyła, ale i tak bym nie chciała żeby facet poczuł sie urażony, w końcu to dośc delikatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnia wiekość, w d***e jej się przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jeżeli to nie jest prowokacja to poleć jej najbliższą stadnine tam są okazy z których powinna być zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani wyżej co napisała ze dobrze zrobiła cienias z Ciebie , jestem kobieta i 14 cm to akurat dla moje pipki , a ty widocznie masz rozwalona psiochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają c**y jak wiadra to wymagają :D nie martw się autorze, to z tobą jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj penis ma 16 obwodu i 18 dlugosci.Czy jestem ch*jnie obdazony?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze wątek sie rozwija. A ta dziewczyna to nie wiem, moze potrzebowala czegos wiekszego i z gory zalozyla ze moje 14 cm jej nie zaspokoi. Nie zmartwilo mnie to bo wczesniej mialem kilka stalych partnerek sexualnych i bylo nam swietnie i dobrze sie bawilismy, tylko ta dziewczyna jakos inaczej zareagowala. Jak nie ta to inna prawda :) x "Do Pani wyżej co napisała ze dobrze zrobiła cienias z Ciebie , jestem kobieta i 14 cm to akurat dla moje pipki , a ty widocznie masz rozwalona psiochę " || Ja raz mialem dziewczyne z dosc duza vaginą tzn z zewnatrz, taka duuuza bułeczka i po udanym sexie powiedziala mi ze moj penis jest dla niej idealny. Pozniej uprawialismy sex prawie codziennie przez kilka miesiecy dopoki nie wyjechala do swojego ojczystego kraju. Widac sa jeszcze kobiety ktorym 14 cm wystarczy. Wiadomo wsystkich nie zaspokoje i nawet nie mam takiego zamiaru. I dobrze sie z tym czuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że masz do siebie dystans. Inni już by się pytali "czy 14cm to mało?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej mialem mega kompleks na punkcie wielkosci mojego penisa. Glownie przez filmy p***o i internet. Wszedzie tylko duze czlonki. Ale moje doswiadczenie z dziewczynami to zmienilo. Wyleczylem sie z kompleksow i zaakceptowalem siebie takim jakim jestem. Wielkosci swojego penisa nie zmienie wiec zmieniam to co moge zmienic na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz nam zamiast smlieya :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×