Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wysoki wzrost u dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Mam 176 cm wzrostu. Glupio czuje się przy niższych osobach, szczególnie facetach. Czy uwazacie, ze mogę nosić kilkucentymetrowe obcasy? I co mężczyźni sadza o takich wysokich dziewczynach. Dodam, ze mam figurę klepsydry, dlugie, ciemne włosy, ale ten wzrost to dla mnie kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa1234
Sama mam 174cm i nienawidzę jak stanie koło mnie taka mala kobita z 155cm. Czuje się wtedy jakos głupio:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jak kobieta to pol biedy, ale jak facet to ja czuje się niezrecznie, chociaż przecież nie powinnam się tym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i dziękuje goscHeh, trochę mnie pocieszyleś, a mogę wiedzieć ile Ty masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja biedna mam 182cm i co mam powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoki nie jestem, mam 174cm Lubię patrzeć gdy kobieta wysoka dodatkowo zakłada wysokie buty i eksponuje swój wzrost. Silna i dumna kobieta jest jak żywioł : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chodzicie na obcasach czy tylko na plaskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 170cm moj facet 172 i jest git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zawsze zastanawialam się, czy mężczyźni czują się glupio przy wysokich kobietach GośćHeh dzieki , pocieszasz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa1234
Ja chodzę na płaskich, obcas od wielkiego dzwonu. Czasami to w ogóle mam wrażenie ze jestem najwyzsza kobietą w moim miescie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczyną o wzroście 160 i na twoim miejscu skakałabym ze szczęścia. Długie nogi wyglądają niesamowicie, a przy moim wzroście cały czas muszę uważać, żeby ich dodatkowo optycznie nie skracać. Na twoim miejscu chodziłabym dumna, wyprostowana i w szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 175 i nie czuje sie wysoka, raczej przecietny wzrost, i z***biscie kobiecy, nie dziewczecy ale kobiey, jak jeszcze jestes szczupla i jedrny biust to ulaalalalal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 178 i uwielbiam mój wzrost, uważam go za atut :) Wzrost modelki i długie blond włosy to coś co wyróżnia mnie z tłumu. Nie chciałabym być niższa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja mieszkam w malej miejscowosci i tez mam czasem takie wrazenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni, czy lubicie wysokie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze umawiałem się z niskimi, ale gdy związałem się z wysoką, to potem każda kolejna musiała taka być :) Te dłuuugie nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam silny pociąg do wysokich i dużych kobiet, szkoda ze one mnie nie chcą bo jestem niski (172) ale udało mi się ze 2 razy wyrwć taką ze skutkiem i było zajeebiscie bo mam k****a większego niż wysocy faceci. I tu jest klucz do sukcesu a nie wzrost:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 174cm i rozm buta 42 niestety a wyjaki wzrost i jaki but?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli raczej podobają Wam się długie nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolla7
A ja mam 177 cm i kiedyś tego nie lubiłam, a teraz ? Nie chciałabym być 1.60 kurduplem. Takie kobiety to nie kobiety! Tylko że w szpilkach do znajomych czy coś nie chodzę, bo mogłabym być wyższa od chłopaków, ale na zakupy lubię i nieukrywam czuję ten wzrok facetów na sobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost 176, rozmiar buta: 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 178 i glownie nosze plaskie buty lub niskie obcasy bo moj chlopak jest nizszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
178, but 39/40, uwielbiam byc wysoka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jeszcze jedno pytanie: ile według Was, mężczyzn powinnam ważyć przy takim wzroście? (176)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
175 i rozmiar 41, hehe najlepsze jak poszlam do sklepu Venezia po buty i pytam o rozmiar kilku par a ona do mnie: Wie pani co ? Pierwsze slysze. To tylko na zamowienie. Ii jeszcze to zdziwienie wymalowane na twarzy. I tak zachowala sie pani ekspedientka w sklepie Venezia w Galerii Rzeszow. no myslalm ze padne, nie dosc ze wybraalm buty za okolo 500 zl to ta taki tekst . heheh nie ma to jak sie obruszyc na rozmiar nogi klientki. w dodtaku mam ladne i szczuple stopy a ta jakbym co najmniej miala lape jak Tołdi z gumisow. a niedaleko sa te tanie sklepy i ccc jest i wszedzie jakos rozmiar byl :/ i nikt zdziwiony nie byl . no pelna profeska ( to samo mam z biustonoszami, jestem szczupla a mam miesczke D i najchetniej odsylaly by mnie po staniki dla mam karmiacych :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×