Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

birmeńka

wystrój kościoła

Polecane posty

jak to u was jest robicie same ww własnym zakresie? czy kosciól ile kosztuje taka impreza? u mnie w kosciele jest tak ze nie ma zmian dekoracji miedzy slubami wiec razem z wszystkimi pannami młodymi sie składamy tylko nie wiem na jakie koszty mam sie szykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o koszty to pytałam o to Panią, która zajmować się będzie dekoracją u mnie. Koszt strojenia kościoła to u niej ok. 500 zł. Oczywiście wszystko zależy od tego czego dokładnie Para Młoda sobie życzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonówka29
nic tylko biznes otwierac.Straszne żdzierstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birmenka nie ma sprawy;) Niedługo szykuje mi się z nią kolejne spotkanie w celu omówienia szczegółów. Wtedy napiszę więcej co i jak u mnie to wygląda. :) A Ty masz już konkretny pomysł na strojenie kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy dekorować w 3 pary, więc się składamy. Na razie nie mamy określonej ceny - będzie po ok. 200 zł od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my mamy inaczej, wystrój jest w zakresie kościoła (kwiaty, wstęgi na suficie, "ubranie" klęcznika), w którym bierzemy ślub, płacę tylko 100 zł (albo aż, jak kto woli) za dwa bukiety obok klęcznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76
a ja zamierzam tylko kupic bukiet kwiatow przed oltarz i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my w 4 pary składamy się po 350 będziemy mieli tiul przy ławkach do tego przypinki, płatki róż między ławkami a dywanem, duży bukiet przy ołtarzu, dwa bukiety przy nas, pokrowce na krzesła i ich dekoracja-przypinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wystroj kosciola
to powinien byc standard. kosciol powinien miec swoje dekoracje i zakonnice czy tam koscielny czy nie wiem kto powinien ubrac przed slubem. w koncu za slub sie placi, daje sie tez kase osobno zakonnicy, koscielnemu, organiscie, przynajmniej u nas tak jest. wolalabym juz zeby slub np kosztowal te 500 zl min. (a nie ile laska chociaz jest ile laska ale i tak nasz ksiadz podaje kosmiczne ceny od bogatszych ludzi) i zeby juz byla dekoracja. ile latwiej byloby. nie trzeba by sie martwic. ja nie dekoruje kosciola bo mi nie zalezy wcale na slubie koscielnym, ja nie chcialam koscielnego. jedna para ktora ma po nas slub moze udekoruje, moze zaproponuja nam aby sie dolozyc to wtedy ok nie ma sprawy ale ja nic tam ubierac nie bede. ksiadz jest tak niesympatyczny ze pewnie chcialby aby go jeszcze prosic o to aby pozwolil dekorowac kosciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne pytanie
czy jest u was tak, ze na drugi dzien po slubie idzie sie do kosciola i zanosi sie tam kwiaty ktore dostalo sie od gosci? wczoraj przypadkiem się o tym dowiedziałam. nigdy wcześniej nie słyszałam aby leciec zaraz po weselu do kościoła! przecież jak impreza będzie do 5 czy 6 rano (optymistycznie zakładajac) to kto by zrywał sie do koscioła, zwłaszcza że na drugi dzien poprawiny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o czymś takim nie słyszałam a poza tym ja bede prosiła zeby zamiast kwiatow przynosili mi jakąś karme dla zwierząt :) póżniej oddam ja do schroniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somana
U nas za wystrój się nie płaci dodatkowo, są kwiaty, czerwony chodnik, ubrane na biało krzesła młodych, dodatkowo stroiki na ławkach i jakieś wstążki.Można sobie oczywiście zamówić coś dodatkowo jak się chce, ale po co?? Ofiara za ślub jest "co łaska", ale proboszcz zaznaczył, że jeśli się nie ma pieniędzy, to nie trzeba nic dawać :) Aha, płaci się organiście, ale nie wiem ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wprost powiedzieli w kościele ze slub bedzie kosztował od 500 do 600 zł do tego wystrój we własnym zakresie i organista :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie moj jak sie okazuje cudowny proboszcz powiedzial ze on i tak daje co piatek na kwiaty do kosciola wiec zebysmy dolozyli siostrze co go zawsze stroi to nam ladnie zrobi wiec dalismy 200zl przy czym w tym dniu mielismy slub tylko my i super nam zrobila i dziekuje proboszczowi za to bo jak widze to sami musielibysmy wydac od 500-800zl... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8253b2d0ba4d71a1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74734d475dc8c22e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d81d8f12f84eaf2f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie ja chce tez prosic
o cos innego zamiast tych kwiatow a tu mi chlop wczoraj wyskoczyl z tekstem ze kwiaty sie zanosi na drugi dzien do kosciola i ze na msze na drugi dzien po slubie idzie sie obowiazkowo! pierwsze o tym slysze, bylam juz 3 razy druhna i gdyby cos takiego bylo to przeciez bym wiedziala, ze panstwo mlodzi byli po weselu na mszy. bez sesu to dla mnie. tak sie wkurwilam, ze nie wiem. wesele mamy kawalek od domu, mamy tam nocleg zapewniony na noc poslubna i on chce sie wracac na msze rano, a pozniej jeszcze poprawiny! chlop to nie rozumie ze trzeba sie wybrac na poprawiny, makijaz, fryzura. przeciez nie wezme tylko prysznica tak jak on. no boze co za osiol uparty. powiedzialam mu, ze nawet jak ktos przyniesie mi kwiaty to ja nie mam zamiaru oddawac ich do kosciola bo to beda MOJE kwiaty! a nie bede leciec z jezorem na brodzie zeby ludzie widzieli, ze zaraz ide na drugi dzien do kosciolka i niose tam sterte kwiatow w ofierze. bo o to chodzi, rodzice mojego faceta sa ze wsi i bardzo patrza co ludzie powiedza i on nie chce robic im wstydu i ciagnie mnie na sile do tego kosciola na drugi dzien. chociaz podejrzewam ze to tylko jego wymysl. szkoda bardzo. i tak ksiadz zedrze z nas z 1 tys. za slub. i jeszcze kwiaty bede mu nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest jeszcze lepiej bo dzień przed ślubem jest święto kościelne i ksiądz stwierdził, że w takim razie mamy ubrać kościół na święto i on już nie będzie go wtedy dekorował. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraaaaa_b
w moim miescie w jednej parafii wogle NIE WOLNO! stroic kosciola ani na komunie ani na ślub na nic :O do tego jesli nie wylozy sie na slub 1tys to nei ma mowy o slubie :O jednej parez powiedzial nei macie pieniedzy to po co bierzecie slub za co chcecie pozniej zyc jak nie stac was na zaplacenie za slub:O Niby jest religijny itd a co pare miesciecy zmienia samochody... w kasynie podobno przebywa non stop! a pozniej sie dziwią ze ludzie do kosxciola nie chcą chodzic do dziewczyny ktorej facet chce isc na drugi dzien po weselu do kosciola:O matko swieta wlasnei tak jest przyjete ze bierzesz slub w sobote pote, weselicho a w niedziele odpoczywasz ...to moze lepiej by bylo brac slub w niedziele pozniej wesele a w poniedzialek do roboty w sumie na to samo wyjdzie:O normalnei zenada ... a jak są poprawiny jeszcze to na którą niby godz do tego kosciola :O ja bym sie zaparla nogami i nigdzie nie poszla:Pciekawe czy jemu sie bedzie chcialo :P u nas jesli ledno z rodziców nie zyje to kwiaty zanosi sie na grób matki lub ojca .... ale teraz jest moda zeby zamiast kwiatów poprosic o cos innego i ja to popieram poiewaz te kwiaty i tak uschną pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w niedziele po ślubie nie byłam w kościele, bo po pierwsze - byłam w sobotę, i to 2 metry od ołtarza, jeszcze dziś czuję się uświęcona na wylot, a po drugie - były poprawiny i zwyczajnie nie mogłam zostawic gości. Do tego zrobiliśmy objazdówkę po cmentarzach z kwiatami, bo coś trzeba było z nimi zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakapannamloda
a mnie podoba się taki wystrój na krzesło, tutaj dostępna jest od razu para takich dekoracji: http://congee.pl/product-pol-1208-Ozdoba-na-krzeslo-lub-lawke-w-kolorze-ecry-komplet-2-szt-.html do tego poduszka na obrączki, też jest tam na stronie. Nie podoba mi się przesadny wystrój kościoła, ewentualnie jeszcze takie białe płatki róż - http://congee.pl/product-pol-3642-Platki-roz-z-listkami-biale-100sztuk.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowanamama
To wszystko już było... Plus wypuszczanie pary białych gołębi - nie wiem kto wpadł na ten pomysł, ale chyba nie był przy zdrowych zmysłach. Na weselu córki nie było żadnych takich wymyślnych dekoracji. Kościół był udekorowany lampionami, ustawionymi wzdłuż głównej nawy. Salę weselną natomiast udekorowali światłem, z wielką pomocą firmy http://impresja-dekoracje.pl/ Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Zwłaszcza zdjęcia z kościoła wyszły przepięknie - elegancja w każdym calu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkanowak
my się skladalismy z parami, ktore akurat tego dnia tez braly slub na dekroacje. kupilismy biale kwiaty z kwiaciarni, ktorymi ustroilismy oltarz i lawki kolo przejscia. zamowilismy też takie ozdobne tasmy do kwiatow i materiały ozdobne na krzesla, wszystko z tego sklepu http://smart-deco.pl/dekoracje-slubne-warszawa/ a no i jeszcze ktoras z par dokupila lampiony ze swiecami,ale juz nie wiem skad oni je mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzona florystka, która udekoruje przepięknie kwiatami kościół na ślub to absolutna podstawa! Polecam poszukać kogoś na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Dekoracje/ tam znajdziecie fajne oferty w przystępnych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek 27
Nasz ślub bardzo nas stresował. Ogromnie przerażała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Ustaliliśmy, że temat wystroju zlecić profesjonalistom , i to była bardzo dobra decyzja. Wszystko wyglądało pięknie, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×