Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wytłumaczcie mi to bo sama nie wiem już

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o to że strajac się o dziecko najlepiej jak partner dochodzi wewnątrz co drugi dzień... Ale czy można kochać się codziennie tylko wiecie co drugi dzień by mię dochodziło do wytrysku wiec przecież plemniki będą wciąż w nim i "dojrzeją "... Czy to ma jakoś negatywny wpływ na jakość spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawiaj seks tak często, jak macie ochotę, a nie "staraj się o dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was staraczki to chyba pogięło. Chcesz mi powiedzieć, z chcesz rozochocić faceta a później nie dać mu skończyć bo plemniki nie dojrzeją ?? Ja bym się na jego miejscu czuła sfrustrowana :O Weź się tak nie spinaj z tymi swoimi starankami. Kochaj się jak masz chęć. Bo nie ma nic bardziej żenującego niż kalkulowanie w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to on zaproponował takie rozwiązanie bo co drugi dzień to dla mojego męża za rzadko i woli "se poszukać trochę " niż w ogóle ... ... To co dla jednych jest żenujace dla drugich nie , jedne zachodzą w ciąże chodź Nie chcą a inne chcą zajść i starają się o to jak mogą .... A ktoś może mi ODP na moje wcześniejsze pytanie? Była bym wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już Ci odpisałam na samym początku i to jest najszczersza prawda coś o tym wiem, bo walczyłam o dziecko bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemniki u kręgowców powstają w jądrach w wyniku spermogenezy, po czym dojrzewają w najądrzu. Jeden cykl spermogenezy trwa około 16 dni. Do wytworzenia w całości dojrzałej spermy potrzebne jest około 5 cykli, czyli ponad 2 miesiące Co ma zatem do tego "codwudniowa" abstynencja? Pozdrowienia dla męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×