Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbulwersowana_bardzo

Wywłoki które podrywają naszych misiaczków!!!

Polecane posty

Gość zbulwersowana_bardzo

Wypisują do nich maile, smski, lajkują im wpisy na FB! Skandal, zgroza, paranoja! Te głupie ku/rwy ośmielające się mieć zgrabne d**y i duże cycki, bezczelne suki, które eksponują ładne nogi! W habitach powinnyście chodzić wywłoki, w płaszczach do ziemi, w reklamówkach z Biedronki na głowie! A nie jeszcze jakieś makijaże, balejaże, pazury malują, żeby nam nimi naszych misiów i mężusiów kochanych wydrapać! Tępe szmaty, kretynki do kwadratu, sześcianu, potęgi entej i srętej, cholerne bladzie! Nasze misiaczki nic nie mogą poradzić, że się na nie gapią, w końcu taka męska natura. Prawdziwy samiec chce zdobywać wywłokę, gdyż jest to uwarunkowane genetycznie. Więc NASZA w tym rola, by wywłoki TĘPIĆ i misiuniów od nich IZOLOWAĆ! Dziewczyny nie dajcie się! Misiunie nasze są, precz z wywłokami, do boju o sprawiedliwość jedyną możliwą, czyli naszą, walczcie, aaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia00
haha :D Zapowiadało się nieźle, ale zbytnio przekoloryzowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób lepiej rachunek sumienia jak zdobyłaś swojego misiaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
Nadziać wywłoki na pal! Już misiunie się o to postarają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana_bardzo
Mój chłopak gdy go poznałam był wolny!!! A mnie akurat olał taki jeden głupi przystojniaczek, który nie wiedział co traci, taką cudowną kobietę jak ja odrzucił idiota. Mój misiek zawsze za mną biegał i się starał, nic nie musiałam robić i nie zamierzam, bo kobiecie może zależeć, ale STARAĆ TO MA SIĘ FACET!!! Głupie wywłoki się tylko ośmieszają myśląc, że jak się postarają dla faceta to będzie na nie leciał, hahaha :D Faceta trzeba trzymać krótko, bo inaczej ucieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
Racja, faceta trzeba trzymać krótko! Najwyżej do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnuj misia swego gdy cię nie stać na wiernego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo, brawo! Tak trzymać! Mężczyzną rządzi testosteron, więc jak taka wywłoka mu sama podejdzie pod nogi, to nie można go winić, że go skusiła. To te suki powinny trzymac się z daleka od zajętych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to tylko i wyłącznie wina suk! Co ma nasz zakochany misiu zrobić jak taka suka ściągnie majtki? To prawo natury że musi wtedy włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tu obowiązuje prawo dżungli, wygrywa silniejszy lub bardziej atrakcyjna. Natury nie oszukasz. ;) https://www.sexuarium.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he dobre oj te bezwolne misie i wywłoki nimi rządzące Tragedyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrońca Sprawiedliwości
W obronie mego małżeństwa wszystkie te wywłoki wbijam regularnie na swój wielki pal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma facet zaoponować? Jak on ma w naturze by przekazać geny jak największej ilości kobiet. Jak widzi wypiętą dopę, nie ma siły, musi włożyć! A wywłoki to wykorzystują, i wszędzie gdzie się da wywalają gołe dopy a chłop wiadomo, że się nie oprze jak mu stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego musicie kochane robić wszystko żeby nie mieli oni powodów oglądać się za innymi. Idealna cera, idealna figura, dużo seksu, smaczny obiadek, mieszkanko wysprzątane na błysk to podstawa kochane! I słońce w głosie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrońca Sprawiedliwości dziś W obronie mego małżeństwa wszystkie te wywłoki wbijam regularnie na swój wielki pal xxx :D:D:D:D maszynowo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Idealna cera, idealna figura, dużo seksu, smaczny obiadek, mieszkanko wysprzątane na błysk to podstawa kochane!" X Dokładnie! Wyprostujcie krzywe zęby, powiększcie małe cycki, uprawiajcie sport 2 godziny dziennie i róbcie misiowi pyszne obiadki, ale same tylko jogurcik i ogóreczka, żeby nie przytyć! Bo pójdzie do innej wywłoki. Poza tym sms do zajętego faceta to już praktycznie gwałt, to się powinno gdzieś zgłaszać!!! A kobiety o naturalnej urodzie bez tapety dla przykładu należałoby wieszać na drzewach w parku!!! A te z dużym biustem palić na stosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co ten sarkazm? Kochane ikoniecznie nie róbcie im awantur. Mężczyznami rządzi testosteron, dlatego czasem im przyjdzie do głowy skok w bok. Dlatego nie gańcie ich za to i nie boczcie się, tylko zróbcie się na bóstwa aby miś nie chciał od was odchodzić :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
ciekawe że żaden facet nawet nie oponuje x z faktami sie nie dyskutuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja , jak mój miś wraca od kochanki to jestem dla niego wyjątkowo przymilna w łóżku i robię mu loda do końca i z poświęceniem, żeby widział że własna żona jest lepsza w łóżku od byle wywłoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywłokaaaaaa
Od rama marzę o jakimś wielkim PALU .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywłokaaaaaa Ja Ci dam PAL! Pójdę do Twojej pracy ze skarpetami i brudnymi gaciami męża i elegancko i z klasą pokonam Cię w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywłokaaaaaa
Zlituj się i tych gaci nie wywijaj drachą do zewnątrz... co postronni w biurze winni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
nie mam dużych cycków, ani balejażu, ba! młoda już dość dawno przestałam być no i żonatych kolegów traktuję aseksualnie, a oni i tak a to flirt, a to niespodziewany całus, a to inne w teorii pochlebiające mojej "wywłokowatości" odruchy. Więc co mi radzisz, autorko? wór pokutny zakładać do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, powinnaś ubrać burkę albo habit - to zależy od Twojego światopoglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,tak matkuj mu ,zmień mu pampersa i karm papką,bo przecież misiaczek jest taki malutki...jak go będziesz tak traktowała to z faceta zrobisz dziecko i na męskości też on ucierpi ,sprawdź czy już mu się nie skurczył przypadkiem i zastanów się czy warto go tak bronić.Mój misiaczek tez niewiniątko udaje a puszcza się na prawo i lewo,tak to jest jak się ze smyczy puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×