Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherry 16

wzrost, a szpilki

Polecane posty

Gość cherry 16

Mam 16 lat i 168 cm wzrostu. Do niedawna uważałam, że mogę śmigać w szpilkach ile zechcę, gdyż nie wyglądam w nich głupio. Wszystko się zmieniło kiedy moja przyjaciółka (158 cm wzrostu) zaczęła opowiadać jak beznadziejnie wyglądają wysokie dziewczyny w szpilkach, z uwzględnieniem, że 168 to właśnie jest już to "wysokie". Działała i działa na moją podświadomość. Teraz ona paraduje po mieście w szpilkach, a ja martwię się, czy nie wyjdę na idiotkę zakładając wysokie obcasy. Ostatnio kupiłam sobie cudne buty (wysokość obcasa - 12 cm) i nie wiem, czy mogę w nich gdziekolwiek wyjść, czy się przypadkiem nie ośmieszę... pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 173 i już na dobre zrezygnowałam ze szpilek, bo zauważyłam, że faceci są coraz niżsi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe, ale z was zakomple
ksione dziewuchy:) Ja mam 179 i chodzę na obcasach 8-9cm i w dupie mam opinię innych, bo ja problemu w tym nie widzę, a jeśli ktoś widzi...niech się nie patrzy!:)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, wolałabym być niższa :D Ale z drugiej strony wolałabym jednak przekroczyć granicę 160 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goofno prawda . mam 176. męza nizszego od siebie ,i chodzę w szpilkach . on sie musiał przyzwyczaic . jak zaczynaliśmy ,byłam na obcasach i nie będę z nich rezygnowac .!!!! za to on zaczął szukac butów o wyzszej podeszwie. . nie mój problem . a juz napewno nie jakiejś zapyziałes laski co sięga nad parapet i zazdrości długich nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesccccccccc
ona jest zazdrosna bo widocznie ty wygladasz lepiej, ja mam 170 i chodze w szpilkach bo wyzsze dziewczyny w szpilkach lepiej wyglaadaja niz krasnale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmala89
Uważam, że to czy będziesz chodzić w szpilkach przy swoim wzroście 168 cm jest tylko i wyłącznie Twoją indywidualną decyzją. To Ty masz się czuć w nich dobrze a nie to jak odbierają Cię inni. Ja osobiście uważam, że nie powinnaś rezygnować z butów na szpilkach, ponieważ czasami są one przydatne. Chciałam Cię zaprosić na świetną stronkę http://linkaturs.com/news0041.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesccccccccc
nawet patrzac na swiat mody modelk maja minimuk 170 , lepiej nawet jak są wyzsze i chodza w szpilkach na wybiegach.. powiedz kolezance ze niech pomysli i obejrzy telewizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiilliiianna
jak najbardziej mozesz w szpilkach paradowac:) ja mam 162 i nawet jak zaloze szpilki to zazwyczaj czuje sie za niska, wiec śmiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelBlonde
Mam 175 i uwielbiam buty na wysokich obcasach. Przez długi czas głupio się czułam zakładając wysokie buty ale za każdym razem widząc wysoką dziewczynę na szpilkach myślałam jak świetnie wygląda. Od razu rzucała się w oczy! W pewnym momencie doszłam do wniosku że to nie mój problem że inne laski wyglądają przy mnie jak krasnale. Na imprezach też jestem wyższa od większości chłopaków ale wiesz co? - nie interesuje mnie chłopak przy którym nie mogę założyć tego czy tamtego bo będę od niego wyższa. Nie mam zamiaru żałować, że lubię wysokie obcasy. Niech oni żałują, że nie są wyżsi. Dziewczyny, to nie oni mają przebierać w nas tylko my w nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry 16
Hah, to nie takie proste, ona zawsze ma gotową odpowiedź. Ostatnio stwierdziła, że to geje stworzyli wizerunek modelki (czyli to, że ma być wysoka i chuda). Szczerze mówiąc jeszcze nigdy moje zdanie nie zostało przyjęte, bo to ona zawsze ma racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelBlonde
odpowiedz jej że geje są znani z dobrego gustu więc widocznie coś w tym jest :P a tak poważnie to toksyczne znajomości radze kończyć jak najszybciej. nie wiadomo do jakich jeszcze kompleksów cię może doprowadzić taka koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mam ochotę znów założyć szpilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesccccccccc
nooo widac ze to dobra kolezanka nie jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesccccccccc
ja bym powiedzal " ja lubie szpilk, wiem ze wygladam w nich super, rzucam sie w oczy i czuje sie swietnie ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesccccccccc
a w ogole to chyba ma kompleksy,.. nie jest ani wyskoa ani chuda, i dlatego to krytykuje haha jakbym ja miala z nia do czynenia to bym jej powiedziala co mysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annniee
szpilki opinia Ja mam 171 cm i noszę szpilki czy też buty na wysokim obcasie prawie zawsze tak od 10 lat . Najwyższe szpilki mają 13 cm . Świetnie się w nich czuje . Jeśli chodzi o problemy zdrowotne to nie mam żadnych a noszę buty na obcasie od 10 lat codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry 16
Kupiłam dziś sobie kolejne buty, tym razem koturny (obcas 11 cm) są niesamowicie wygodne. Zamierzam je ubrać na spotkanie ze znajomymi w sobotę... trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszaj
powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek89
witam was! mam 169 wzrostu i spotykam się z kobietą o wzroście 183 która do tego lubi nosić duże szpilki 8-10cm jesteśmy już ze sobą pół roku muszę stwierdzić że wyższe kobiety są bardziej seksowne miłe oraz dużo lepsze w sexie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek89
może i jestem kurdupel ale skopał bym dupę nawet o 20cm większemu biorę na klatę 140kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam 175cm wzrostu a smigam w szpilkach jak mam tylko okazje. wiekszosc facetow jest wtedy ode mnie nizsza ale to wcale nie sprawa ze czuje sie zle, wlasnie odwrotnie. czy to zle ze czuje sie dobrze, ze niejeden facet moze nalapac przeze mnie kompleksow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noś jak Ci się podobają! Nie zwracaj uwagi na to co inni myślą na ten temat, a jeżeli komuś to nie pasuje, to jego problem, nie Twój. Sama mam 175 cm, ale prędzej zjadłabym własne szpilki, niż z nich zrezygnowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfdgfdfgf
od razu widać że to prowokacja... marna zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomen4r21
ludzie to jest chore!!! u mnie w mieście 80% par to kobieta jest wyższa od mężczyzny ja mam 185 a moja żona 167 i taką róznice wzrostu jest idealna bo kobieta moze ubrac jake chce szpili lub wogóle może bez wstydy iśc z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiadaf
mój facet ma 163 wzrostu a ja mam 178 i według mnie jest lepiej jak kobieta jest wyższa bo wtedy facet się jej słucha bo sie boji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomen4r21
jak to jakiego wstydu! ze facet jest kutasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×