Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasna

Yasminelle z 35,80 zł Warszawa

Polecane posty

Gość Yasna

Było juz kilka zapytan, gdzie najtaniej znalezc Yasminelle, wiec ja krazac po Warszawie znalazlam własnie za 35,80 zł w aptece na Świętokrzyskiej 32. To az o 10 zł taniej w porownaniu z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwsylw
o matko a gdzie konkretnie koło hali banacha bo muszę zacząć szukać żeby nie przepłacić np.48 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbllaaaa
no dobra sama sobie poradziłam, ale w razie gdyby ktoś tu zabłądził w poszukiwaniu mety na yasminelle to tak: Grójecka 122m przystanek tramwajowy za halą banacha podobno w jakimś bloku mieszkalnym, niedaleko skrzyżowania z korotyńskiego. Cena baaardzo atrakcyjna 33pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yas
Witam, mam do sprzedania 2 opakowania yasminelle za 40zł/op. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie. Zainteresowanych proszę o kontakt na gg: 1695808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatusek20
na Szczęśliwickiej na przeciwko APS są po 36zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko962
Kupie Yasminelle- najlepiej w warszawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie01
Mam do sprzedania 3 opakowania Yasminelle za 100 zł. Termin ich ważności upływa w 2015 roku. Proszę o kontakt osoby z Warszawy. Mój mail: angie01@vp.pl pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hallyss
To ja też dorzucę swoją cenę - 34zł z grosikami, w Łodzi, w aptece firmy Juventa w centrum handlowym Manufaktura. Taniej nie znalazłam. Z tego co wiem a propos cen jeszcze antykonceptów to znajoma kupuje tam Cilest po ok 12zł. Generalnie jest to bardzo tania apteka, także polecam dla osób z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga378
Pilnie odkupie ofoliowane opakowanie yasminelle. Kontakt olka.wawa1@o2.pl gg 8687007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guinev
mam do odsprzedania yasminelle, kontakt: guineveree@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelle lub yaz
któraś zna aktualne ceny yasminelle lub yaz?? w wawie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola.w
Witam. Pragnę wystawić pozytywną referencję dla Pana ssiemek@wp.pl, od którego kupiłam tabletki yasminelle. Towar jest sprawdzony, w niskiej cenie, a przesyłka błyskawicznie dostarczona. Polecam tego wiarygodnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz, że to nie podróby? Właśnie taki handel na całym świecie jest jeszcze większą falą od handlu narkotykami. Oglądałam nie jeden program, czasem takie leki trafiają nawet do aptek, w UK w zeszłym roku zdarzyło się to w 10 aptekach. Wyglądają identycznie jak normalne tabletki, mają nawet znaki hologramowe. Był przypadek kiedy lekarz zapadł w śpiączkę na tydzień po czym okazało się, że miał właśnie te podrobione leki a on nawet nie zauważył różnicy. Skoro w innych aptekach jest od 35 do nawet 50 zł, to dlaczego ten Pan sprzedaje za 25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julya1@o2.pl
Chętnie odsprzedam tabletki yasminelle. Posiadam kilka opakowań, wszystkie są zafoliowane i oryginalne. Ważność do 2013 roku. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: julya1@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikawarszawa
w Aptece na Wierzbnie (superapteka.pl) za 38,50zł są yasminelle. Znalazł ktoś w Wawie ostatnio lepszą ofertę? Bo muszę kupić 3opakowania w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka342
Skąd takie różnice? Ja biorę midianę i sobie chwalę i reż różnice w cenie nawet do 20zł w róznych miejscach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore midianę
też biore midiane nie dośc że tania to jeszcze nie mam zadnych ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pani doktor mowi mi zawsze gdzie mozna dostac najtaniej dane tabletki. Spytac zawsze warto, lekarze na pewno sie dobrze orientuja w cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maltuk
pilnie kupie yasminelle tel 505826858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Posiadam do sprzedaży orginale, zapakowane i zafoliowane, Polskie Yasminelle, opakowanie 35zł i yasmin 30zł. Długi termin ważn. 06.2015. kontakt.663-366-987 iwonka8903@onet.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoola
ja zawsze kupuje w aptece Marcinkowscy przy rondzie wiatraczna na grochowskiej za 35zl. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoola
jest jeszcze taniej na grochowskiej! wczoraj kupowalam yasminelle za 32.90zl w tej aptece u marcinkowskich. daja na odpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
Witam. mam do sprzedania tabletki Yasminelle nowe zafoliowane apteczne za cenę 25zł za opakowanie, możliwy odbiór osobisty w Warszawie, wiecej informacji natalia11@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonak8903
Witam. Może bedzie Pani zintatesowana. Odsprzedam nowe, zafoliowane tabletki YAZ oczywiście Polskie. Data 08.2015r Kilka szt.. Cena za opakowanie 30zł. YASMINELLE 25zł. Polecam... 5zł wysyłka po wpłacie na konto, 14zł za pobraniem, iwonka8903@onet.pl 663-366-987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkotabletki
Odsprzedam tabletki --Yasminelle-- nowe, apteczne, zafoliowane--firma Bayer---------------data 08.2015-------------------------25zł--------------- Więcej na natalia11@op.pl------------------ODPISUJĘ OD RAZU ! Możliwy odbiór osobisty w Warszawie. (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulenkaaaad
kupie pilnie yasminelle - odbior w Warszawie. cool_asik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×