Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Anna

Z brzucha na plecy...

Polecane posty

Gość gość Anna

Witam rodziców ....byłam z moja 6 miesięczną córką na badaniach prewencyjnych lekarz kładąc ja na brzuszku czekał az się obróci, twierdził ze w tym czasie dzieci powinny obracać się według własnej osi, moja się nie obróciła, jednak ja mówiłam lekarzowi ze na pewno potrafi bo przecież widziałam, teraz kiedy przyjrzałam sie dokładniej to stwierdziłam ze potrafi tylko z plecków na brzuszek odwrotnie nie potrafi i zaczyna płakać, dałam jej czas bo każdy rozwija sie indywidualnie ale teraz ma juz 7 miesięcy i dalej tak samo...co mam myśleć to moje pierwsze dziecko... ja ponoć juz wstawałam w łóżeczku w tym wieku...martwię się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoretycznie powinna to robić ale jak sama napisałaś każde dziecko rozwija się w swoim tempie i nie należy go ponaglać. Jeżeli perzewraca się choć w jedną strony to jest ok. Może nie lubi tamtej pozycji i takie są dzieci. Dla porówniania 1 syn 6,5 msc raczkował siadał sam i stawał, chodził przy meblach. Młodszy 8 msc siedzi posadzony, obkręca się wokół włąsnej osi, buja się na przedramieniach i kolanach i pełza do tyłu i co nie panikuje, nie popędzam tylko czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszce tu masz taką tabelę ale nie trzymajmy się tak sztywno tych norm może być odchylenie o jakiś msc. Także spójrz na 6 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna
Dziękuję Ci bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×