Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

spotykam się z 2 lata starszą dziewczyną. Ostatnio oglądaliśmy razem tv. Ona położyła mi nogi na kolana, a potem podniosła jedną i zaczęła masować mi stopą twarz. Chciała, żebym jej całował stopy. Dla mnie to trochę dziwne, nigdy tego nie robiłem Myślicie, że to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nogi jej nie śmierdziały to jak najbardziej tak. Sama lubie jak mój facet całuje mnie po stopach, daje to delikatną rozkosz :) Jeśli Tobie wydaje się to dziwne, to po prostu jej to powiedz. Porozmawiajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie że dziwne, po prostu nigdy tego nie robiłem wcześniej, a doświadczenie z dziewczynami jakieś tam mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne dziewczyny lubią, jak się je caluje po szyi, inne po stopach, jeszcze inne lubie coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po szyi to chyba jednak coś bardziej zwyczajnego. Większość to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dowiedziałem się potem, że niektórzy też liżą stopy swoich dziewczyn, albo ssą im palce u stóp. To to już chyba przegięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiem się jako dziewczyna. Wiele dziewczyn nie lubi nawet jak się je po stopach dotyka, o czymś więcej nie mówiąc. Ale są też takie ( ja się do nich zaliczam), dla których całowanie czy lizanie stóp jest totalnie normalnie. Po takim masażu o jakim pisałeś, mój facet zapewne by mi stopy dokładnie wypieścił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×