Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

Gość uwielbiamzapachbzu30

witajcie !!! zaczynam starania od dzisiaj. takie na powaznie :) jest wiele nowych tematow gdzie dziewczyny sa znaja albo juz sa w ciazy wiec zapraszam na topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbadaj sobie poziom witaminy b12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zaczynamy za 8 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
gosciu > powodzenia zycze ! ja sie martwie bo jak czytam inne topiki to dziewczyny staraja sie miesiacami, latami i wcale to nie jest takie proste zajsc. fakt , niektore maja szczescie i zachodza za pierwszym razem... witamine b12 mam poziom ok. i wszystkie badania w normie. ehhh... mam dni plodne wiec dzialamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa24
Hej to ja, która pisałam, że za 8 dni zaczynamy ;-). Będę pisać pod tym nickiem:-).. Dodaję ten temat do zakładki i będę regularnie zaglądać. Ja jakoś na razie szczególnie się nie obawiam, że się nie uda. Nie ma się co od razu negatywnie nastawiać. Jak po roku nie będzie efektów - wtedy można się martwić, a nie na samym początku! :D Może napisz coś o sobie, poznamy się trochę. Ja mam 24 lata, 9 miesięcy po ślubie :-). Robiłam badania przepisane przez lekarza, wszystko w normie :-) w czwartek odbieram jeszcze wynik z toksoplazmozy. Jedyne co mnie martwi to to, że ja mam Rh - , a mąż Rh+... A jedną ciążę straciłam 4 lata temu. Łyżeczkowanie. Ale dostałam anty ciała czy jakoś tak. Mam nadzieję, że w tych czasach konflikt serologiczny już nie straszny jeśli dba się o to od początku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
efa :) milo mi Cie poznac :)) ja mam 30 lat, maz 32. my zaczynamy takie powazne starania od tego cyklu, wiec sama jestem ciekawa czy cos wyjdzie z tych staran hihi. przykro mi ze stracilas ciaze :( ale mysl pozytywnie ze skoro raz sie juz udalo to znowu sie uda . wiara czyni cuda jak to sie mowi. w koncu jest lato wiec czas luzu i odpoczynku wiec dzialajcie kochani. bierzesz jakies multiwitaminy czy tylko kwas foliowy? ja biore narazie tylko taka mieszanke witaminy B6, B12 i kwas foliowy. znajomy farmaceuta podsunal mi zeby to brac bo ta kombinacja to "witaminy owulacji i plodnosci" . ogolnie witaminy z grupy b dobrze wplywaja na wystapienie owulacji. pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie rób tylko się oddawaj .Nie planona jest najlepsza.Ike czasu jesteś wolna od hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie narazie nie martwie :) z tamta strata sie juz pogodzilam. Nie wiem do kogo bylo to pytanie o hormony jesli do mnie to ja nie bralam ich :). Jesli chodzi o witaminy to tylko kwas foliowy jesli za pierwszym razem sie nie uda to wezme tez te witaminki :). Wiec kiedy bedziesz robic swoj pierwszy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaa86
Hej to może i ja się dołacze:) Mam 27 lat i już 3 letniego synka:) teraz z mężem zaczelismy się starać o drugiego bobasa. Jestem już po dniach płodnych okresu powinnam dostać ok 2-3 lipca więc zobaczymy :) W pierwszą ciąże zaszłam w pierwszym cyklu zobaczymy jak teraz będzie powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa24
Fajnie ze jest nas coraz wiecej :) Ja jeszcze troche poczekam.. :). Ale sam fakt, ze sa juz starania podnosi na duchu. Przynajmniej mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
paula witaj :) tez sie ciesze ze jest na wiecej. zawsze razniej ! :-) testowac bede okolo 7 lipca wiec zobaczymy. szczerze mowiac nie wydaje mi sie zebym za pierwszym razem zaszla... chociaz nigdy nie mow nigdy prawda? Efa zgadzam sie z Toba ze same starania podnosza na duchu. i moj maz zaczal sie codziennie usmiechac haha z ten typ zazwyczaj tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
A ja trzymam kciuki zeby wam sie udalo :). I ja jak zwykle jestem prawie pewna ze nam uda sie za pierwszym razem i tego sie trzymam. Mam to do siebie ze jestem straszna szczesciara i prawie zawsze zycie daje mi to czego pragne. A jesli sie nie uda to bede wiedziala ze widocznie byl jakis powod i los chcial mnie przed czyms uchronic :). Tak jak bylo z poprzednia ciaza. Nie bede tu wymyslac. Bylam z nieodpowiednim facetem. Okazalo sie ze jestem w ciazy. Mieszkalam wtedy z rodzicami, studiowalam - on tez mieszkal z rodzicamI. Data slubu zostala ustalona w przyspieszonym terminie. Ale juz po kilku dniach wyladowalam w szpitalu. Mimo ze na poczatku jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy zalamalam sie, to zalamalam sie jeszcze bardziej kiedy ja stracilam... Zaszlam z nim bardzo szybko, nawet nie zdazylam go poznac. Ale szybko pokazal swoja twarz. Tyran, len... Kiedy go zostawilam juz po chwili mial nastepna, z ktora ma teraz dzieci. Z tego co wiem ona zaluje tego najbardziej na swiecie ale boi sie byc sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Takze teraz, po tych kilku latach, traktuje tamto zdarzenie jako prezent od losu - druga szanse na ulozenie sobie życia. I skorzystalam z niej. Jak wyobrazam sobie, jak mogloby wygladac teraz moje zycie... tamto wydarzenia dalo mi sily, aby walczyc o takie zycie jakiego na prawde pragne. Otworzylo mi oczy. Bardzo sie po tym zmienilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Efa tak jakbym czytala o sobie. Tez Mialam faceta ktory mial wybuchy agresji, wrzeszczal, wyzywal sie, itp. Kiedys nawet tak w sciane uderzyl ze Az sie dziura zrobila. Szkoda slow. Moj obecny Maz jest cudowny I jest swietny z dziecmi. Jestem szczesliwa ze to wlasnie on jest Moim mezem. Mieszkamy po drugiej stronie oceanu wiec ze wzgledu na roznice czasowa bede tu wieczorami. Pozdrawiam Cie Efa. Zobaczysz ze Wam sie uda. Szybciej niz myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa24
Ok :) U nas teraz burza, a ja dopiero po obiadku. Bedzie dobrze u mnie i u Ciebie. takie mam przeczucie :) jeszcze razem bedziemy skarzyc sie na ciazowe dolegliwosci haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Efa kochana jestes!! Dzieki za pozytywne fluidki!! Szkoda ze jest nas tu tak Malo. Mam nadzieje ze topik sie rozkreci. Nie wierze ze tylko my chcemy zajsc w ciaze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Hej :) Dziewczyny naprawdę dużo kobiet zachodzi w ciąże za pierwszym miesiącem starań :) Więc głowa do góry. Ja się nie nakręcam tylko spokojnie czekam na początek lipca - co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Paula mam nadzieje ze Ci sie uda. Zajscie w ciaze na wakacjach jest ok bo jak zajdziesz to dziecko urodzi sie wiosna I bedzie mozna wyjsc na dwor niz zalozmy przesiedziec cala Zime w domu I lapac depresje zimowa. Mam nadzieje ze bede miala milszy dzien w pracy od wczorajszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashe34
My również zaczęliśmy starania. Powiedzcie, wyznaczacie sobie dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Witajcie :D Ja akurat jestem ustawiona jak w zegarku i doskonale wiem kiedy mam dni plodne, bo obserwuje swoje cialo ponad 3 lata ;-). Nas jeszcze w ciagu miesiaca czeka przeprowadzka wiec u mnie same zmiany. To ktora pierwsza bedzie robic test? Ja 14 lipca (O Ile nie wyprzedzi mnie okres) :D. Kupa czasu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Ashe witamy na topiku! Ja nie bawie sie w mierzenie temperature tylko licze dni a okres mam jak w zegarku I obserwuje sluz. Kiedys kupilam testy owulacyjne ale szkoda mi na nie pieniedzy. Mam przeczucie ze z moich staran na ten miesiac beda nici bo w pracy mam mlyn doslownie cyrk na kolach wiec jestem bardzo zestresowana tak do granic mozliwosci ze Pierwszy raz sie rozryczalam. Z nerwow. Wiec jak tu zajsc w ciaze jak w pracy jest pieklo? Marze o wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashe34
Dzięki za przywitanie :) myslałam jeszcze o kupnie mikroskopu owulacyjnego. Mam nadzieję, ze szybko nam i wam uda się zaciążyć :) Mam pewne obawy czy damy sobie potem ze wszystkim radę, ale kiedy mielibyśmy tak dalej odkładac decyzję o dziecku to urodziłabym po 40 chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa24
Mysle ze na poczatku nie ma co wydawac kasy na te cuda techniki :). Mi by bylo szkoda pieniedzy. Grunt to dzialac w lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Ashe a ile macie lat? Ja tez sie zastanawiam czy dam rade. Ale jak wszyscy mowia ze to wszystko przychodzi naturalnie I ze majac dziecko w reku po prostu sie wie co I jak. Hmm zobaczymy. Efa lubie Twoje Ostatnie zdanie. Hehe. Pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
Przyznam się że i mnie jest szkoda pieniędzy na te testy owulacyjne ;) słuszałam o nich różne opinie. Dziewczyny a wy po owulacji jaki macie śluz? Hmm ja u siebie zaobserwowałam że mam prawie taki sam śluz jak w dni płodne tylko że biały. A do okresu zostało mi 5 - 6 dni też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa24
Dziewczyny! Dzis przedemna stresujacy dzien w pracy. Ale jutroo :D. Ah jaka ja jestem szczesliwa :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
wczoraj byl 6 dzien po owu.nie chce robic sobie zadnych nadzieji ale wczoraj w pracy jak wstalam to mnie tak w jajnikach zakulo ze normalnie myslalam ze padne, trwalo to tylko chwilke i przeszlo, potem wieczorem zaczelo mnie bolec tak jak na okres ale dzis rano znow przeszlo, normalnie nie wiem bo nigdy po owu brzuch mnie nie bolal tylko na 2 dni przed okresem, a do okresu jeszcze mam troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Paula tez mam tak samo tak Ty. w tym cyklu. pewnie sie nakrecam hehe. Dziewczyny Weekend juz prawie !!! hurra przetrwalysmy ten tydzien !!! jakie jestesmy super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa24
Zapaszku - brzmi to obiecujaco! :D jeszcze pare chwil i poznasz rezultat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Efa no nie wiem. Mam w pracy duzoooo stresu wiec poki co zwalam to na stres!! Biore folik ale Mysle ze chyba zaczne brac jakies multivitamin. Zrobilam takze badanie TSH bo poziom Powinien byc ponizej 1.5 zeby latwiej bylo zajsc w ciaze. Milego weekendu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×