Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koooooooraaaaaaa

z przecenami dla dzieci dramat

Polecane posty

Gość koooooooraaaaaaa

myslałam ze sie obkupie jak w zeszłym roku a tu psinco cubus przeceny do bani a coccodrillo smiech na sali 3 obnizka!! nie siegneła 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat i nocnik-wow
to kupuj w textil markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia334
straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat i nocnik-wow
idz na szmatex to sie obkupisz 5-10-15 przeceny 81%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 5-10-15 tydzien temu było 80%, mozna było sie troche obkupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooooooraaaaaaa
w 5-10-15 to tylko plakaty na szybach zmieniają :d bo cen to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat i nocnik-wow
w sumie to prawda bo byle jaka bluzeczka 19,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie udalo w zarze
Kupilam dwie sukienki, kazda po 9,90. Reszta rzeczy to porazka cenowa, ale jak widac cos mozna znalezc. Jednak dzieciece ubranka dorownuja ceno ubran dla doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat i nocnik-wow
buty natomiast przekraczaja ceny dorosłego obuwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro takie wszysto drogie
to było trzeba wydać kase na kondoma, o wiele tańszy i byście nie jęczały teraz że takie drogie dla dzieciaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat i nocnik-wow
coz za porada -bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj się wybieram na zakupy.Ciekawe czy coś kupie... Jak byłam dwa tygodnie temu to były fajne przeceny w HM na dziale dziecięcym.Kupilam córce sukienke za 20 zl przeceniona z 65 zł. Musze teraz zacząć kupować rzeczy do przedszkola bo jak zostawie wszystko na koniec sierpnia i wrzesień to będzie ciężko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat i nocnik-wow
ja do przedszkola kjupuje nowe rzeczy polskich firm na allegro-np spodenie dresowe za 8zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzyłam na allegro,są spodnie po 10 zł ale z przesyłką to już 17 zł:( Jak kupowałam tą sukienke to widziałam koszulki z krótkim rękawem po 10 zł ( wtedy nie kupiłam bo nie miałam ze soba kasy ) . Zobacze jak pojade co tam będzie a jak nic nie kupie to poprosze szwagierke żeby mi kupiła w Primarku w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam teraz w Norwegii wlasnie wrocilam od meza i tam sie obkupilam dla synka w ubranka na przecanach i nie wiem czemu tam jest ale tam w Cubusie sa ogromne przeceny. Bluzy malemu na zime pokupowalam na przecenie po 15 -20 zl na nasze spodnie po 30 polary...nie wiem jak u nas ale watpie sama sobie spodnie kupilam po 30 koron co daje 15 zl..a przecena spodni damskich z 200 zl wiec jest a nie to co u nas w ogole w innych sklepach tak samo przeceny bardzo duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po zakupach:) Kupiłam Kindze bluzeczki i leginsy i wyszło mi po niecałe 9 zł za sztuke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chodzę po lumpeksach i nie widzę w tym nic złego. moje dziecko chodzi w markowych ciuchach z nike adidasa, pumy, hm, a co z tego ze kupione za pare groszy i że używane. mnie to nie przeszkadza. oczywiście kupuję mu też nowe rzeczy, na przykład koszulki z kótkim rękawem, ostatnio kupiłam 6 sztuk w jucie wszystkie po cenie 7 złotych. tu nie chodzi o oszczędność, bo uważam że na dziecku nie powinno sie oszczędzać, tylko o to, że dzieciak zaraz dobrudzi ubrania marchewka albo innym jedzeniem, nie dopierze się to i co z tym zrobić, a poza tym dzieci szybko rosną i tak samo szybko wyrastają ze swoich ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadaj bo w cubusie
były spore przeceny. Ja córce kupiłam sukienkę wizytową za 19 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja porównuje
z zesz kym rokiem udałam w cubusie 300 zł na same dziecko ! ale ubran szok a wczoraj ..1 bluzeczka te całae pół z pół to albo malenstwa albo rzeczy które mi sie nie podobały w zeszłym roku był cały sklep tak przeceniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIrakers zgadzam sie, moj np. czesto spedza czas na dworzu, na placu zabaw..ciuchy po tym wiadomo jakie sa;) u mnie jest zasada ciuchy po domu i na wyjscie... jest tez tak ze im wiecej sie ma tym wiecej sie wydaje..:P na szczescie trzymam rozsadny umiar we wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupuje w lumpeksach ale u mnie jest drogo:( żadko gdzie mozna kupic na kg,a jesli już to po 60 zł za kg:( .Raczej w żadnym lumpeksie nie kupie nowej bluzki za 9 zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym mam jeszcze ubrania po szwagra córce:) co prawda jest 6 lat starsza od Kingi ale jak wyrastała to szwagierka wszystko co się jeszcze nadawało do użycia odkładała i teraz mam jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primark w Anglii buahahaha, To Angielski szmatex kobito. Lepiej popros by poszła do next-a , bo tam są piekne ciuszki. Moja corka tylko w next sie ubiera i wyglada przeswietnie, a 17 zl za spodnie to nie majatek. Dziecku sie spodnie kupuje dluzsze o 4 cm nawet i sie podwija co tez fajnie wyglada, jesli chodzi o jeansy, a za jeansy to ja place dziecku 50 - 100 zł i ma na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przedszkola nie potrzebne mi sa piękne ciuszki:P ma być wygodnie i tanio i tak to wszystko jest potem do wyrzucenia bo jest poplamione albo z dziurami na kolanach.A ładne ciuszki sobie sama kupuje tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na strone www.next.co.uk Pokaż siostrze co Ci sie tam podoba - to tak na wyjście A jeśli chodzi o dom, piaskownica, babranie się na świeżym powietrzu, to racja. Ale w primarku jest strasznie mało ubranek dla dzieci. Nie wiem w jakim wieku masz dziecko, ale na moje 3 letnie to jest bardzo mało. Mam problem z zakupem tutaj ubranek "do pola" dlatego też mamę swoja proszę by przy okazji jak wysyła paczkę to żeby mi nakupowała jakies ubranka niskiej ceny, bo faktycznie brudzą sie te nasze maluchy niemiłosiernie, a do tego uzywac wanishu jest okropne. Zniszczył mi on sukienke po dluzszym uzytkowaniu i zrobila sie z niej poprostu "szmata" ktora mi sie w rekach rozleciala, a pranie jej dziurki porobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że w lumpeksie nie kupi się nowych ubrań, ostatnio wynalazłam, tak koszulkę z nexta właśnie za 4 zł, nawet nie sprana, czy wytarta. ciuchy z irlandii też mam, od wujka mojego męża, oni mają już 3 dzieci i stwierdzili, że im te ubranka juz sie nie przydadzą:-P myślałam, ża dadzą nam może kilka rzeczy a tu przywieźli 3 takie wielkie wory o_O do tego ciuszki które jeszcze z metkami i chyba nawet raz nie użyte. niestety, mój mały meżczyzna w tym momencie ma 8 miesięcy 95 cm wzrostu i 10,7 kg żywej wagi, także szybko z tych ciuchów powyrastał:( u mnie też jest podział na ubranka po domu i na dwór, ale i tak brudzi wszystkie równomiernie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zalezy w którym primarku.Jak ja tam byłam to było sporo ciuszków.Moja córeczka ma 4 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi u mnie mi sie wydaje, ze moja mała bardzij brudzi ubranka na wyjscie niz te po domu. Jak jest ubrana tak na podwórko to rodzice nie dbaja o to, mowia, nie wybrudz, nachyl sie nad talerzem itp ( oczywiscie ja az tak rygorystyczna nie jestem z mezem :)) a jak sie ubierze ładne ciuszki na wyjscie, stres dziecka co do prósb rodzicow działa straszliwie. Biedacwto sie stresuje i nawet jedzac batonika stara sie nie ubrudzic, a kawalek czekolady upadnie mu na spodnie, tu kichnie sobie i wszystko co miało w buzce idzie na koszulke ehhhh. Do przedszkola tutaj chce ja ladnie ubierac, bo robią tam zdjęcia. Wszystkie dzieci ładnie chodzą ubrane bo musze byc gotowe kazdego dnia na przyjecie fotografa, ktoremu ciężko jest wyznaczyc termin wizyt i zazwyczaj wpada bez zapowiedzi :/ Ale mnie tu juz terefere, to tylko dziecko. Jak sie nie spierze, pojdzie na szmatki:D a nastepne ( ktore planujemy z mezem ) bedzie mialo nowe ciuszki ( fajna wymuwka na robienie sobie przyjemnosci z zakupów przed rozwiazaniem :D:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, moze tez prawda. jeden jest wiekszy i wiekszy wybor a drugi mniejszy, choc ten do ktorego ja chodzilam kieeedys kiedys, to tam 2 pietra byly dla starszych a 1/4 z pietra drugiego to ciuszki dla dzieci od 0 do 9 lat. Do 9 bo tutaj 10 latka juz wyglada jak poządna baba wiec zapewne ubiera sie w ciuszki dla dorosłych hihi a ja natosmiat mam duzo ciuszkow na wiek 11 czy 12, a mam 25 lat 58 kg wagi i 173 cm wzrostu :D masakra co? ale coz sie dziwic jak tu sie widzi co druga nastplatke w KFC czy MC donald's - ie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bede jeszcze czy niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×