Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za co spółdzielnia pobiera comiesięczny czynsz?

Polecane posty

Gość gość

płacę prawie 400 zł czynszu za mieszkanie 35m2 ,w zimie rozumiem bo ogrzewanie. ale sezon nie grzewczy?? rozumiem że pensja sprzątaczki, naprawy remontowe są niezwykle rzadko, odmalowanie bloku- raz na 10 lat. Więc za co spółdzielnia kasuje 4800 zł rocznie od każdego mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Twoją emisję gazów, cieczy i ciał mazistych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to? przecież sikam do butelki, sram do reklamówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są ścieki,za które płace osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za domofon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bez podszywów,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za domofon, który wiecznie nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorą dla siebie za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te nieroby e do szkuł chodzily sie im nalezy. Tez chca zryc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to za co ? utrzymanie powierzchni wspólnych naprawy: domofon, windy, oświetlenie, kanalizacja, odśnieżanie, utrzymanie zieleni, deratyzacja obsługa administracyjna wywóz śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to że tam mieszkam? przecież mieszkanie kupiłam za ogromne pieniądze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacisz za sprzątaczki, ogrzewanie, naprawy, konserwatora a reszta idzie do gościa którego to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna ktos kosztry pozycji obsluga administracyjna w porownaniu do pozostalych kosztow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ci podludziu polski nie pasuje to się wyprowadź do noclegowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałabyś np. swoją kamienicę to wiedziałabyś ile kosztuje rocznie utrzymanie nieruchomości: przeglądy, naprawy, dwa razy w roku przegląd instalacji wentylacyjnej, ubezpieczenie, podatek od nieruchomości dozorca, zakup piasku, soli itp. w tym roku musiałam wymienić instalację elektryczną w piwnicy to zabuliłam 6 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywóz śmieci i ścieki opłacam osobno!!! a o ogródki przed blokiem,lokatorzy dbają sami,nie ma żadnego ogrodnika! blok bez windy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile zarabiaja dozorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
instalaccje elektryczną wymienia się raz na 20 -25 lat więc podziel 6 tyś na 25 lat izobacz jakie to śmieszne grosze wychodzą, a poza tym, przecież spółdzielnia ci w mieszkaniu elektryki nie wymieni, sam musisz to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wyszczególnienie za co, nie masz? Ale ja mam 400zł za 65m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na klatkach schodowych instalacji elektrycznej nie ma ? a jak ktoś szybę wybije czy zamek uszkodzi to ty płacisz czy administracja ? a kto wg Ciebie bloki ociepla, maluje, naprawia dachy ? żarówki też ty wymieniasz ? usterki się same usuwają więc jakoś nie dociera do Ciebie że to wszystko kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w czynszu zawiera się też woda i ogrzewanie? Sprawdź. Ja tak mam, do tego jeśli chodzi o ogrzewanie, to płacę tyle samo cały rok, bez względu na to czy palone jest w zimne dni, czy nie. To opłata STAŁA. Przypuszczam, że tak jest też u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polactwo pod most . wasze mosty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamienice ktoś kupił za swoje zarobione pieniądze a ty chcesz wywłaszczać ludzi jak za komuny ? to już było, takie pieprzone czasy pamięta moja babcia, władza zasądziła że na jej lokalu ma mieszkać jakiś lump bo mu dała przydział....a lump siedział, mieszkanie demolował i nie płacił....no bo miał przydział i nic mu nie mogła zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko rozumiem,ale tyle kasy?? to jest 5 tyś rocznie od każdego mieszkania ( od większego więcej) a mieszkań w klatce jest 20, a klatek w bloku 4.To jest 400tyś zł rocznie od jednego bloku!!! Nie uważasz,że suma ogromna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mieszkanie o pow. 63m kw. i bulę 640 zł a jestem tam zameldowana sama !! Wieżowiec z wielkiej płyty, obskurny, śmierdzący, 50 letni!! W windzie tak capi że ledwo na 5te piętro wyjeżdżam, na podłodze lastryko zniszczone niemiłosiernie, barierki obdrapane, z piwnicy taki smród że jak ktoś otworzy drzwi to na 10tym piętrze czuć. I Wy mi powiecie że ci złodzieje biorą pieniądze za eksploatację, napraw, remonty ? HA HA HA Żal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ogrzewanie jest w czynszu,woda płacona dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tęskni za czasami komuny, gdzie wszystko było wspólne i wspólnie się kradło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wyszczególnienie za co, nie masz? Ale ja mam 400zł za 65m2 xxx ja masz wyszczególnione Płace 500 zł z czego większość idzie na fundusz remontowy a remontu nie było od 10 lat :D więc myśle że jednak na pensje nierobów siedzących przy biurkach w spółdzielniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z godz 14:18. Pochodzę z miasta gdzie kiedyś funkcjonowały kopalnie. Mieszkanie w którym mieszka moja babcia należało do kopalnictwa, gdy kopalnia padłą mieszkańcy powinni mieć prawo pierwokupu (budowali kamienicę własnymi rękami). ALE NIE! PRZYSZEDŁ ŻYD DAŁ ŁAPÓWKĘ KOMU TRZEBA I KUPIŁ KAMIENICE ZA GROSZE. I kto tu jest złodziejem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moja wina że macie niewydolną administrację, ktoś w końcu tych pacanów wybiera wy macie relikt lat 50tych: spółdzielnie mieszkaniową my mamy wspólnotę, tu wybiera się zarząd, wybierają mieszkańcy na spotkaniach, co roku mamy do wglądu zeznania finansowe i wiemy ile kasy na co idzie, mamy prawo wglądu do dokumentacji decyzje dot, inwestycji są podejmowane w drodze głosowania, głosy są przeliczane na udziały w lokalach czyli w zależności od tego jak duży lokal zajmujesz taką wagę ma twój głos demokracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×